İçeriğe Yönlendir

100.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Murat Öngür

Recommended Posts

Fatih Evcin
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

evet ilanda rapor var gelip kaput değişmiş bu para etmez diyenlerle uğraşıyorum sol arka çamurluk boyalı bir daha boyanmalı deyip 3 bin lira indirim isteyenlerle uğraşıyorum. daha sayayım mı ha birde aracı görmeden 35-36 teklif edenler var onları saymıyorum bile 

benim için çok pahalı 

hangisi ben aracımı 4x4 almak için satmak istiyorum sende var mı 4x4 birşey :) 

Hayretler içindeyim :) benzinli 77.000 km civic bence fiyatı gayet iyi. ben bi bankacı araştırayım da ben alayım bari. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Fatih Evcin yazdı:

Hayretler içindeyim :) benzinli 77.000 km civic bence fiyatı gayet iyi. ben bi bankacı araştırayım da ben alayım bari. 

Sakallı bankacıyım ben, bölüm çok başka krediyle alakasız, @Mustafa Tüfekçi halleder bu işi.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Köksal Yılmaz yazdı:

Sakallı bankacıyım ben, bölüm çok başka krediyle alakasız, @Mustafa Tüfekçi halleder bu işi.

o da risk sevmiyor :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Fatih Evcin yazdı:

Mustafanın garajına bakınca Bob Marley Faruk geldi aklıma :D

"... filmine senaryo yazıyorsun. kuş adasında barın var. "reggie". başka bir galaksidesin, mahkum olarak. robot arkadaşların var. yemek diye küçük hapları yiyorsun ve macera sevmiyorsun. seni tebrik ediyorum."

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Fatih Evcin yazdı:

Kredi mi lazım. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Evren Erakçora yazdı:

Sıfır benzinli golf 115 bin tl falandı.

Polodur o

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten
(düzenlendi)
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Listesinde polo 110 golf 155 den başlıyor

https://binekarac2.vw.com.tr/apps/fiyatlar/fiyatlar.html

Liste fiyatları öyle ama bayilere giderseniz hurda teşviki ile en boş benzinli manuel golf 115bin TL den başlıyor her yerde reklamları var 

tarihinde Vasfi Gişten tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Vasfi Gişten yazdı:

Liste fiyatları öyle ama bayilere giderseniz hurda teşviki ile en boş benzinli manuel golf 115bin TL den başlıyor her yerde reklamları var 

67 bine egea almaya diye gittim 75 e ikinci el gösterdiler. Hurda teşviki için hurda bulucaz. Sonra giriş paket 2018 araba bulucaz vs 115 e anahtar teslim golf varsa zaten bakinmak hata

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten
Mustafa Tüfekçi yazdı:

67 bine egea almaya diye gittim 75 e ikinci el gösterdiler. Hurda teşviki için hurda bulucaz. Sonra giriş paket 2018 araba bulucaz vs 115 e anahtar teslim golf varsa zaten bakinmak hata

Doğrudur ben reklamlardaki detayı yazdım

işin iç yüzü nasıl bilemiyorum 👍🏻

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zübeyr Fatih Kaya

Arayışımız halen devam ediyor, etrafta kimselerde küçük ve otomatik bir araba bulamadık.

Piyasa ise felaket...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Vasfi Gişten yazdı:

Yarım otomatikleri alırken baskı balata ne durumda iyi analiz etmek gerekiyor. Kısa süre sonunda değişim gerekebilir biraz maliyetli oluyor.

Ne kadar mesela maliyet?

ve nasıl analiz ediyoruz

Yorum bağlantısı
Zübeyr Fatih Kaya

Tez vakitte satarsiniz umarım ana bize fazla gelir. Km gayet iyiymiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

i10 oto olursa ondan al kardeş, alırsam bende bundan alacağım, 4 iler tork konvertör şanzıman, yağ değiş bozulmaz, balata derdi falan yok... 1.2 motor olsun....

tabii 40 ı geçmesi sorun, bu durumda getz olabilir...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Ne kadar mesela maliyet?

ve nasıl analiz ediyoruz

Honda’da bilgisayara bağlayıp bakıyorlar 600-700 gibi bir değer çıktığında değişim oluyormuş. Volan ile birlikte değişiyormuş 7000-8000 bin TL den bahsediyorlar en az. İzmir’de özel bir servise sormuştum volan torno yapılarak  3500-4000 TL ye olur demişti. Diğer markalarda baskı balata durumu nasıl anlaşılır bilmiyorum hondadaki tecrübem bu yönde. En azından alındığı kişiye daha önce hiç baskı balatası değişti mi diye sorulabilir Honda servisi 150bin km den fazla dayandığını görmedik demişti.

tarihinde Vasfi Gişten tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mert Gulkokan yazdı:
Ali Cihangiroğlu yazdı:
i10 oto olursa ondan al kardeş, alırsam bende bundan alacağım, 4 iler tork konvertör şanzıman, yağ değiş bozulmaz, balata derdi falan yok... 1.2 motor olsun....

Kia picantoda olur aynı mıtor aynı şanzıman ama 2 aracında fiyatlar uçuk

evet pahalılar, 2. elde bile 60 binlerde fiyat...

şu kesin, asla çift kavrama almam artık, zaten hepsi klasiğe dönüyor, vw bile dönecek yakında, tork konvertör candır....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...