İçeriğe Yönlendir

Otoyol Hız Sınırı Yükseliyor!

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin
Önder Özcan yazdı:

140 az bile. Bu demek değildir ki sürekli 140 la gidilecek. 180 le de gittiğim oluyor, gitmeyen var mı? Yola göre 140 ın yetmediği zamanlar bile oluyor. Hiç olmazsa yasal olsun.

Evet zaman zaman bizde hızlı gidiyoruz. Hele ki oğlum doğmadan önce 160'tan aşağı düşmezdim pek. Ama bütün ehliyet verilenler bilinçli olmuyor. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Hakan Gürsu yazdı:

Çarşamba akşamları Rolling geceleri yapılıyor, 3. Köprü yollarında yapıştır gitsin. 

Piste 200 veriyor gazlıyoruz. Özel otoyolun pist parasını da veriyoruz gazlıyoruz 💰

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yolların çoğunda dever ve kurp hesapları hatalı. Bu tip kazalarda karayollarına açılan davalar kazanılıyor. Samimi arkadaşımın babası bölge müdürüyken mahkemelik oldu, hem makamdan hem tazminatlardan bitik duruma geldi. 

Yola güvenmemek lazım. 

hah, işte beni en iyi sen anlarsın, yolda gideken hesaba gerek yok bakmam yetiyor hal hatır soruyorum sürekli...

Servet Aydın yazdı:

Piste 200 veriyor gazlıyoruz. Özel otoyolun pist parasını da veriyoruz gazlıyoruz 💰

bizde sana pis zengin diyoruz :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Yorumları okurken çok eğlendim.

İyi oldu diyenler de haklı, kötü oldu diyenler de :)

Bence şöyle olmalı, yeni yapılan izmir ve 3. köprü otoyollarında 140+ tolerans olmalı (şu anda tolerans dahil 140 olsun deniliyor)

Yahu yol yayla gibi zaten ve dümdüz, 160 la da gidiliyor 180 le de, hayır ben görmüyorum o hızları ford ka ile endişelenmeyin :D babamda skoda rapid var güncel araç, onunla gidiyoruz gittiğimizi de anlamıyoruz pek.

Kalan otobanlarda 120+ tolerans kalsın çünkü zaten kalabalık yollar.

Paralılarda isterse 200 yapsınlar parası olan çıksın bassın gaza kardeşim, yazık günah cillop gibi yollar hız limitiyle küstüyorlar milleti :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...