İçeriğe Yönlendir

Bosch Otomatik Vale Park Sistemini Duyurdu.

Sani Gerşon

Recommended Posts

Hamit inan
(düzenlendi)
Azad Mirzade yazdı:

Ben bilişimciyim esasında, az çok teknik meknik biliyoruz, şimdi arabayı da söküp takmaya başladım biraz, geleceğin sanayi ustaları benim gibiler olacak muhtemelen :D

Mevcut sanayi ustaların kendilerini geliştirebileceklerini sanmıyorum.

Samsunda isim vermeyeceğim guzel bir özel mercedes servisi var. Bayağı büyük. Aracı ilk aldigimda sanziman yağını v.s. kontrol icin götürdüm. 60 yaslarinda mal sahibi usta ile laflamaya başladık. Araca elektronik konularda yaptığım tamirleri anlattım. Kosarak ortağını çağırdı. Anlatımlarımı anlattı. Ortağı ne is yaptığımı meslegimi sordu sonra

" kardesim bak burda 4 tane lif var, her türlü malzeme var gel istedigini yap bizde yardımcı oluruz parada istemez ama arada çözemediğimiz beyin arizalari oluyor bize yardım eder misin " 

Ben şaşkın:)

Cok çaylarını ictim.

Bugun düşündüm 

Bu araçları tamir etmek icin aynı anda motor ustası, elektirik ustası,  elektronik ustası ve bilisimci gibi yazılım tecrubesi gerek ve en önemlisi bunların tek bir kiside birlesmesi gerek yoksa sorunu analiz edip cozemez

Çağlar Bayur yazdı:

arıza tamir? yok onlar da, önümüzdeki yıllar içinde  artık otomatik park eder gibi otomatik çöpe atılacak arabalar, aslında zaten atılıyor hali hazırda da bizim bünye alışık değil buna

Elektronik esyalardaki kullan at donemi tam olarak baslayacak sanırım 

Sahin S den sonra mercedese geçince bayağı bunalmıştım arıza çözme konusunda. Bu neymis böyle dedim. Sahine agzimla benzini cekip uflesem çalışıyordu :)

tarihinde Mehmet Yıldız 1 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bu kadarı fazla. Üşenen adam taksiye binsin, şoför tutsun, vs... “Ey insanoğlu, sen daha fazla düşünme, hareket etme, yorulma, biz her şeyi yapıyoruz” mantığı ile gelişen teknolojiden bir yerde kurtulmak lazım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...