İçeriğe Yönlendir

Focus I - Teyb Code

Özkan Tokerli

Recommended Posts

Özkan Tokerli

Selam arkadaşlar,

Arabanın baskı balata rulman dğiştirdim akü kutup başı söküldüğündan teyb kod istemeye başladı usta her arabanın endine özel bir kodu vardır ama nerde yazar bilmiyom dedi teybi şuan kullanamıyoruz.  Bu kod herhangi bi yerde yazarmı ? 

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Torpido gözünde kullanım kitapçığında vs oluyor genelde. Buralarda bulamazsanız teyp seri numarasından code üreten program ile sonuca ulaşabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Küllüğü çekince kapak hafif yukarı kalkıyor onun altına bakın orada etiket olmalı.

Yorum bağlantısı
Özkan Tokerli
Çağatay Kılınç yazdı:

Küllüğü çekince kapak hafif yukarı kalkıyor onun altına bakın orada etiket olmalı.

torpidoyu dümdüz ettim söktüm taktım yok sonra güneşliğin altında buldum hala duruyor :) çalıştı çok şükür.

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Özkan Tokerli yazdı:

torpidoyu dümdüz ettim söktüm taktım yok sonra güneşliğin altında buldum hala duruyor :) çalıştı çok şükür.

Benim 2004 focus varken küllüğü çekince çıkıyordu demek yıl farkı değişiyor:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Özkan Tokerli yazdı:

Teybi sökün. Arkasındaki M ile başlayan seri numarasını buraya yazın.. 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Kenan Demir

Benimde teyp rds 6000. Cd. Takınca takılma gibi ses yapıyor tık tık diye ses gelmiyor okumuyor sanırım. Söksem yapabilir miyim kendim. 

Özkan Tokerli yazdı:

Selam arkadaşlar,

Arabanın baskı balata rulman dğiştirdim akü kutup başı söküldüğündan teyb kod istemeye başladı usta her arabanın endine özel bir kodu vardır ama nerde yazar bilmiyom dedi teybi şuan kullanamıyoruz.  Bu kod herhangi bi yerde yazarmı ? 

Altında yazmıyor mu? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...