İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Çeşitli Parçalar

Nuri GÖKKAYA

Recommended Posts

Nuri GÖKKAYA
(düzenlendi)

İyi aksamlar,Ford Fiesta  mk4  için  orjinal 2. el yedek parça ihtiyacı olan araç sahipleri ve arkadaşlarım aracınız ihtiyacınız olan orjinal yedek parcaları makul fiyatlarla Almanya'dan getiren Adanalı bir abimiz var. Eğer  ıhtiyacı  olan arkadaşlar var ise Adanadaki Hacı abimize ulaşmanız yeterli. Ben ihtiyacım olan bütün parcaları kendinden temin ettim sizde bu yolla temin edebilirsiniz.

Not:Telefon numaranızı Bodrumlu Nuri'den aldım demenız yeterli size gereken yardımı yapacagından emin olabilirsiniz.

HACI ÖZCAN  0 505  544 1464

Otoclubturkiye.com da reklamınızı yapmış derseniz sevinirim.  Herkese teşekkürler  ve iyi aksamlar cümleten.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Nuri GÖKKAYA

çok teşekkür ederim abi amaç cevredeki arkadaşlara yardimcı olmak

Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım

Sağ havalandırma ızgarası ve plastik kelebek kapaklara talibim :)  hayırlı satışlar

Yorum bağlantısı
Nuri GÖKKAYA

Bunlar da Almanya'dan yeni gelen  parçalar

VQNqGP.jpg

nbp8aR.jpg

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
İhsan Yıldırım yazdı:

Sağ havalandırma ızgarası ve plastik kelebek kapaklara talibim :)  hayırlı satışlar

Satış değil de yönlendirme konusu olmuş bu. 

Nuri Bey, açtığınız konu esasında  reklam  içerikli olup fiesta  mk4 kasa için  parça temini zor olduğundan dolayı ve ciddi anlamda  ender parçalar olduğundan dolayı  üyelerimiz yararına görülmüş ve düzenlenmiştir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Ne kadar havalandırma ızgarası varsa getirsin bence. İlanlardaki çoğu aracın kırık :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Murat Atagenç yazdı:

Ne kadar havalandırma ızgarası varsa getirsin bence. İlanlardaki çoğu aracın kırık :)

Tavan çıtası , iç cam sıyırıcı ve havalandırma ızgarası kronik valla. Bunlar sağlamsa Satıcı 2-3 bin fazla istiyor diğerlerinden.

Tanesi  1000 tl ye geliyor  havalandırma izgarasinin 😀

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Emre Altınışık

Hacı abiden bende ızgara temin ettim, kesinlikle tavsiye ederim. fiyatta da foruma özel yardımcı oluyor . 

Çok düzgün şekilde paketlemiş kargoyla adana'dan ankaraya ürünüm sapasağlam geldi.

Hem kendisine hem de ulasmamıza aracı olan degerlı forum uyesıne tesekkur ederim..

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)
Emre Altınışık yazdı:

Hacı abiden bende ızgara temin ettim, kesinlikle tavsiye ederim. fiyatta da foruma özel yardımcı oluyor . 

Çok düzgün şekilde paketlemiş kargoyla adana'dan ankaraya ürünüm sapasağlam geldi.

Hem kendisine hem de ulasmamıza aracı olan degerlı forum uyesıne tesekkur ederim..

Fiyatı  kargo dahil kaça  geldi? 

Elinde her renk var mı? 

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Altınışık
İnan Çınar yazdı:

Fiyatı  kargo dahil kaça  geldi? 

Elinde her renk var mı? 

İnan abi merhabalar,

Renklerini bilmiyorum ama göndermeden ürünün görselini paylaşıyor.

şu an virüs durumundan dolayı bazı  ürünlerin gelmediğini ancak süreçten sonra yelpazenin genişleyeceğini söyledi.

Siyah renk sol ızgara (dış gri iç siyah) aldım , fiyatı da 185 dedik kargo dahil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökay Sarıkaya

merhaba;

elinizde tavan çıtası mevcutmu. Varsa fiyatı ne kadar acaba.

Yorum bağlantısı
Emre Altınışık
Gökay Sarıkaya yazdı:

merhaba;

elinizde tavan çıtası mevcutmu. Varsa fiyatı ne kadar acaba.

Paylaşılan numaradan bilgi alabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Emre Altınışık
(düzenlendi)

Tavan ızgarasına benimde ihtiyacım var ancak İnan Bey paylaşmıştı bir konuda. Oto aksesuarcılardan temin edilen metre işi satılan çıtalardan koymus, oldukça da şık durmuştu. Bayramdan sonra bunu araştırıp yaptırmayı düşünüyorum. Sonucunu paylaşırım..

tarihinde Emre Altınışık tarafından düzenlendi
kelime hatası
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Emre Altınışık yazdı:

Tavan ızgarasına benimde ihtiyacım var ancak İnan Bey paylaşmıştı bir konuda. Oto aksesuarcılardan temin edilen metre işi satılan çıtalardan koymus, oldukça da şık durmuştu. Bayramdan sonra bunu araştırıp yaptırmayı düşünüyorum. Sonucunu paylaşırım..

Elimde tek olarak mevcut. Eski aracımdan kaldı hafif deforme ama belki işine yarar. Resmini atarım tek taraflı  lazımsa. Ev taşıyacağım çöpe gideceğine birinin işini görsün.

Bu arada tek taraf gri hoparlör kapağı da çöpe gidecek. Diğeri ortadan delinince ikisi de değişti ve boşa çıktı. Lazım olan vardır belki.

4-5 tane manuel ayna var çoğu  sol  taraf. Kiminin camı  yok. Tamamen sağlam olan da var.  Bunlara ihtiyacı olan vardır belki. 

Başka şeyler de çıkar ama bakmam lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Hava filite kazanı borular ile, stepne bağlantı aparatı, iç havalandırma mefrezi felan lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Altınışık
İnan Çınar yazdı:

Elimde tek olarak mevcut. Eski aracımdan kaldı hafif deforme ama belki işine yarar. Resmini atarım tek taraflı  lazımsa. Ev taşıyacağım çöpe gideceğine birinin işini görsün.

Bu arada tek taraf gri hoparlör kapağı da çöpe gidecek. Diğeri ortadan delinince ikisi de değişti ve boşa çıktı. Lazım olan vardır belki.

4-5 tane manuel ayna var çoğu  sol  taraf. Kiminin camı  yok. Tamamen sağlam olan da var.  Bunlara ihtiyacı olan vardır belki. 

Başka şeyler de çıkar ama bakmam lazım.

2side iyi durumda değil tavandakilerin iletişime geçebiliriz, memnun olurum işime yarayacaktır İnan bey :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...