İçeriğe Yönlendir

2012 Yaris

Hüseyin Bilbey

Recommended Posts

Hüseyin Bilbey
(düzenlendi)
Merhabalar. Yakın zamanda.2012 otomatik cool. anahtarsız giriş ve çalıştırma yaris, sahibi olduk hayırlısı ile, bir kaç sorum olucak nacizane, bluetooth baglantısı yaptığımda telefon rehberini aktarabiliyor ve kişi listesi oluşturabiliyorum, buradaki sorum şu, sesli arama yaptırabiliyormuyuz örneğin 'abim'ara dedigimde arama yaparmı? 2. Merak ettigim aracı çalıştırdıktan sonra anahtarı bırakıp gidiyorum örnek 250 metre gittim araç sadece anahtarin olmadıgı uyarısı verdi ne stop etme nede baska birsey olmadı bu normalmidir, cevap verirseniz .memnun olurum

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Anahtar yoksa stop etmeme olayı yok. O yüzden sakın çalışır bırakmayın.

Teybiniz sesli aramaya müsaade ediyor mu? Ediyorsa her bir isme ses tanıyabilir ve sesli arama yaptırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Anahtar yoksa stop etmeme olayı yok. O yüzden sakın çalışır bırakmayın.

Teybiniz sesli aramaya müsaade ediyor mu? Ediyorsa her bir isme ses tanıyabilir ve sesli arama yaptırabilirsiniz.

Anahtar yoksada araç stop etmez .. hmm çalınmaya çok müsait..Cevabınıza tşk ederim sani bey sesli aramanın olduğunu nasıl anlayabilirim,ki:?

tarihinde Hüseyin Bilbey tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sani altta "Arazi Naylon'um :)" duruyor, yoksa yine duster mı geliyor :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
Sani Gerşon yazdı:

Direksiyonda ya da teyp kolunda 2numaralı simge var mı?

ud50031_7_2.jpg

Hayır yok sani bey

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Sani altta "Arazi Naylon'um :)" duruyor, yoksa yine duster mı geliyor :D

Yeni alırsam, gelene kadar kalsın :)

Hüseyin Bilbey yazdı:

Hayır yok sani bey

Demek ki sesli arama yok Hüseyin bey.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Araçta stop etme vs olmaz stop kadar gider anahtar uzakta uyarısı verir. Bu benim aracımda da böyle :) 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Benim aracımda da anahtarsız çalıştırma var Keşke kumandadan belirli bir mesafe uzaklaştıktan sonra stop etse. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey

Yaris ile alakalı bir sorum daha olucak, muhtemelen sonradan takılmıs olan park sensörünün sesi çok az duyuluyor hatta sesli ortamda hic duyulmuyor, sesinin açılma ihtimali varmı arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sensörün siyah kutusu vardır bagaj içinde , halı arkasında bir yere girmişse ses az gelir, kutuyu bulup dışarı taşımak işe yarayabilir

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey

Daha onceden belirgin ses geliyordu, muhtemel öylede olmus olabilir bakip bilgi vericem çağlar bey

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bazı sensörlerde ses ayarı da var. Kutuyu bulmuşken ona bi bakın. Ufak bir switch ile lo-hi ayarı olabilir.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey

Arka lambaların oldugu bölümün  içine kapalı yere koymuşlar  kablo v.s gözükmüyor güzel ama sesi duymak güç;))

Sani Gerşon yazdı:

Bazı sensörlerde ses ayarı da var. Kutuyu bulmuşken ona bi bakın. Ufak bir switch ile lo-hi ayarı olabilir.

Kutuyu buldum ama aklima hic gelmedi

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hüseyin Bilbey

Tekrardan merhabalar, park sensörünün sesini halledemedik, üstüne birde normal ikaz seslerine az çıkıyor, kapı açık uyarı sesi w.s gibi... birde bu direksiyonmu çok yumuşak anlamadım,  c max a biniyorum gayet normal geliyor ve hıza bağla olarak sertleşiyor, yariste bunu hissedemedim bi arızamı vardır, boşluk hissi veriyor.. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey

C max gibi direksiyon  ayarlarıda yok, haliyle direksiyon insana hiç güven vermiyor 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...