İçeriğe Yönlendir

Trafik Cezası Hakkında

Bünyamin Dedeoğlu

Recommended Posts

Bünyamin Dedeoğlu

Merhaba yarın arabamın satışını vereceğim , fakat 3 ay önce ters yöne girmekten ceza yedim, bende bu cezayı taksitlendirdim, 1 hatta ilk taksiti ödedim bile , kaldı 3 taksit , satışa engelmi , yoksa internet vergi dairesinden yatirsam mı cezayı teşekkürler kafamı karıştıran kısım taksitli oluşu 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Satamazsınız bence. En iyisi ödeyin sıkıntı çıkmasın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nereden taksitlendirdin. ?

Nereye ödedin ilk taksiti. Ödemeyi nasıl yaptın.. ?

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Ceza plakaya yazılmışsa tabi. 😊 Eğer trafik polisi durdurup yazmışsa ehliyete o zaman hiç sorun olmaz.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Devlet parayı peşin alıyor zaten. Sana taksidi yapan banka. Arabanı satmakta sorun çıkartmaz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Sen borcunu ödemişsin peşin olarak devlet almış fakat ödemeni taksitlendirmiş. MTV yi de taksitli ödüyorsun fakat borç görünmüyor ama bankaya görünüyor. Problem olmaz diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Bünyamin Dedeoğlu

Ben vergi dairesine taksitlendirme yaptım 

İlk taksiti ödedim hatta 2.taksitin günü daha gelmedi

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Bünyamin Dedeoğlu yazdı:

Ben vergi dairesine taksitlendirme yaptım 

İlk taksiti ödedim hatta 2.taksitin günü daha gelmedi

Emin olmamakla birlikte başımdan şöyle bir olay geçti; KYK borcumun bir taksidini ödemeyi unutmuşum üzerinden 6 aydan fazla geçmiş. Diğer tüm taksitleri ödedim. Neyse bu borçtan dolayı aracımda haciz görünüyordu. O ara af çıktı bende o borcu taksitlendirdim faizsiz. Aracımdaki hacizi kaldırmadılar. Tüm borçlar bitmeden kaldıramayız dediler. 

Taksitlendirmeyi vergi dairesi yapmışsa benim yaşadığım gibi bir olay başınıza gelebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben vergi dairesine taksitlendirme yaptım  İlk taksiti ödedim hatta 2.taksitin günü daha gelmedi

Ceza plakada ise ceza ve mtv’lerin tamamı ödenmeden satış yapamazsın.

Günü gelmemiş taksitlendirmeleri de ödemelisin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bünyamin Dedeoğlu yazdı:

Aynen öyle oldu abi

Hayırlısı olsun.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...