İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Havalandırma Izgara

Ferhat Tiryakioğlu

Recommended Posts

Ferhat Tiryakioğlu
(düzenlendi)

Arkadaslar merhabalar.Benim aracimin orta gogus de yanyana bulunan iki adet havalandirma izgarasinin disleri ve ic kisimindaki kelebekler hep kirildi.Tum sitelere baktim ama malesef bulamiyorum.(Teybin hemen ustundeki izgaralar).Acaba temin edebilecegim bir yer yada site varmidir?Arac yaninda olmadigim icin fotograf atamiyorum.Acaba ne yapabilirim?

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Servisten veya otosandan sipariş vermeniz gerekir. Tabiki fiyatlar çok uçuk diye biliyorum. Çıkma bulsaniz da en kısa sürede tekrar kırılma çatlama ihtimali var kronik sıkıntı çünkü

Yorum bağlantısı
Ferhat Tiryakioğlu
Tolgahan Doğru yazdı:

Servisten veya otosandan sipariş vermeniz gerekir. Tabiki fiyatlar çok uçuk diye biliyorum. Çıkma bulsaniz da en kısa sürede tekrar kırılma çatlama ihtimali var kronik sıkıntı çünkü

Evet o konuda haklisiniz soyle soylemem gerekirse benzin dis kapagini sormustum orjinal tam 300 tl soylediler alt tarafi plastik bir kapak yani simdi en ufak bir ruzgarda aciliyor goruntu olarak cok kotu malesef

Inan hocam cok tesekkur ederim verdiginiz bilgi icin umarim lazim olan parcayi bulabilirim bu sekilde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...