İçeriğe Yönlendir

Piano Black Yenileme

Çağatay Kılınç

Recommended Posts

Çağatay Kılınç
(düzenlendi)

Selamlar...Fiesta aracımın vites çevresi ve klima panellerindeki piano black plastikler ışık altında hafif çizikleri gösteriyor. Dün bir ürünle karşılaştım soft99 piano black restoration adında. Bu markanın wax i gayet güzel beğendiğim bir marka. Bu kaplamalar için ürünün uygulamalarını da izledim gayet kolay görünüyor. Kullanan var mı acaba? Bildiğimiz kaporta için pasta ürünü gibi. 80 tl fiyatı var.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Bende şimdi baktım Japon markasıymış, bu siyah araçlar için wax şeklinde yani iç trim wax'ı değil. Kullanılır mı kullanılır ben Sonax siyah araç cilası ile yapıyorum kendi aracımı. Görünümü böyle oluyor uygulama sonrası. 

MHUQCP.jpg

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
(düzenlendi)

Gayet güzel görünüyor bu da. Sinan bey iç trimleriçin de hatta far ve stoplara da uygulama videosu izledim ondan danışmak istedim. Sizin kullandığınız sonaxin hangi ürünü acaba incelemek isterim.

tarihinde Çağatay Kılınç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Yani far ve stoplara uygulamadım ancak iç kaporta ve trimlerinde uyguladım.

Ürün Sonax Renkli Nano Parlatıcı ve Koruyucu Cila Siyah 250 ml diye geçiyor. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Şunu da belirteyim illa siyah sonax vs olmasına dikkat etmemenize gerek yok açıkçası biraz para tuzağı gibi geliyor bana bazı ürünler kaliteli olanlar hariç.Ben elimde olanı kullandım amway den aldığım silikon seffaf cila ile de yaptığım oldu. 

Normal çizik giderici bir cila da işinizi görebilir biraz deneme yanılma sonuçta üstündeki kaplama var sonuçta o görünen hare şeklindeki kılcal çizikler o katmanda.

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Sinan Akgöl yazdı:

Şunu da belirteyim illa siyah sonax vs olmasına dikkat etmemenize gerek yok açıkçası biraz para tuzağı gibi geliyor bana bazı ürünler kaliteli olanlar hariç.Ben elimde olanı kullandım amway den aldığım silikon seffaf cila ile de yaptığım oldu. 

Normal çizik giderici bir cila da işinizi görebilir biraz deneme yanılma sonuçta üstündeki kaplama var sonuçta o görünen hare şeklindeki kılcal çizikler o katmanda.

Evet dediklerinize katılıyorum teşekkür ederim fikirleriniz için. Birçok üründe biraz da reklam pazarlama var mucizeler ortaya koymuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde denemem olursa paylaşacağım öncesi sonrası şeklinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Benim aracın içinde ve dışında bir çok piano black yer var muhtemelen çizilecekler benim de almam lazım..

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Kemal Korkmaz yazdı:

Benim aracın içinde ve dışında bir çok piano black yer var muhtemelen çizilecekler benim de almam lazım..

Maalesef bu kaplamanın kaçınılmaz sonu. Hoş duruyor ama pratikte kullanışsız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...