İçeriğe Yönlendir

Cam Filminden Ceza Yedim

Bora Bozkurt

Recommended Posts

Tahir Ak
Güvenlik, can güvenliği, ayrıca evet asayişi de kapsıyor.

1- Kavşaklarda ve dönemeçlerde diğer araçla göz kontağı kurmanız, elle geç yapmanız diğer aracın size bakıp bakmadığını anlamanız gerekir. Kara bir cama bakarak bunu anlayamazsınız, siz camın içindeyseniz diğeri de anlayamaz bu sorundur. ciddi sorundur.
2- Aracın yanına gelip birşey işaret edeceksiniz korna çaldınız adamın sizi görüp görmediğini anlayamazsınız
3- aram belki kriz geçiriyor ya da zor bir durumda yahut bayıldı. Yandan geçen göremez.
4- Motorsikletli polissiniz yahut durdurdunuz cama yaklaştınız, içerden silah çekebilirler ciddi sorun
5- Arabayı çocuk vb kullanıyor olabilir
6- Sokak kameralarından mobeselerden aracın içinde kimin olduğunun görülüyor olması birçok kayıp insanın sorunun adli vakada çözülmesini sağlar ve ayrıca suçluları da bulmayı sağlar

yabancı ülkeler bunu düşünmüşler taşınmşlar ve yasaklamışlar. Biz de AB kurallarına uymalıyız. Erdoğan'ın yakın çevresinin "canım ne var bi yardımcı olsanız sayın başkan" teranesi ile bozulan, düzelmek üzereyken çöpe atılan filim işini olması gerektiği gibi çözmeliyiz. 

Şöför-Yolcu ve Ön Ana camda filim kesinlikle olmaz. Termal cam kullanırsın termal filim kullanırsın ama renkli olmaz. Olamaz. 

Biz dingonun ahırı olduğumuz için oluyor ne yazık ki.
Kayıtsız küreksiz 5 milyon insanı ülkeye alan yüce devletimiz ;saydığınız bu küçük güvenlik zafiyeti bile denemeyecek (!) hadiseleri dert edecek değildir

c:
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Golfteki filmler çok koyu. Memnun değilim. Yan camların filmlerini değiştirmeyi düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Çözümü Yazıyorum. Vergi.

Gider standardı belirlenmiş,onaylanmış filmi yaptırırsınız. Ön camın bir yerine bir "Bandrol" yapıştırırsınız. Bandrolü vergiye bağlarsınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...