İçeriğe Yönlendir

Volvo S60 Alma Arefesindeyim

Aykut Uçar

Recommended Posts

Aykut Uçar
(düzenlendi)

Dostlar merhaba, Ford araç alarak aranıza katılmıştım fakat hızlı bir şekilde 2 toyota ve 1 vw araç bindim. Şimdi de bir volvo s60 2011 model 2.0T motor alma arefesindeyim. Araç advance+premium edition. Yani full. Bu araç hakkında söyleyeceğiniz olumlu/olumsuz herşeye ihtiyacım var.

tarihinde Aykut Uçar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Ayni kasanın 1.6 dizel otomatiğini Dayim kullanıyor 2-3 yıldır gayet memnun. Tabi sizin motor seçeneği farklı ve muhtemelen daha keyifli bir araçtır. Aracı benimde kısa bir süre kullanma şansım oldu hoşuma gitti gayet tok bir araç. Daha detaylı Bilgi Sahibi arkadaşlar veya uzun vadede kullananlar Bilgi verecektir. 

Heveslendigim bir araçtı fakat kısmet olmadı şimdilik. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

powershift dct450 şanzıman vardır. deneyip öyle alın. alt devirde kararsız biraz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Ben de bakıyorum bundan sonraki aracım büyük ihtimalle s60 olacak. Konfor ve donanım olarak çok güzel. Dış tasarım da mükemmel. Baktığım araçların çoğunda lpg yok şehir içi biraz fazla yakar ama bu aracı alanın yakıta takılacağını zannetmiyorum. Kullanan herkes çok memnun.

Tek kötü tarafı buna bindikten sonra artık çoğu araç size kötü gelecektir. İnşallah temiz kullanılmış bir araç bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Aykut Uçar

2.0T olan motor Çağlar bey. ecoboost ibaresi hiç bir yerde yok.

Yorum bağlantısı
Aykut Uçar

Aracı aldım. Değişik bir deneyim yaşatıyor bana . Şimdilik çok memnunum. Şık, kaliteli ve güçlü yapısını çok net hissettiriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

“Değişik bir deneyim” i biraz detaylandırabilirseniz. Fotoğraf da bekliyoruz. 

Hayırlı olsun güle güle kullanın 

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Hayırlı olsun. Volvo farklı bir alışkanlık ve sonrasında  tutku oluyor. 

Ortağımda 2011 model 2.0 D S60 var. Araba sınıfının en donanımlılarından birisi. Çok da bakımlı. Konuyu daha önce görseydim size onu önerirdim.

Neyse kısmet 2.0 T 'deymiş. Güle güle kullanın. Hakikaten iyi araba. Yakıt dışında hiç üzmez.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...