İçeriğe Yönlendir

116D Manuel Dizel BMW mi? Passat 1.6 Dizel mi?

Hakan Gülsoy

Recommended Posts

Hakan Gülsoy

Arkadaşlar iyi akşamlar

Aslında iki araç alakasız ama ikisinden birini nasip olursa almayi düsünüyoruz

Kesinlikle ikiside Manuel olucak

116 dizel manueller var 2013-2015 arası f20 kasa tavsiye edilirmi kronik arızaları varmıdır donanım olarak hangi paketler tutuluyor?

Diğer alternatif 2012-2014 passat manuel comfort veya highline donanım dusunuyorum

Ikiside 110-120 bandında

Hangisi tavsiye edilir diyemiyorum ama hangisinin artısı daha çok olur benim açımdan satıştır kullanımdir vs gibi..

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bence passat'ı yürütmesi daha kolaydır, parça ve bakım maliyeti olarak. Sanayide bmw ve mercedesi görenler 3 tllik işi 5 tl yapmayı sever.
Temiz düşük km bir passat herzaman pirim yapmaya müsait 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
Sen kimsin araç niye lazım ne olacak vs kaç km nerede ne için kullanılacak?

Hocam bende clio var sehiriçi kullanıyoruz babamın isteğiyle dizel olma şartıyla rahat ve kaliteli araba binme ihtiyacı tamamiyle istanbula anadolu yakası belki ayda 1 2 kocaeli olur o kadar düsüncemiz o yönde.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

sana mı alınacak size mi kim kaç kişi çocuk çombalak tatil?

bence ikisi de yanlış

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

O zaman Passat, Bmw örneği biraz bence senin gönlünde yatan gibi, F20 ile Passatı kıyaslamam bile direk Passat derim. Manuel 1.16d hele hiç bakmam bile ikinci elde satışı ağır ağır ötesi olur. Bmw 1 serisi alıcısı manuel en son bakıcağı seçenektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
sana mı alınacak size mi kim kaç kişi çocuk çombalak tatil?

bence ikisi de yanlış

Hocam sadece 2 kişi kullanıcak ya babam ya ben olucam senede 1 2 balıkesire gider 1 ay kalır gelir tek uzun yolu orası gibi sizin tavsiye edebileceginiz bir model varmıdır
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

önce mutlaka herkes bir kere udm almalı derim. Passatla okula giden öğrenci olmaz :)

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
O zaman Passat, Bmw örneği biraz bence senin gönlünde yatan gibi, F20 ile Passatı kıyaslamam bile direk Passat derim. Manuel 1.16d hele hiç bakmam bile ikinci elde satışı ağır ağır ötesi olur. Bmw 1 serisi alıcısı manuel en son bakıcağı seçenektir.

Evet Bmw ben istiyorum:) babamda bana kararı bıraktığı için bende alternatiflere aldım Passat daha mantıkli bi secenek gibi gozukuyor tesekkur ederim.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

insan park ettiği zaman arabadan inip yürürken dönüp arkasına bir bakış daha atıyorsa en iyi seçimi yapmış demektir.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Hakan Gülsoy yazdı:

Evet Bmw ben istiyorum:) babamda bana kararı bıraktığı için bende alternatiflere aldım Passat daha mantıkli bi secenek gibi gozukuyor tesekkur ederim.

Eee yaşın gereği direk hb bmw dizel gayet normal :) Ama öylearada uzun yol baba kullanacak arada bende alırım hafta sonları da olsa, ikisi arasında hep Passat.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
Ruhunuz gençse BMW 1.16 ed, değilse Passat derim.

Gencim evet siyah highline passatta benim bi yerde istedigim bi arabaydı:)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
Manual bmw kolay satılmaz. Hadi passat neysede manual yeni kasa bana zor geliyor.

Passat mantıklı gibi geliyor sanki Manuel bmw yi kimse tavsiye etmiyor.
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Darbaz yazdı:

Manual bmw kolay satılmaz. Hadi passat neysede manual yeni kasa bana zor geliyor.

Tam tersi eski kasa 3 , 5 serisi bmwlerinde otomatiklerinden uzak duruyorlar, apaçi tayfa otomatikle iyi dönemiyor diye alınmıyor galiba

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Ebrar Tüfek yazdı:

Tam tersi eski kasa 3 , 5 serisi bmwlerinde otomatiklerinden uzak duruyorlar, apaçi tayfa otomatikle iyi dönemiyor diye alınmıyor galiba

Ruhları emildiği için uzak duruyorlar :) 1 serisinde direk ilk tercih otomatik.

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

insan park ettiği zaman arabadan inip yürürken dönüp arkasına bir bakış daha atıyorsa en iyi seçimi yapmış demektir.

Bu duyguyu ben 73 124 de bile yaşıyordum.  Onu nabacuk

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
Ruhları emildiği için uzak duruyorlar [emoji4] 1 serisinde direk ilk tercih otomatik.

Manuel bmw yanlıyormudur[emoji23]
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Hakan Gülsoy yazdı:

Manuel bmw yanlıyormuduremoji23.png

Döner dönmesine de, seviyorsa döner gibi olmuyor. 

Aks kestiğinde, diff dağıldığında yaradana doğru dönersin:)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
Döner dönmesine de, seviyorsa döner gibi olmuyor. 
Aks kestiğinde, diff dağıldığında yaradana doğru dönersin[emoji4]

Offf kaç o zaman en 5000 lik oluruz[emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Aileyi bence opel insignia tatmin edecektir. 

tutulmadığı için hesaplı da olur. manueli var mı bilmem ama otomatik de alabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
Aileyi bence opel insignia tatmin edecektir. 
tutulmadığı için hesaplı da olur. manueli var mı bilmem ama otomatik de alabilirsiniz.

Abim insignia alalım dedi direk sizin dusundugunuz gibi hesapli geldi babadan veto geldi opel tutulmuyor diye[emoji23]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...