İçeriğe Yönlendir

Focus II - Led Far Tavsiyesi

Mustafa Fidan

Recommended Posts

Mustafa Fidan

Arkadaşlar beyaz led farlar çok hoşuma gidiyor fakat, aracın beynine zarar vermekten korktuğum için yaptırmadım henüz. Bu konuda bir önerisi bilgisi olan var mıdır?

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Merhaba,forumumuzda Garaj ana başlığının altında Aydınlatma alt başlığı içerisinde aradığınız bilgiye ve aracınızın ampul tipi vb. birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kısalarda hiç bir görüntü alamazsınız. Yani önünüzü göremezsiniz.

Uzunlarda güzel şimşek etkisi oluyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Mustafa bey, forumdan @Servet Aydın nin ifadesi ile dağı taşı, ayşe teyzenin balkonundaki çamaşırları dahi aydınlatan ledler ışığı yola odaklayamadığı için merceksiz olarak  faydası yok. Bu nedenle hoşunuza giden ama size faydası olmayan ışıklar karşınızdakinin en iyi ihtimalle gözünü sızlatıyor, şahsen ben çok rahatsız oluyorum. Bence osram coolblue, night breaker unlimited gibi kaliteli ampül kullanın veya mercekli zenon düşünün.

Mustafa Fidan yazdı:

Arkadaşlar beyaz led farlar çok hoşuma gidiyor fakat, aracın beynine zarar vermekten korktuğum için yaptırmadım henüz. Bu konuda bir önerisi bilgisi olan var mıdır?

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

beyne birşey olmaz, led in bir ilgisi yok beyin ile, aptal araba iyidir :) hatta daha az akım çeker iyidir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Eğer farlar merceksiz ise hem sizin görüş mesafeniz için hem de karşıdan gelenin gözü için led takmayın lütfen

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Mercekli de olsa led takmayın, bir akrabamın Qashqai sinden söktüm halojenlere döndü dünya varmış dedi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Led fabrikasyon arabada olacak, oda her arabada adam gibi değil, onun dışında ledden verim almak uğraştırıcı ve hala fabrika çıkışlı led farlı aracın gerisinde, boşa uğraşmayın millet.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Metin Akbal yazdı:

Mercekli de olsa led takmayın, bir akrabamın Qashqai sinden söktüm halojenlere döndü dünya varmış dedi.

Kalitesiz alırsa normal. Versin 600 tl neler oluyor yaşayıp görün 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Kalite neydi :)

600 e kendinden ledliler var ama kimse cesaret edip almaz.
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Ne marka var abi kaliteli? 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Samsung led 

H11 diye arattım çıkmadı. Mutlu niken’lerden çok memnunmuş. Israrla tavsiye ediyor. Senin konuyu da okudum. Burda. Alıp bizim foruma açtığın. 

kısalar mercekli. Uzunlar merceksiz. Merceksizlere takmak istemiyorum. Dağılır ışık. Kısalarda sence görüş az bişe netleşir mi? Öncelikle görüş sonra görünüş diyenlerdenim. Uzak yola da hep gece giderim. ??

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Yola gidecem. Şimdilik niken alayım. 100 lira zaten. Samsung çipli olanı da sipariş geçeyim. 2 aya ancak geliyor bu ara. Tşkler 😊

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

csp çipli h11 var elimde. iki taraflı ve ince. sonuç çok iyi. ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Dogan Arsiray yazdı:

csp çipli h11 var elimde. iki taraflı ve ince. sonuç çok iyi. ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz.

Phillips mi? Valla bilmiyorum ki abi. Csp iyi diyorlar. Arkadaş nikenden çok memnun. Kararsız kaldım. Senden alıp geri gönderme olmaz şimdi. Sıfır alınca beğenmezsen geri alıyor bayi. İlk defa deneyecem. Bakalım nasıl gösteriyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Servet Aydın yazdı:

600 mü, zamzungun hangi lediymiş o yahu....

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Phillips mi? Valla bilmiyorum ki abi. Csp iyi diyorlar. Arkadaş nikenden çok memnun. Kararsız kaldım. Senden alıp geri gönderme olmaz şimdi. Sıfır alınca beğenmezsen geri alıyor bayi. İlk defa deneyecem. Bakalım nasıl gösteriyor
Ustad bosuna alma derim. Arac kac modeldi?
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ali Cihangiroğlu yazdı:

600 mü, zamzungun hangi lediymiş o yahu....

Philips firması üretimi. Ledleri Samsung. Harbi iyiler. 30 watt enerji tüketimi var imansızların 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ustad bosuna alma derim. Arac kac modeldi?

2010. Kısalar mercekli. 

Yorum bağlantısı
Tuncay Uludağ
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Tansu, mercek sağlam ise kısa ve uzun için ciddi başarılı. 

TRY 161.93 31%OFF | Hlxg SAMSUNG CSP Çip H4 Led H7 4 Tarafı 9005 HB3 LED H11 H8 H1 Araç ışıkları 10000LM 6500k Sis Farları led Automotivo 12V

https://s.click.aliexpress.com/e/3L8iJrle

Buda csp led. İyimidir?

Link

tarihinde Tuncay Uludağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...