İçeriğe Yönlendir

IOS 13 Kullananlar Yardım

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
Fırat Önal yazdı:

Kılıfla kullandım şimdiye kadar.Ekim 2016 da almıştım.3 yıllık. En ufak yerinde çizik darbe yok. Çocuğun eline falan da hiç vermedim. Gün içerisinde çalmadığı sürece çanta da durur. Sıfırının yanına koy zor ayırt edilir. :)

Arkadaş haklı, hazır para ederken elden çıkar gitsin bencede...

Yorum bağlantısı
Fırat Önal
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Arkadaş haklı, hazır para ederken elden çıkar gitsin bencede...

Yok abi daha en az 5 sene daha gider. 2 sene sonra batarya değişimi yaparım.  Belki yeni çıkan telefonlarda bu boyutta olan vardır ama ben bunu aldığımda genelde 5" lik teller vardı. Büyük telefon pek sevmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Kesinlikle yükleyiniz :) Benchmark testlerinde de yeterince verimli olduğu belli. Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Çok beğendim ya, özellikle bu siyah mod çok iyi. Telefonda beğenmediğim ufak şeyler vardı onlar düzelmiş. Mesela video izlerken ses tuşuna bastığınızda ortada kocaman ses işareti gitmiş yerine sol tarafta ufak bir gösterge gelmiş. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Fırat Önal yazdı:

Kılıfla kullandım şimdiye kadar.Ekim 2016 da almıştım.3 yıllık. En ufak yerinde çizik darbe yok. Çocuğun eline falan da hiç vermedim. Gün içerisinde çalmadığı sürece çanta da durur. Sıfırının yanına koy zor ayırt edilir. :)

eski sürümlü iphone arayan çok hocam. bu temizlikteki sıfından pahalıya gider :) ciddiyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

telefondan güncelleme yapamadım. 13.1'i itunes üstünden yaptım. artık link ekleyebiliyorum :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Fırat Önal yazdı:

Yok abi daha en az 5 sene daha gider. 2 sene sonra batarya değişimi yaparım.  Belki yeni çıkan telefonlarda bu boyutta olan vardır ama ben bunu aldığımda genelde 5" lik teller vardı. Büyük telefon pek sevmiyorum. 

karar senin tabii...

Çok beğendim ya, özellikle bu siyah mod çok iyi. Telefonda beğenmediğim ufak şeyler vardı onlar düzelmiş. Mesela video izlerken ses tuşuna bastığınızda ortada kocaman ses işareti gitmiş yerine sol tarafta ufak bir gösterge gelmiş. 
Böyle bir tarzmi
e12a52d74f75482d2ae6323d6953bb98.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

karar senin tabii...

Böyle bir tarzmi
e12a52d74f75482d2ae6323d6953bb98.jpg

Doğru. Android bunu 1967 senesinde kullanıyordu zaten :) 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

ios 13.1’i itunes’den yükledim. Sorun çözüldü mod abilerim. Android ios çekişmesi doğan brodway gibidir, bitmez :) 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Pil sağlığındaki "İyileştirilmiş Pil Şarjı" ne işe yarıyor çözen var mı? 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Murat Atagenç yazdı:

Pil sağlığındaki "İyileştirilmiş Pil Şarjı" ne işe yarıyor çözen var mı? 

Sanırım şarja takınca duruma göre şarjı başlatıp durduruyor. Pil sağlığı için. 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Telefonu hangi zaman dilimlerinde şarja taktığını öğreniyor. Bu zaman dilimleri dışında şarja takarsanız %80’i geçirmiyor. Her zaman taktığınız zamanlarda %100’e kadar doluma izin veriyor’muş. Anladığım böyle. Denemek lazım. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mustafa Arıkan yazdı:

Telefonu hangi zaman dilimlerinde şarja taktığını öğreniyor. Bu zaman dilimleri dışında şarja takarsanız %80’i geçirmiyor. Her zaman taktığınız zamanlarda %100’e kadar doluma izin veriyor’muş. Anladığım böyle. Denemek lazım. 

Bana uymaz.. Ben her fırsatta takarım ve % 100 olmasını isterim. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bende asus var, genelde gece takarım. Gece 11-12 gibi takar, sabah da 6 gibi alırım. Aldığımda 100 olmuştur. 

Eğer bu zaman diliminde taktıysa yavaş doldurur, mesela sabah 4-5 gibi bakarsam hala 100 olmamıştır. Ancak gün içinde takarsam hızlı dolum yapar ve yine 100 oluncaya kadar doldurur. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bana uymaz.. Ben her fırsatta takarım ve % 100 olmasını isterim. 

Ben de aynı şekilde kullanıyorum ama bir fark var burada, eskiden tampon şarj yapmazdı 80 civarında ama şimdi sanki yapıyor. Dayanıklılığı arttı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...