İçeriğe Yönlendir

Cumartesi Satış Vergi Borcu Ödeme

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Nöbetçi noter de satış yapmadan önce cumartesi vergi borcunu odesek banka üzerinden ( cumartesi) satışa engel çıkıyor mu benzer bı işlem yapan var mı

Şimdi çıkıp diyecekler olacaktır erken yatır diye. :) Prensip olarak artık satış esnasında vergi ödeme kararı aldım. Hafta içi sıkıntı olmuyorda cumartesi için bilemedim

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Satmazsan ödemiyor musun? :)

Bankadan vergi (kdv, Geçici vergi vs) ödediğimde anında düşüyor interaktif vergi dairesinde, cumartesi pazar dahil. Sadece gece 22:00 - 02:00 arası işlem yapamazsın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Şükür hep satılıyor :) Nisan da ödüyom genelde paralaninca

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yok cumartesi bı arkadas bakacak işte beğenirsem alır giderim dedi o yüzden. Baktırma için hafta içi zamanım yok satmaya engel çıkarsa işte cumartesi hafta içi tekrar gelmek zorunda kalır mı bilemiyorum sizin oraya verecez olursa

Ekspertiz yapılacak cumartesi

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Yok cumartesi bı arkadas bakacak işte beğenirsem alır giderim dedi o yüzden. Baktırma için hafta içi zamanım yok satmaya engel çıkarsa işte cumartesi hafta içi tekrar gelmek zorunda kalır mı bilemiyorum sizin oraya verecez olursa

Ekspertiz yapılacak cumartesi

Gelsin Eskişehir'e bir çarpayım logosu hizasından :D

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Fikri Keleş yazdı:

Cumartesi para transferini nasıll yapıyorsunuz 

Parayı Cuma'dan hazır ediyorlardır canım...

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Fikri Keleş yazdı:

Cumartesi para transferini nasıll yapıyorsunuz 

O iş mustafanın uzmanlık alanı :D adam bana transferi yaptım dedi 1 saniye sürmedii hesaba geçmesi

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Prensip olarak artık satış esnasında vergi ödeme kararı aldım

:kutlama::kutlama:aynı ben 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Ayhan Asil yazdı:

Parayı Cuma'dan hazır ediyorlardır canım...

Hazırlasa ne olurbenin hesabımageçmesinden sonra 

Yada söyle diyeyim tanimadigim biri aracına talip oldu,hafta sonu geldi para aktarması anca aynı banka hesabı varsa havale ile belki olacak 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

hangisini satıyon siyah olanı dimi onun logosunu bende sevmiyorum ama kendisi güzel. gri olanı satma daha bekle biraz sıkılırsan müşteri olurum cumartesi etkinliğe gelecekmisin gelirken gri olanı getir de canlı canlı bir göreyim belki fikrim değişir seni kandırırım. canlı arabayı görmek benim fikrimi hızlandırır, canlıyı görmek senin fikrini değiştirir :kihkih:

Fikri Keleş yazdı:

Yada söyle diyeyim tanimadigim biri aracına talip oldu,hafta sonu geldi para aktarması anca aynı banka hesabı varsa havale ile belki olacak 

nakit çalışır hafta sonu nakit olmaz ise olmaz 

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Fikri Keleş yazdı:

ATM'den yatırılmaz mı...

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Ayhan Asil yazdı:

ATM'den yatırılmaz mı...

Miktara bağlı 

10 20 bin deneyimiyim var ama daha fazlası zor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ayhan Asil yazdı:

ATM'den yatırılmaz mı...

Atm 6000 tl ye kadar alıyor bizde. Aynı bankada ise hesaplar 7/24 havale yapılabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

cumartesi günü vergi borcu ödeyip randevu veriyor daha önce yaptık, satış tecrübem yok ama olur bence.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...