İçeriğe Yönlendir

Hyundai i20 1.4 MPI JUMP OV 2017 Alınır mı?

Cumali Durgun

Recommended Posts

Cumali Durgun
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar,

Bir arkadaşım HYUNDAI i20 1.4 MPI JUMP OV, 2017 model, beyaz renk, Manual Vites, DIZEL, 90.000 Kmdeki aracı almayı düşünüyor.

Sadece 1 kazası var sağ far orjinaliyle değişmiş. Sizce ederi ne olmalı böyle bir aracın?

Ayrıca arabam.com ve sahibinden.com dan bu özelliklerde baktığımda araç bulamıyorum. yani dizel ve manual seçeneğini bir arada göremiyorum ilanlarda. acaba bende mi bir hata var? çok az mı üretildi bunlar anlayamadım.

tarihinde Cumali Durgun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Cumali Durgun yazdı:

HYUNDAI i20 1.4 MPI JUMP OV, 2017 model, beyaz renk, Manual Vites, DIZEL, 90.000 Km

Bahsettiğiniz araç ile aranan araç  uyuşmuyor.

MPI benzinli motor, aranan dizel.

Hem OV denmiş  hem manuel.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Abi araba modeli başka, tarifler başka. 

2017 model 1,4 benzinli ve otomatik araba yazmışısınız, Sonra dizel ve manual diyorsunuz. Tamamen yanlış. Önce arabanın modelini düzgünce öğrenip yazın. Bu kadar para verip alıcağınız arabayı bu kadar hatalı tanımlamak düşündürüyor insanı. 

Yorum bağlantısı
Cumali Durgun
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

2017 model 1,4 benzinli ve otomatik araba yazmışısınız, Sonra dizel ve manual diyorsunuz. Tamamen yanlış. Önce arabanın modelini düzgünce öğrenip yazın. Bu kadar para verip alıcağınız arabayı bu kadar hatalı tanımlamak düşündürüyor insanı. 

Mustafa Arıkan yazdı:

MPI benzinli hatanız olmasın?

Ali Darbaz yazdı:

Çağlar Bayur yazdı:

i20 de diesel va mıydı o yılda?

İnan Çınar yazdı:

Bahsettiğiniz araç ile aranan araç  uyuşmuyor.

MPI benzinli motor, aranan dizel.

Hem OV denmiş  hem manuel.

Öncelikle ilginiz için teşekkürler, şarjım bitmek üzereyken açmıştım konuyu. Özellikle OV yazmasına şaşırmıştım ben de. Acaba ovyi otomatik vites olarak yanlış mı yorumluyorum diye düşündüm başta.

Şimdi baktım, aracın uzerinde crdi yazıyor. Yanı 1.4 crdi jump crdi. Ama trafik sigortasında ve plakayla tramer kaydı sorguladığımızda "HYUNDAI i20 1.4 MPI JUMP OV" şeklinde yazıyor. Yanlış işlenmiş ya da plaka değişmiş olabilir mi anlayamadım burasını. Yani araç 2017 model, dizel, manual ve  i20 1.4 crdi Jump modeli. Ben yanlışlıkla ilk başta benzinli modellere bakmıştım ilan siteleride. Bir hata var kayıtlarda cozemedim ama.

tarihinde Cumali Durgun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

trafik sigortası kesilirken acenta hatasından olur o , pratikte birşey olmaz. siz yenisini doğru kod ile kestirisiniz alırken

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
trafik sigortası kesilirken acenta hatasından olur o , pratikte birşey olmaz. siz yenisini doğru kod ile kestirisiniz alırken

%100 doğru cevap.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...