İçeriğe Yönlendir

2008 Mondeo Sol Ayna

Onur Yeniçeri

Recommended Posts

Onur Yeniçeri
(düzenlendi)

Merhaba;

Karşı yoldan gelen bir arabayla köy yolunda ufak bir takıştık ve aynam bu şekilde kırıldı.Bu aynayı en ucuza nasıl halledebilirim?Çıkma bir tane buldum Konya'da ancak 500 tl fiyat istiyor.Bu arada ayna elektrikli,ısıtmalı ve altında ışık var.En orjinal şekilde halletmek için yardımlarınızı bekliyorum,teşekkür ederim.

uk20081198qe.jpg

fr200813h6wx.jpg

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Resim Linkleri Düzeltildi
Yorum bağlantısı
Murat Bal

Aynısının sağ tarafı da bana lazım. Çıkmacılar 350 tl istiyor, muadil sıfırı da aynı para kararsız kaldım.

Yorum bağlantısı
Onur Yeniçeri
Murat Bal yazdı:

Aynısının sağ tarafı da bana lazım. Çıkmacılar 350 tl istiyor, muadil sıfırı da aynı para kararsız kaldım.

Bana da belirttiğim gibi sol taraf lazım abi.350'ye bulsam çıkmasını bakarım beğenirsem alırım,paylaşma imkanın var mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Bal yazdı:

orjinalini alın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım

Daha once bi kac arac topladik yan sanayi kesinlikle kullanmayin ufak tefek ciziklere filan takilmadan orjinal cikma kullanin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeniçeri
Çağlar Bayur yazdı:

orjinalini alın

Teşekkür ederim abi orjinal çıkma bakacağım.Bu arada araca sonradan anahtarsız giriş ve start stop butonu yaptırmayı düşünüyorum,ne kadar sağlıklı olur bilgin var mıdır,değer mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...