İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Aracımı Sattım,Teşekkürler

Mehmet Erkan

Recommended Posts

Mehmet Erkan
(düzenlendi)

Değerli Fiesta kullanıcıları yaklaşık 4 ay önce severek satın aldığım 1.25 motor 2011 model trend paket Fiestamı performans yetersizliği (Hele de klima açınca) direksiyon tıkırtıları ve aldıktan bir ay sonra başgösteren gaz kelebeği ile ilgili arızanın defalarca beni yolda bırakması nedeniyle satmak zorunda kaldım. Açtığım her yardım konusunda destek ve önerilerini esirgemeyen değerli dostlara teşekkür ederim. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Erkan
Hayırlısı olsun şimdi hangi arabayı almayı düşünüyorsunuz ?
Teşekkür ederim. Bi kere kesinlikle motor en aşağı 1.4 ve üzeri sedan olacak. Daha küçükleri kesinlikle ızdırap. 4 veya 5 kişi bagajla falan klima açık çok rahat gitmeli. Jetta, corolla veya Fluence olabilir heralde.
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Alırken yanlış karar vermişsiniz bence, tahmin ediyorum araçta LPGde vardı. Yoksa 1.25 çok sorunsuz makine.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Erkan
Alırken yanlış karar vermişsiniz bence, tahmin ediyorum araçta LPGde vardı. Yoksa 1.25 çok sorunsuz makine.
Aslında doğru. Evet lpg de vardı. Bi heves aldım. Tipini beğeniyordum. Yani anladıgım kadarıyla maksimum çekirdek bir aileye yeterli. Benim anne baba vs. zorlanıyordu klima açamıyordum nerdeyse. Bagajda yetersiz geliyordu. Kısmet artık.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Erkan
dizel golf4 alın 1,9tdi bagajda yeter performasta tatmin eder.
Evet haklısınız ama dizel 1.6 TDI olabilir deneme sürüşü yaptım bi araçta gayet tatmin ediciydi
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mehmet Erkan yazdı:
Okay Kaygusuz yazdı:
dizel golf4 alın 1,9tdi bagajda yeter performasta tatmin eder.

Evet haklısınız ama dizel 1.6 TDI olabilir deneme sürüşü yaptım bi araçta gayet tatmin ediciydi

turbo dizel arabaların hepsi tatmin eder. tüple ugrasmaktansa tek yakıtlı bir araba tercih edin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Erkan
turbo dizel arabaların hepsi tatmin eder. tüple ugrasmaktansa tek yakıtlı bir araba tercih edin
Önerinizi mutlaka dikkate alacağım. Çok teşekkür ederim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

perfonmas istiyorsan dizel alacaksın en az 1,5 ,benzinli alacaksanda lpg takacaksan 1.6 corolla  veya 1.6 honda bak jetta da güzeldir  ama lpg uyumu tartışılır her motor koduna lpg takılmıyor , 1.4 arac alacaksanda turbosu olmalı 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Erkan
perfonmas istiyorsan dizel alacaksın en az 1,5 ,benzinli alacaksanda lpg takacaksan 1.6 corolla  veya 1.6 honda bak jetta da güzeldir  ama lpg uyumu tartışılır her motor koduna lpg takılmıyor , 1.4 arac alacaksanda turbosu olmalı 
Aynen bende öyle düşünüyorum. LPG li düz motor lpg uyumlu Jetta Comfortline veya Midline düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Mehmet Erkan
1.4 tsi Bakıyorsanda jettda motor kodu cax olacak tüp uyumu için aklında olsun
Tamam kesinlikle dikkate alacağım
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...