İçeriğe Yönlendir

Iphone'dan Videoları PC'ye Alamıyorum

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Pc’ye 3utools yükle

Süper çözüm.. 3 dakika sürmedi tüm videolar geldi pc'ye. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bu programı tavsiye edene çok teşekkür ediyorum denemediğim yöntem kalmamıştı [emoji1360][emoji4]
b1e9c2c5065f9ac5706941ff1430ee96.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Önerilen programı en kısa sürede deneyeceğim. Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Selçuk Keleş

Gün geçmiyor ki, Apple'ın profesyonel-uzman-inovatif-kreatif-vizyoner-dahi yazılım grubu tarafından geliştirilen iTunes'da bir sorun yaşamayayım. 
Aynı kabloyla takılan iphone'u görüyor ama ipad'i görmüyor. Ekrana çıkan güven onayını vermeme rağmen.

Belki bir çözüm bulurlar diye destek hatlarını aradım, icloud üzerinden aktarma yapmamı önerdiler :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selçuk Keleş yazdı:

icloud üzerinden aktarma yapmamı önerdiler :D

Önce icoud'dan 50 gb lık yer al.. oraya yükle.. sonra oradan indir mi dediler :)

Ben 3utools ile çözdüm tüm sorunlarımı.. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Keleş yazdı:

Gün geçmiyor ki, Apple'ın profesyonel-uzman-inovatif-kreatif-vizyoner-dahi yazılım grubu tarafından geliştirilen iTunes'da bir sorun yaşamayayım. 
Aynı kabloyla takılan iphone'u görüyor ama ipad'i görmüyor. Ekrana çıkan güven onayını vermeme rağmen.

Belki bir çözüm bulurlar diye destek hatlarını aradım, icloud üzerinden aktarma yapmamı önerdiler :D

İtunes güncel mi?

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İtunes güncel mi?

yep

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Keleş yazdı:

yep

İpad’in ayrlarını bi kontrol edin isterseniz. Bir de itunes’e bağlanamıyor ama harici disk olarak da görmüyor mu?

Veya şarj oluyor mu?

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İpad’in ayrlarını bi kontrol edin isterseniz. Bir de itunes’e bağlanamıyor ama harici disk olarak da görmüyor mu?

Veya şarj oluyor mu?

Şarj oluyor. Disk olarak da görüyor tabii o modda dosya yazılamıyor.
Evdeki laptopa bağladım onda sorun yok. Burdaki PC'de sürekli "bu bilgisayara güvensin mi" uyarısı veriyordu.

Vazgeçtim zaten. Bi dosya kopyalamak ızdırap olmamalı.

Bu yazılımı Apple'ın kaldırması lazım.

Ya da parası neyse microsoft'a versin yazdırsın, kullanıcı dostu yazılım nasıl olurmuş görsünler.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Selçuk Keleş yazdı:

Şarj oluyor. Disk olarak da görüyor tabii o modda dosya yazılamıyor.
Evdeki laptopa bağladım onda sorun yok. Burdaki PC'de sürekli "bu bilgisayara güvensin mi" uyarısı veriyordu.

Vazgeçtim zaten. Bi dosya kopyalamak ızdırap olmamalı.

Bu yazılımı Apple'ın kaldırması lazım.

Ya da parası neyse microsoft'a versin yazdırsın, kullanıcı dostu yazılım nasıl olurmuş görsünler.

İstese serbestçe dosya paylaşımına izin verir bence ama kontrolsüz dosya yüklenmesini istemiyorlar herhalde.

Açıkçası ben bu durumdan memnunum. Zil sesi için bile iTunes kullanmak zorundayım ama bu tavırları telefonun daha stabil olmasını sağlıyor benim gözümde.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Recep Selim Kaya yazdı:

İstese serbestçe dosya paylaşımına izin verir bence ama kontrolsüz dosya yüklenmesini istemiyorlar herhalde.

Açıkçası ben bu durumdan memnunum. Zil sesi için bile iTunes kullanmak zorundayım ama bu tavırları telefonun daha stabil olmasını sağlıyor benim gözümde.

He çok stabil. Beceriksizlik diyemiyosunuz da. :) 

Neyse Allah başka dert vermesin :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Selçuk Keleş yazdı:

He çok stabil. Beceriksizlik diyemiyosunuz da. :) 

Neyse Allah başka dert vermesin :) 

Bakış açısıyla alakalı.

Hiç bir telefonuma, gerçekten ihtiyacım olmayan bir uygulama kurmadım Android dahil olmak üzere.

Saf androidli bir telefonum olsa bile, bilmediğim bilgisayara bağlamam, kendi bilgisayarıma bağlasam bile çift tıklama ile ne klasör ne de dosya açmam.

Dertlerime kederlerime bak :D 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Recep Selim Kaya yazdı:

Bakış açısıyla alakalı.

Hiç bir telefonuma, gerçekten ihtiyacım olmayan bir uygulama kurmadım Android dahil olmak üzere.

Saf androidli bir telefonum olsa bile, bilmediğim bilgisayara bağlamam, kendi bilgisayarıma bağlasam bile çift tıklama ile ne klasör ne de dosya açmam.

Dertlerime kederlerime bak :D 

Benim de telefonumda atom çarpıştırıp enerji açığa çıkartmak gibi bi niyetim yok zaten. :)  Ne uygulama kurmaya ne de tanımadığım bilgisayara takma amacım yok. 

Bildiğin mp4 dosyasını aktarmaya çalışıyorum.

Tabii , söz konusu apple ürünleri olunca standart ızdırap haline geliyor.
İnsanları da nasıl şartlandırdılarsa artık, yapamadıkları her şeyin güvenlik nedeniyle engellendiğini zannediyorlar.

Ekrandaki ikonları dizemiyorsun, niye "çünkü böyle stabil"  he he evet stabil :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Selçuk Keleş yazdı:

Benim de telefonumda atom çarpıştırıp enerji açığa çıkartmak gibi bi niyetim yok zaten. :)  Ne uygulama kurmaya ne de tanımadığım bilgisayara takma amacım yok. 

Bildiğin mp4 dosyasını aktarmaya çalışıyorum.

Tabii , söz konusu apple ürünleri olunca standart ızdırap haline geliyor.
İnsanları da nasıl şartlandırdılarsa artık, yapamadıkları her şeyin güvenlik nedeniyle engellendiğini zannediyorlar.

Ekrandaki ikonları dizemiyorsun, niye "çünkü böyle stabil"  he he evet stabil :D

Napster ile şanslıysak yarım saati aşkın bir sürede bir mp3 'ü çevirmeli bağlantı ile indirdiğim zamanlardı.

Defalarca o mp3 dosyasına çift tıklayıp açılmadığında ne olduğunu anlayamamıştım. Sonraları bilgisayarın sesi kendi kendine kapanıp açılmaya başlayınca jetonun sesini duydum.

Diyeceğim o ki, konuya hakim kişiler, dosyasına güvenebilir ama diğerleri için sonuç hüsran olabilir.

Keşke Pro vs modelleri yanında, atıyorum Engineer diye bir model de çıkarsalar ve tüm sorumluluk kullanıcı üzerinde kalsa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selçuk Keleş yazdı:

Dizersin dizersin. o kadar da değil :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Recep Selim Kaya yazdı:

Napster ile şanslıysak yarım saati aşkın bir sürede bir mp3 'ü çevirmeli bağlantı ile indirdiğim zamanlardı.

Defalarca o mp3 dosyasına çift tıklayıp açılmadığında ne olduğunu anlayamamıştım. Sonraları bilgisayarın sesi kendi kendine kapanıp açılmaya başlayınca jetonun sesini duydum.

Diyeceğim o ki, konuya hakim kişiler, dosyasına güvenebilir ama diğerleri için sonuç hüsran olabilir.

Keşke Pro vs modelleri yanında, atıyorum Engineer diye bir model de çıkarsalar ve tüm sorumluluk kullanıcı üzerinde kalsa.

Apple cihazına, Apple kablosuyla, Apple uygulaması üzerinden bir video atmak istiyorum. O zaman iTunes neden var ? Ya da iCloud'dan gelince güvenli mi oluyor ? :) 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Dizersin dizersin. o kadar da değil :)

He he dizersin :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selçuk Keleş yazdı:

Apple cihazına, Apple kablosuyla, Apple uygulaması üzerinden bir video atmak istiyorum. O zaman iTunes neden var ? Ya da iCloud'dan gelince güvenli mi oluyor ? :) 

Hem kullanmaktan mutsuzsunuz, hem de her şeyini almışsınız 😛

İtiraf edin, sağlam cihaz.Bozulmuyor. yolda bırakmıyor. 

Güvenli. 

Mesela, telefondan şifreli bir işlem yapacaksın diyelim.. Harici bir klavye kullanıyor olsan bile, şifre gireceksen kendi klavyesini açıyor-muş..

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Selçuk Keleş yazdı:

iCloud sonuçta kendi alanları. Orada bir güvenlik mekanizması vardır illaki.

iTunes gerekliliğinin, standart formata dönüştürme çabası olduğunu düşünüyorum. Yani iTunes bir süzgeç görevi görüyor sanırım.

Kısaca benim memnun olmak için senin de şikayetçi olmak için çokça sebebimiz var :D Keşke kullanmak zorunda olmasan :) 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Recep Selim Kaya yazdı:

iTunes gerekliliğinin, standart formata dönüştürme çabası olduğunu düşünüyorum. Yani iTunes bir süzgeç görevi görüyor sanırım.

Kısaca benim memnun olmak için senin de şikayetçi olmak için çokça sebebimiz var :D Keşke kullanmak zorunda olmasan :) 

apple diyor ki, bırak itunes’i. Müziğini filmini itunes store’den telefon tabletine indir. Dosyaları icloud’a yedekle. Senin ne işin var pc ile? Pc’ye bir şey mi aktaracaksın, o zaman benim macbook’umu kullan. Kabloya da gerek yok. Tüm bunları sorunsuz ve kesintisiz, pürüzsüz yapabilirsin. Ama bir bedeli var 😘 💵 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ama bir bedeli var 😘 💵 

Bedel olmasa sistem iyi de.. 

5 gb yer veriyor, ona da yedek bile sığmıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Mehmet Ozyurek yazdı:

Güvenli. 

Mesela, telefondan şifreli bir işlem yapacaksın diyelim.. Harici bir klavye kullanıyor olsan bile, şifre gireceksen kendi klavyesini açıyor-muş..

Recep Selim Kaya yazdı:

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

apple diyor ki, bırak itunes’i. Müziğini filmini itunes store’den telefon tabletine indir. Dosyaları icloud’a yedekle. Senin ne işin var pc ile? Pc’ye bir şey mi aktaracaksın, o zaman benim macbook’umu kullan. Kabloya da gerek yok. Tüm bunları sorunsuz ve kesintisiz, pürüzsüz yapabilirsin. Ama bir bedeli var 😘 💵 

Ben onu bunu bilmem.

Yıl olmuş 2020 bir dosya kopyalamak bu kadar zor olmamalı. Bir sistemde on saniyede yaptığımı diğerinde yapamıyorsam, desteğini alamıyorsam bu sistem kullanışsızdır, başarısızdır, bu kadar basit. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Güvenli. 

bizim hanımın tr garantili ifon 6 sı, iki kere bozuldu. ilkinde değiştirdiler. garantisi bitince bu seferde güç entegresi bozuldu değişimden gelen telefonun. tamir ettirdim.

oysaki şu ana kadar kullandığım hiçbir android telefonda bu tip donanım hataları yaşamadım, hepsi de orta seviye telefonda ve iphone un 3 te biri fiyataydı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Ozyurek yazdı:

d91e4a6ealdi_beni_bi_gulme.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Dogan Arsiray yazdı:

bizim hanımın tr garantili ifon 6 sı, iki kere bozuldu. ilkinde değiştirdiler. garantisi bitince bu seferde güç entegresi bozuldu değişimden gelen telefonun. tamir ettirdim.

oysaki şu ana kadar kullandığım hiçbir android telefonda bu tip donanım hataları yaşamadım, hepsi de orta seviye telefonda ve iphone un 3 te biri fiyataydı.

Cihaz refurbished olmasın? Ben ip4, ip5, ip8 kullandım, kullanıyorum. Hanım ip4s, ip6s kullanıyor. Babam, kardeşim ikinci el ip7 Ve ip6s kullanıyor. Baldız ip8 plus, kayınço ip6s plus kullanıyor. Sadece kayınçonun telefonunun kulaklığı arıza verdi o da telefonu çok hor kullanıyor. 

sonuçta teknolojik alet. Arıza yapar ama apple daha az yapma istatistiğine sahip. Yazılımsal problem neredeyse çok az. Telefonu en son ne zaman kapatıp açtığımı hatırlamıyorum. Ekranda donma, takılma denen bir şey yok. Çalışmayan sahte uygulama mağazada yok. Virüs derdi yok. Karşısındaki android’e kıyasla pahalı ama sunduğu şeyler bunu biraz hakediyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selçuk Keleş yazdı:

Ben onu bunu bilmem.

Yıl olmuş 2020 bir dosya kopyalamak bu kadar zor olmamalı. Bir sistemde on saniyede yaptığımı diğerinde yapamıyorsam, desteğini alamıyorsam bu sistem kullanışsızdır, başarısızdır, bu kadar basit. 

Katılıyorum sana.. 

Bir videoyu bile alamamıştım baksana :)

Pek işim olmuyor bu sebeple önemsemiyorum.. Bir şey aktaracaksam mail atıveriyorum kendime. 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Telefonu en son ne zaman kapatıp açtığımı hatırlamıyorum. 

Aynı ben.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...