İçeriğe Yönlendir

Çocuk Odasına Isıtıcı Tavsiyesi

Muhammed Lokman Tosun

Recommended Posts

Erhan Doruk
Fatih Evcin yazdı:

Bendeki sorun ev 20 derece altına düşmüyor ama oğlan bütün gece üzeri açık yatıyor , mecburen sıcaklığı artırmak durumunda kalıyorum. Buna nasıl çözüm buluruz.

Bizimki de mevsim geçişlerinde üstünü çok açıyor. Malum Ankara gece ve sabaha karşı soğuk oluyor. Odayı ısıtmak yerine soğuk gecelerde astronot giydiriyoruz. Sabaha kadsr uyanmadan yatıyor. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Erhan Doruk yazdı:

Bizimki de mevsim geçişlerinde üstünü çok açıyor. Malum Ankara gece ve sabaha karşı soğuk oluyor. Odayı ısıtmak yerine soğuk gecelerde astronot giydiriyoruz. Sabaha kadsr uyanmadan yatıyor. 

hımmm..

küçükken giymedi bunaldı içinde, bu sene tekrar bir girişim yapalım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)
Fatih Evcin yazdı:

hımmm..

küçükken giymedi bunaldı içinde, bu sene tekrar bir girişim yapalım :) 

Uyku tulumunda da hasta olacak korkusu sarıyor beni şahsen. Uyku tulumuyla yattığında yorgan yerine çarşaf gibi şeyler örtüyoruz ama terliyor çarşafı atıyor sonra yine üşütüyor.

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Oda ısısını sabit tutup gece kalkıp bakacaksınız.
Başka yolu yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ben odasını 26 derece yapıyorum , sere serpe yatıyor rahat rahat. Çok soğuklarda tulum giydirip 25 dereceye ayarlıyorum odasını. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ersen Tapan yazdı:

Ben odasını 26 derece yapıyorum , sere serpe yatıyor rahat rahat. Çok soğuklarda tulum giydirip 25 dereceye ayarlıyorum odasını. 

Bende aynısını yapardım. Dert etmiyordum hiç 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Oda ısısını sabit tutup gece kalkıp bakacaksınız.
Başka yolu yok.
Aynen kolay mı babalık. Bizde gece kalkıp bakıyoruz. Allah sağlık versin yavrulara
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tahir Ak yazdı:
Aynen kolay mı babalık. Bizde gece kalkıp bakıyoruz. Allah sağlık versin yavrulara

@Mehmet Kaya Her saat başına saat kurar kalkardı.

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

@Mehmet kaya Her saat başına saat kurar kalkardı.
Baba gibi baba desenize. Maşallah
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Benimkide geçen üşüdüğünü söyledi. 20Yaşındasın dedim sonra düşündüm, evlenmek mi istiyor acaba ?

• Beğen 4
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Benimkide geçen üşüdüğünü söyledi. 20Yaşındasın dedim sonra düşündüm, evlenmek mi istiyor acaba ?
Bir ima var orası kesin[emoji6]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Muhittin Kaplan yazdı:

Kısa mesaj göndermiş 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Sabaha kadar başında beklesem ve her beş dakikada bir üzerini örtsem onuncu saniyesinde yorganı üzerinden atan iki afacan kızım var, derin uykuda bile siz nasıl anlayıp atıyorsunuz o yorganı üzerinizden ya hu 😣

Çözüm abilerimin dediği gibi tulum + odayı 21-22 derece arasında tutmak.

Uyuduğumuz odanın serin ve zifiri karanlık olması önemli diye okumuştum. Vücud en iyi öyle dinleniyormuş.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Azad Mirzade yazdı:

Sabaha kadar başında beklesem ve her beş dakikada bir üzerini örtsem onuncu saniyesinde yorganı üzerinden atan iki afacan kızım var, derin uykuda bile siz nasıl anlayıp atıyorsunuz o yorganı üzerinizden ya hu 😣

Çözüm abilerimin dediği gibi tulum + odayı 21-22 derece arasında tutmak.

Uyuduğumuz odanın serin ve zifiri karanlık olması önemli diye okumuştum. Vücud en iyi öyle dinleniyormuş.

Zifri karanlık olması iyi ancak odada yalnız yatıyorsa belli yaşa kadar az da olsa ışık olması lazım. Gece uyanınca ışık olmayınca çocuklar korkabiliyor. Küçük bir gece lambası iyi olur. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hareket sensörlü ufak bir led lamba gece korkmasını engeller. Işığı direk göze gelmeyecek ama hareketi algılayacak şekilde odasına yerleştirebilirsiniz.

Karanlıkta uyumak önemli.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

kısa değil, kıza mesaj göndermiş ;-)

Servet Aydın yazdı:

Kısa mesaj göndermiş 

• Beğen 2
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Azad Mirzade yazdı:

Sabaha kadar başında beklesem ve her beş dakikada bir üzerini örtsem onuncu saniyesinde yorganı üzerinden atan iki afacan kızım var,

Allah bağışlasın.. 

Buna tulumdan başka yapacak bir şey yok.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...