İçeriğe Yönlendir

Mondeo ll - Yedek Su Deposu

Muhammet Sarıçam

Recommended Posts

Muhammet Sarıçam

Üstten küçük hortum girişinden şu kaçırıyor. Orjinalleri çok pahalı. Yan sanayilerinin de üstten iki hortum girişi var. Tavsiye edebileceğiniz bir yer varsa link atabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Muhammet Sarıçam yazdı:

Yan sanayilerinin de üstten iki hortum girişi var.

birine kör tapa yapılarak takın

Yorum bağlantısı
Muhammet Sarıçam
Çağlar Bayur yazdı:

birine kör tapa yapılarak takın

Ustam da öyle dedi. Size de danışmak istedim. Bu arada, rölanti düşüklüğü düzeldi bu sefer de 2000 devirde takılı kalıyor bir kaç saniye sonra düşüyor devir. Şimdi sorun neyden sizce?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Muhammet Sarıçam yazdı:

Ustam da öyle dedi. Size de danışmak istedim. Bu arada, rölanti düşüklüğü düzeldi bu sefer de 2000 devirde takılı kalıyor bir kaç saniye sonra düşüyor devir. Şimdi sorun neyden sizce?

teker dönerken ve debriyaja basılı iken mi?

Yorum bağlantısı
Muhammet Sarıçam
Çağlar Bayur yazdı:

teker dönerken ve debriyaja basılı iken mi?

Durduktan sonra bir süre daha 2000 devir civarında takılı kalıyor. Hatta mesela rampa aşağı inerken kendine gaz veriyor. Dün hiç gaza basmadan cruse control gibi gaza basmadan gidiyordu. Takılı kalıyor sanki.

Bir şey daha soracağım size. Arka kampanaların pabuçları geniş tip mi oluyor 97 glx?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Efe
Muhammet Sarıçam yazdı:

Durduktan sonra bir süre daha 2000 devir civarında takılı kalıyor. Hatta mesela rampa aşağı inerken kendine gaz veriyor. Dün hiç gaza basmadan cruse control gibi gaza basmadan gidiyordu. Takılı kalıyor sanki.

Bir şey daha soracağım size. Arka kampanaların pabuçları geniş tip mi oluyor 97 glx?

Takılı kalması,sabahları motor soğukken yüksek rolantide çalışması. Gaz kelebeği probleminden kaynaklı

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Sarıçam
Uğur Efe yazdı:

Takılı kalması,sabahları motor soğukken yüksek rolantide çalışması. Gaz kelebeği probleminden kaynaklı

Geniş bir vakitte temizleyeceğim. Sadece üstten temizlesem iş görür mü acaba

Yorum bağlantısı
Uğur Efe

temzliği kesin çözüm olmuyor , fark ediyor ama.. Yan sanayisi var sorun olursa iade kabul etmiyorlar.en güzeli orjinalinden çıkma bulup almak onuda şartlı konuşmak şartıyla.Babam tamirci temizledi fayda etti ama sıkıntı tamamiyle ortadan kalkmadı.Kelebekte tahriş var dedi.Siz de bir deneyin sorun değişmez ise dediğim gibi yaparsınız tabi sorunun sebebi sadece kelebekse.Çıkmış hortum varsa ondan da kaynaklı olabilir daha önce o sorunuda yaşamıştık :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...