İçeriğe Yönlendir

1999 Honda Civic 1.4 IS

Yunus Gökhan Ay

Recommended Posts

Yunus Gökhan Ay

herkese Merhaba ;

69703b15-ebd2-495e-ad3f-6ae9141fbe99.jpg0a2c5a45-f37d-4703-ba89-7a309f3eabfd.jpgd18aec48-4d0b-46ea-aef2-40d9cfaead1c.jpgfb4f579c-c3a5-4904-b306-5aee81d896e2.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Hayırlı olsun. Güzel güzel kullanın inşallah. Bir de bir ricam olacak. Tapatalkta imza çok yer kaplıyor. Rica ediyorum tapatalk ayarından kapatınız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Maşallah renk güzel jantlar acilen kapak bile olsa orijinali olmalı diyorum.

Tapatalk imzanızı kapatınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay

Teşekkürler son güncel hali kapaklı diğerlerini değiştirdim. Teşekkürler herkese :)

c2f5662e-8f4a-4861-b31a-6be8dd213c34.jpg

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Merhaba,

Hayırlı olsun, @Emre Şimşek den bildiğimiz araç, hatta konu başlığıyla niye oynamış diye girdim konuya da, daş daş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hoşgeldiniz, başta benim konum sandım, hemen hemen aynı başlık. :)

Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay

Hoşbulduk :) araba aynı olunca

127 bin kmde aldım , şu an 136 binde

8 . Sahibinden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hayırlı olsun. Lansman rengi diye mi geçiyor bu?

Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Hayırlı olsun. Lansman rengi diye mi geçiyor bu?

Malasef bilgim yok
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

3 ay otomatik airbag li ABS li olanını kullanmıştım Allah kurtardı beni bu arabadan bassan gitmez dünyaları yakar.
Güle güle kullanın güzel görünüyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

teybi güzeldir 3 kademe bass ayarı vardır ama standart hoparörleri çok yetersiz

Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
3 ay otomatik airbag li ABS li olanını kullanmıştım Allah kurtardı beni bu arabadan bassan gitmez dünyaları yakar.

Teşekkür ederim Fatih Bey :)
teybi güzeldir 3 kademe bass ayarı vardır ama standart hoparörleri çok yetersiz

Bazı eksikleri var yalıtımıda çok başarılı değil zaten :)
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hafif bir kasa yalıtım kafi kadar. 110 km/h den sonra açılır yolda.

Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
hafif bir kasa yalıtım kafi kadar. 110 km/h den sonra açılır yolda.

Evet ama benden çok oğlum kullanıyor. Benim hızım 90-95
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Kolay kolay bozulmaz, öyle soketi moketi çok olmayan, kaportası yağmur yağınca miğfer gibi öter tavanı :D 1.4is japon üretim ise arkalar bağımsız ile 1.6i ye göre bir tık daha iyi yol tutar, arka torsiyon ise sert virajda çok güzel seker Lpgye uyar ayar kaçırmaz üzmez etmez. Kliması efsane soğutur gerçekten bütün arabalarım arasında en iyi klima bu kasa civicte kullanmıştım. 1.5 Sene kullandım otomatik 1.6sını güzel hızlanır ama güzel durmaz :) 

Kazasız belasız kullanın iyi günlerde kullanın. 

Hüseyin bey profilinizi tamamlayabilirsiniz hangi şehirdesiniz vs gibi aracınızı da yazabilirsiniz ayarlardan.

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Kolay kolay bozulmaz, öyle soketi moketi çok olmayan, kaportası yağmur yağınca miğfer gibi öter tavanı [emoji3] 1.4is japon üretim ise arkalar bağımsız ile 1.6i ye göre bir tık daha iyi yol tutar, arka torsiyon ise sert virajda çok güzel seker Lpgye uyar ayar kaçırmaz üzmez etmez. Kliması efsane soğutur gerçekten bütün arabalarım arasında en iyi klima bu kasa civicte kullanmıştım. 1.5 Sene kullandım otomatik 1.6sını güzel hızlanır ama güzel durmaz [emoji4] 

Kazasız belasız kullanın iyi günlerde kullanın. 

Hüseyin bey profilinizi tamamlayabilirsiniz hangi şehirdesiniz vs gibi aracınızı da yazabilirsiniz ayarlardan.

d1518123-6a5d-4022-b7b8-05dc7177e433.jpg08e1afba-2e7b-469c-b53d-fd542615b726.jpg
Arkalar bildiğim bağımsız aldığımda arka travers burcunu değiştirdiğmde gördüm..

Dediğiniz ayarı bulamadım bulunca yapacağım.
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Aynen bağımsız araç yüksek oranla japon üretimi, 1.6i ler honda türkiye belli bir seneden sonra burada üretildi, benim 2001di bağımsız değildi virajda arkası sekiyordu sert dönüşte. Maşallah aracın her işleminin fotosu da var. 

Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Aynen bağımsız araç yüksek oranla japon üretimi, 1.6i ler honda türkiye belli bir seneden sonra burada üretildi, benim 2001di bağımsız değildi virajda arkası sekiyordu sert dönüşte. Maşallah aracın her işleminin fotosu da var. 

Fotograf iyidir, sonuçta anı kalıyor.

E49E99B0-EA77-41AA-B473-8102ED43D1A1.jpg9AE25577-1FF5-44B5-B801-2B8AF844CC04.jpgCC0E788C-8A83-447E-B672-BB8A7E3D66AC.jpgC3A44C57-0D89-416D-A943-C0FC799B424A.jpg

İlk alındığında üstünden çıkan baskı balata,
IMG_3293.JPG
Arka travers takozu değişimi sonrası
E49E99B0-EA77-41AA-B473-8102ED43D1A1.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Hem anı için hemde ileride satış esnasında güzel bir bakım geçmişi oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Hem anı için hemde ileride satış esnasında güzel bir bakım geçmişi oluyor. 

Aynen ama maalesef türkiyede sadece kaportaya bakıldığı için çoğu alıcının gözünde bunların değeri yok gibi :)
Bizimki titizlikten çoğu..
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Siz emin olun arabadan anlayan alıcı geldiğinde bu yaştaki aracın kaportasından ziyade kullanıcı ve bakım geçmişine bakar hak edene değerini bilene gider. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Siz emin olun arabadan anlayan alıcı geldiğinde bu yaştaki aracın kaportasından ziyade kullanıcı ve bakım geçmişine bakar hak edene değerini bilene gider. 

Gerçi bu fiyatlara alınacak arabada kalmadı , neresinden tutsan elinde kalır.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay

Sanıldığı kadar çok yakmıyor aslında İstanbul -ağva köy yolları ortalaması 5,82 lt
57139930-65ea-465a-8c38-0f0ec7ad8558.jpg87f6f9c9-3c84-485c-b7fe-b8cb20577cb2.jpg
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Güzel, maşallah. Güle güle keyifle binin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...