İçeriğe Yönlendir

Yaya Geçidi Önceliği

Hamit inan

Recommended Posts

Eren Gökmen
Servet Aydın yazdı:

Sahilde yürür gibi geçen yayaya da ceza kesildiği gün medeniyetin geldiği gün olacak 

Avrupada nadir de olsa ara sıra haberlere konu oluyor bu şekilde ceza yiyen yayalar.

20 sene önce falandı kadiköyde polis kırmızıdan geçen yayaya ceza kesmişti. Ilk ve tekti muhtemelen :D bir umut kaplamisti icimi ama sonrasi malum yine husran :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Eren Gökmen yazdı:

20 sene önce falandı kadiköyde polis kırmızıdan geçen yayaya ceza kesmişti.

Memurdan bir daha haber alınamadı :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Zeki sezer duruyordu kızılayda kirmizida

Peki yayaya yaya gecitinde, kırmızı plakalı araçlarda yol verecek mi[emoji848] . Ben henüz kırmızı ışıkta durani bile görmedim. İşte bunu gördüğümüz gün medeniyet dedigimiz tanıya az birşey yaklaşacağız.
Zeki sezer duruyordu kızılayda kirmizida

Bir dahada duran çıkmamıştır tahminimce
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Nevşehir’de de Mustafa’nın ceza yediği yerde, durup yayaya yol verene arkadan çarpmışlar.

28b0369203d76e1ae73069f28baaa68c.jpg

Geçen yıl iki kez yayaya yol verdiğimde yaşadım benzer durumu. İkisinde de arkamdan gelen arabaya çarptılar. Üçüncüsünde bu bana patlar dedim ve yol vereceğim zaman arkamda araba var mı yok mu özellikle dikkat ediyorum.

tarihinde Eyüp Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Eyüp Çetin yazdı:

Geçen yıl iki kez yayaya yol verdiğimde yaşadım benzer durumu. İkisinde de arkamdan gelen arabaya çarptılar. Üçüncüsünde bu bana patlar dedim ve yol vereceğim zaman arkamda araba var mı yok mu özellikle dikkat ediyorum.

Beğenmediğimiz Gürcistanda sistem çok güzel işliyor.. 

Yaya geçidi dışında yaya yok.. Işığa uyuyorlar, ışıksız yaya geçitlerinde de yayalar saygılı, sürücüler de yayayı gördüğü an dörtlü yakıp duruyorlar.. 

Ben çok şaşırmıştım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Beğenmediğimiz Gürcistanda sistem çok güzel işliyor.. 

Yaya geçidi dışında yaya yok.. Işığa uyuyorlar, ışıksız yaya geçitlerinde de yayalar saygılı, sürücüler de yayayı gördüğü an dörtlü yakıp duruyorlar.. 

Ben çok şaşırmıştım. 

Ben beğeniyorum...Sen de beğenmiştin hatta beğendiklerinin resmini de çekmeye çalışmıştın ama becerememiştin 😁

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...