İçeriğe Yönlendir

Doblo Ses Sistemi Öneri

Doğuş Yolal

Recommended Posts

Doğuş Yolal

Merhaba arkadaşlar 2007 doblo aracım var ses düzeyinden pek hoşnut değilim vs değiştirmek istiyorum. Anfi ve kutu bass tercihim değil bagajda yer kaplamasından dolayı onun yerine koltuk altı bası almayı düşünüyorum ve yanında 16 cm lik hoparlör ve bagaj için 10 veya 13 cm lik hoparlör düşünüyorum ama hoparlör konusunu pek anlamam sizden önerilerinizi bekliyorum. Koltuk altı bassı olarak altta belirtiğimi almayı düşünüyorum şimdiden yardımlarınız için teşekküler.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-navibose-600-w-bass-potansli-koltuk-alti-anfili-subwoofer-733177465/detay

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

REM elektronik yakın ise gidip bilgi alın Ramazan ve ortakları Yılmaz elektronik den ayrılma yıllardır tesisat işi yaparlar isteğiniz doğrultusunda size yardımcı olacaktır

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Kaliteli müzik için önce yalıtım şart. Ardından doğru yerleşim ve doğru donanım. Yoksa bangır bangır rahatsız edici oluyor. 

Yorum bağlantısı
Doğuş Yolal
Coşkun Basan yazdı:

REM elektronik yakın ise gidip bilgi alın Ramazan ve ortakları Yılmaz elektronik den ayrılma yıllardır tesisat işi yaparlar isteğiniz doğrultusunda size yardımcı olacaktır

Çankırıda oturuyorum bildiğim kadarıyla ankarada bulunmuyor.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kaliteli müzik için önce yalıtım şart. Ardından doğru yerleşim ve doğru donanım. Yoksa bangır bangır rahatsız edici oluyor. 

Dediğiniz konuda haklısınız bunu araştıracağım 

Çağlar Bayur yazdı:

ana ünite satandart kalacak mı?

Hayır onları da değiştirmeyi düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

13 cm birçok üst segmentte olan bir ölçü, ufaklığına nazaran da iyi ses çıkarması gerektiği için, iyi 13 cm ler pahalı . ama alternatifler çıktı Türkiye de de. kapı iç dizaynı da önemli, doblo kapısını bilmiyorum ama hoparlör yalıtımı iyi değilse ön kapıya verilen paraya yazık olur. 16 cm lerin arkası müsait boşlukt ise çok iyi mid alınıp buna güzel tiz deseteği sağalanabilir

Yorum bağlantısı
Doğuş Yolal
Çağlar Bayur yazdı:

13 cm birçok üst segmentte olan bir ölçü, ufaklığına nazaran da iyi ses çıkarması gerektiği için, iyi 13 cm ler pahalı . ama alternatifler çıktı Türkiye de de. kapı iç dizaynı da önemli, doblo kapısını bilmiyorum ama hoparlör yalıtımı iyi değilse ön kapıya verilen paraya yazık olur. 16 cm lerin arkası müsait boşlukt ise çok iyi mid alınıp buna güzel tiz deseteği sağalanabilir

Bir kaç tane önerin olursa  sevinirim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...