İçeriğe Yönlendir

Volkswagen Turkey

Fatih Evcin

Recommended Posts

Servet Aydın

Ankaradan öteye hâlâ fes ile geziliyor sanıyorlar. Dünyaya kendimizi iyi tanıtamadık bir türlü 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Tahir Ak yazdı:

Yıllık kaç araç satışı garantisi verildi acaba?

Garanti verilmesine gerek var mı vw de. Her türlü satar zaten. tr üretimi avrupa üretimi ayrımı çıkar bu sefer de. Ama yine de satar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Garanti verilmesine gerek var mı vw de. Her türlü satar zaten. tr üretimi avrupa üretimi ayrımı çıkar bu sefer de. Ama yine de satar.

Ek vergi konulursa kimse alamayacak hale gelir. Kendimizi küçüksüyoruz ama yedek parçası araç satışı vs pazar kaybı olur.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Servet Aydın yazdı:

Ankaradan öteye hâlâ fes ile geziliyor sanıyorlar. Dünyaya kendimizi iyi tanıtamadık bir türlü 

komple öyle zannediyorlar ve aslında kafa olarak öyleyiz ne yazıkki, hatta o bile çok...

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

index.php?q=aHR0cHM6Ly93d3cua29taWtrYXJp

Caddy'e de mi binemeyecez :)

Sonuçta ticari işletme, işine geleni yapar ama sanırım siyasi baskı da çok onlarda da

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

komple öyle zannediyorlar ve aslında kafa olarak öyleyiz ne yazıkki, hatta o bile çok...

Hiç alakası yok bu konu ile. Meksika gibi devletin topraklarına hakim olamadığı ülkede, g.afrika gibi karmaşının hakim olduğu ve hırsızlığın kabul gördüğü ülkelerde üretim yapan vw, fesleri yok, modern bunlar diyerek üretim yapmadı. Meksikada mafya’nın fabrikayı basıp ele geçirmesi 1 günlük iş. Polis, asker geri çekilmiş. Hani savaş ortamıydı mesele? Geçiniz efendim. 

almanlar 2.dünya savaşında imzaladığı antlaşmalardan, girdiği hegemonyadan kurtulup kendi kurallarını koymak istiyor. Bana biat edeceksiniz diyor açıkça. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Dunya uzerindeki her kurum kendi ulkesinin politikalarini cigneyemez. Bu konunun ozelinde de firma devletini yonetenin kararina uymak zorundadir. Ben sahsim adina artik bizim ulkemizin de kendine has hukumetlerden tamamen bagimsiz politikalarinin olmasini istiyorum.

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Bu zamana kadar vw fabrikasıyla ayakta kalmadık. Olmasa da olur.
Bu saatten sonra geri dönseler bile bizim kovmamiz lazım şerefsizleri!

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hiç alakası yok bu konu ile. Meksika gibi devletin topraklarına hakim olamadığı ülkede, g.afrika gibi karmaşının hakim olduğu ve hırsızlığın kabul gördüğü ülkelerde üretim yapan vw, fesleri yok, modern bunlar diyerek üretim yapmadı. Meksikada mafya’nın fabrikayı basıp ele geçirmesi 1 günlük iş. Polis, asker geri çekilmiş. Hani savaş ortamıydı mesele? Geçiniz efendim. 

almanlar 2.dünya savaşında imzaladığı antlaşmalardan, girdiği hegemonyadan kurtulup kendi kurallarını koymak istiyor. Bana biat edeceksiniz diyor açıkça. 

sen yanlış anladın, kastettiğim dediğin sebebler değil haklısın ayrı, ben avrupalıların hatta çoğu ülkenin bizi fesli sanması arap sanması ortadoğulu sanması olayını kastetmiştim, biz arapta değiliz ortadoğuluda bu kültürlerdende değiliz ama aması şu, değiliz ama cahil çıkarcı ve yozlaşmışız kendi toplumumuza kızıyorum anlayacağın, adamlar bizi 2. 3. sınıf görüyor ve halimize baktığımda hak vermiyorda değilim (onlarda iyi değil buarada)  eleştirim toplumaydı yani, şöyle bir bakıyorum çoğunluk ne yazıkki böyle, çıkarcı cahil yozlaşmış en zayıf yönümüzde din, bu konuda kafa çalıştırma sıfır, hep derim, Yazık bu Vatana (topraklar kastedilmiştir)

vw a gelince, yemişim vw u, nazilere gidip üretsinler, kendi ülkelerinde...

maxresdefault.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

sen yanlış anladın, kastettiğim dediğin sebebler değil haklısın ayrı, ben avrupalıların hatta çoğu ülkenin bizi fesli sanması arap sanması ortadoğulu sanması olayını kastetmiştim, biz arapta değiliz ortadoğuluda bu kültürlerdende değiliz ama aması şu, değiliz ama cahil çıkarcı ve yozlaşmışız kendi toplumumuza kızıyorum anlayacağın, adamlar bizi 2. 3. sınıf görüyor ve halimize baktığımda hak vermiyorda değilim (onlarda iyi değil buarada)  eleştirim toplumaydı yani, şöyle bir bakıyorum çoğunluk ne yazıkki böyle, çıkarcı cahil yozlaşmış en zayıf yönümüzde din, bu konuda kafa çalıştırma sıfır, hep derim, Yazık bu Vatana (topraklar kastedilmiştir)

vw a gelince, yemişim vw u, nazilere gidip üretsinler, kendi ülkelerinde...

maxresdefault.jpg

O konuda tamamen haklısın abi. Toplumun çoğu üçkağıtçı. Bitik vaziyette. Bizim yurt dışındaki profilimiz de deve ve fes üzerine. Bir de kebap lahmacun :)  Ben alman şirketleri için şey yapmıştım. Sadece vw değil, diğer şirketleri de aynı tutumu sergiliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...