İçeriğe Yönlendir

Lubex Motor Yağları

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Selim Bilgin yazdı:

Ben düzgün balans yapan yer bile bulamıyorum, üç seferdir Ankara'da baştan balans yaptırıyorum. Var mı tavsiye?

Topkapı karadeniz rot

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Topkapı karadeniz rot

Neresinde Topkapı'nın?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selim Bilgin yazdı:

Neresinde Topkapı'nın?

Büyük ptt dağıtım merkezinin karşısında. Hani masa sandalye ticari dolap vs satılan bir site var. Onun girişinde. 

Karadeniz Rot Balans Turgut Usta
Maltepe, 34010 Zeytinburnu/İstanbul
(0212) 501 38 70
https://goo.gl/maps/g1SBFahBMyMu2fMt8

Mazda gruptan birkaç arkadaş buraya gidiyoruz. Memnunuz. Bilgisayarlı hassas rot ayarı yapıyor. İşini severek düzgün yapan kişiler olarak yorumladım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Selim Bilgin yazdı:

Ben düzgün balans yapan yer bile bulamıyorum, üç seferdir Ankara'da baştan balans yaptırıyorum. Var mı tavsiye?

Florya Beşyol Bir-El Rot Balans, tavsiye ederim bende gideceğim yakın zamanda önümüzdeki hafta olabilir. Muayene sonrası her şey dağıldı arabanın.

Eagle eye diye bir sistem vardı onla yapıyorlar Tansu bey'in dediği gibi lazer sistem.

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sinan Akgöl yazdı:

Florya Beşyol Bir-El Rot Balans, tavsiye ederim bende gideceğim yakın zamanda önümüzdeki hafta olabilir. Muayene sonrası her şey dağıldı arabanın.

Eagle eye diye bir sistem vardı onla yapıyorlar Tansu bey'in dediği gibi lazer sistem.

Lazer mi tam bilmiyorum ama Aracı lifte alıp dört tekere bir cihaz takıyorlar. Bilgisayar tekerlerin yönünü çok hassas ölçüyor. Karadeniz rot balans da duvardaki lazer gönderen şeyi görmedim ben. 

L1nRjh.jpeg

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Lazer mi tam bilmiyorum ama Aracı lifte alıp dört tekere bir cihaz takıyorlar. Bilgisayar tekerlerin yönünü çok hassas ölçüyor. Karadeniz rot balans da duvardaki lazer gönderen şeyi görmedim ben. 

L1nRjh.jpeg

Benim eksik yazım hatam, benim tavsiye ettiğim yerde şu şekilde de sizin dediğiniz gibi hassas ölçüm yapılıyor gibi.

Benim dediğim sistem şu 

bRQBM8.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sinan Akgöl yazdı:

Benim eksik yazım hatam, benim tavsiye ettiğim yerde şu şekilde de sizin dediğiniz gibi hassas ölçüm yapılıyor gibi.

Benim dediğim sistem şu 

bRQBM8.png

Hepsi tamam ama o duvarda ışık çıkaran şey yoktu sanki. Emin değilim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Rot değil de kış-yaz lastik değişimi ve saklaması yapacak, düzgün balans yapıp takacak bir yere ihtiyacım var. Topkapı yakın bana, bi bakayım oraya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selim Bilgin yazdı:

Rot değil de kış-yaz lastik değişimi ve saklaması yapacak, düzgün balans yapıp takacak bir yere ihtiyacım var. Topkapı yakın bana, bi bakayım oraya.

Olsun yine de rot ayarı yaptır bence. Hafif bir bozuklukta bile lastiğin erime kısmı değişiyor, yakıt değişiyor, akslara zarar veriyor vs. Bizim yollar kötü. 20 - 25 binde bir yaptırmak lazım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...