İçeriğe Yönlendir

Ford Ka Kaza Sonucu

Nurefşan Samutoğlu

Recommended Posts

Nurefşan Samutoğlu

Merhabalar, 

Dün ford ka mız ile bir kaza geçirdik ve kaza sonucu arabamızın sol tarafı mahvoldu. Aracı çekici ile evin önüne çektirdik ne yapabiliriz bilemediğimizden. Sizlerden tavsiye almak istiyoruz. ErS2BY.jpgErS8W6.jpg

• Üzgün 3
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)

Geçmiş olsun. Bence hurda olmuş. Parça parça satın. 

Ayrıca bu arabaya üzüldüm, nazar değdi galiba.

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Büyük geçmiş olsun, nasıl oldu kaza?

Size bir şey olmamış analaşılan, önemli olan da bu.

Aracı da parça parça satacak ya da bir çıkmacıya vereceksiniz, eğer size vuran birisi yoksa, trafik sigortası dan ziyan bedeli almayacaksanız filan.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun, sizde birşey yoktur umarım, olay nasıl oldu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun.

Araç sanırım direğe ve kaldırıma patlamış. Kaskonuz yoksa bu aracı düzelttirmeye uğraşmayın derim. Bir hurdacıya satılabilir.

Yorum bağlantısı
Nurefşan Samutoğlu

Biz iyiyiz çok şükür. Hurda olarak bu araç kaça satılır. Parça parça satması ne kadar süremizi alır. Kaskomuz yok maalesef. Pazar kurulan sokakta bir araç sıkıştırdı tekerlek çöpün üstüne gelince araç spin atmaya başladı en son direğe, duvara çarptı ve bu hale geldi.. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Parça parça çok beklersiniz. Vaktiniz varsa kendiniz söküp söküp satabilirsiniz.

Hurdada sanırım ki 5-6bin'e gider.

@Çağlar Bayur prosedüre sanayide olduğundan belki daha yakındır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nurefşan Samutoğlu

Haziranda düğünümüz var. Nisan mayıs gibi ev eşyalarını falan alırız diye konuşmuştuk. O zamana kadar vaktimiz var. Ama süre yeterli mi bilmiyoruz tabii

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Geçmiş olsun. Size bir şey olmaması sevindirici. Eğer sıfır araç için imkan var ise bu aracı hurda belgeliye çevirip sıfır aracı aliminda değerlendirebilirsiniz. Veya mecbur sıfır aracı almak isteyen birine bu şekilde teklif edebilirsiniz. En son olarak ta çabuk olmasi adına hurdaciya verebilirsiniz. Belki pazarlık ederek hurda fiyatından biraz daha fazlasına satma sansiniz olabilir. Tekrar büyük geçmiş olsun.

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)
Nurefşan Samutoğlu yazdı:

Haziranda düğünümüz var. Nisan mayıs gibi ev eşyalarını falan alırız diye konuşmuştuk. O zamana kadar vaktimiz var. Ama süre yeterli mi bilmiyoruz tabii

Hurdacı sizden alıp parça parça satacak. Haliyle hurdacının elde edeceği karı elde etmeyi ummak biraz hayal olur. Bu haliyle hurdacıya verilebilir.

Ya da arabada para edecek şeyleri söküp ruhsatı sıfır araç almak isteyenlere kullandırabilirsiniz. Böylesi daha karlı olabilir. Böyle bir şey oluyor mu bilmiyorum tabi :biggrin:

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Geçmiş olsun öncelikle.

Siz parça parça satamazsınız, o seçeneği eleyin bence.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Geçmiş olsun, parça parça satmak zor iş, en iyi fiyatı veren hurdacıya vermeniz daha mantıklı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

3-5 Bakmadan Hurdacıya Satın derim ama aynı arabadan alma fikri varsa bir kenarda yedek parça da olarak kullanılabilir ruhsattan sattıktan sonra

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Çok geçmiş olsun allah sizleri korumuş gelen mala gelsin cana geleceğine. Tabi düğün arefesinde olmanız vs üzücü bir durum 🙁

Yorum bağlantısı
Selçuk Tutar

Çok geçmiş olsun bende 2008 yılında kaskosuz aracımla kaza yapmıştım aracı çekicinin üzerinde satmıştım.

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Geçmiş olsun, sıfır araç almaya niyetli birine hurda indirimi için satabilirsiniz galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm. 

Maalesef bu aracı bu haliyle satmak mantıklı ve yine maalesef bu aracı bu hali ile çıkmacılar alır ve ölü fiyatına alı. 

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

gecmis olsun... araci ölü fiyatına hurdaya vermeyin. sirf şu jantlara bile yazik olur. yeriniz musaitse parcalayip satabildiginiz kadar satin. ozellikle ic trim parcalari gibi zor bulunan parcalari degerlendirmis olursunuz

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

geçmiş olsun genc arkadasım üzüldüm düğün stres sıkıntı herseyin hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Geçmiş olsun Ford Ka gruplarına konu açın parçaları isteyene satın

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Çok geçmiş olsun, sizlere bir şey olmaması gayet sevindirici. Geleneksel olarak 'sağlık olsun' deriz hep ama gerçekten sağlık olsun. Maddiyatla ilgili her şey er ya da geç de olsa elbet halledilir. 

Harun Kocaçalışkan yazdı:

Ya da arabada para edecek şeyleri söküp ruhsatı sıfır araç almak isteyenlere kullandırabilirsiniz. Böylesi daha karlı olabilir. Böyle bir şey oluyor mu bilmiyorum tabi :biggrin:

Bu seçenek bana da mantıklı geldi açıkçası :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...