İçeriğe Yönlendir

5 nci Saab Dönemi 9.3 Aero 2.0 TS 210 PS

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Servet Aydın
Murat Gedik yazdı:

Bi de biraz daha böyle muhabbet dönerse arabanın piyasası uçacak emoji3.png

Mondeo bir saab iki. Forum sayesinde vaktinde uçtu rakamları 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Cem Dilmen yazdı:

Abi valla öyle dedi. Eski SAAB ımı da o ustadan almıştım. Çok da iyi görüşürüz. Zaten Ankarada SAAB deyince tek isim. Valla o da öyle deyince aklım karışmadı desem yalan olur. En donanımlı insignia dan inip ona binilir mi diye düşünüyorum. Km yüksek ne kadar bakımlı ve temiz de olsa sıkıntı çıkarır mı diye aklıma geliyor zira ben ayda 3000 km yapıyorum en az. Ama diğer taraftan da SAAB ın aklımda daha doğrusu damağımda kalan tadı. 210 BG lik bir makine, mükemmel yol tutuş, uçak kokpiti havası  :) vs vs. 

Bilemedim abi. Sen ne diyon ? 

Aynı yaşta ve km de olsalar bi aksiyon düşünülebilir ama halihazırda bilip kullandığın ve şikayetçi olmadığın bir insignia var. Bırak güzel bir hayal olarak kalsın :)

Ayda 3000 km hiç de az değil.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Abi güle güle kullan. Bu arabaların temizi pek kalmadığı için hastaları daha sahibindene düşmeden havada kapıyor. Ama ben isterim ki sen gerçekten son Saabı ol. Bence çoluğa çocuğa bırakılacak en güzel hediye. Çok değil 20 yıl sonra bunlar klasik olacak. Belki milyon versek bulamayacağız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Servet Aydın yazdı:

Mondeo bir saab iki. Forum sayesinde vaktinde uçtu rakamları 

Saab’ım sorumlusu benim. 2008’i aldığım dönemde komşulardan 3 kişi daha almıştı. 

Murat Gedik yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. İç kokpit eski volvolara benziyor. Özellikle konsol çok benziyor. Çok güzel bir araç.

Bi de biraz daha böyle muhabbet dönerse arabanın piyasası uçacak emoji3.png

Saab’ın başka bir sosyal sitede canlı bir forumu var. Piyasadaki temiz arabalar biliniyor. Satmayı düşünüyorum dendiği anda adres konum soruluyor. Bilinen arabalar bilinen ustalara gidiyor. Dolayısı ile çoğu araç ekspertize dahi gitmiyor. Bir alo yetiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Ahmet Gül yazdı:

Abi güle güle kullan. Bu arabaların temizi pek kalmadığı için hastaları daha sahibindene düşmeden havada kapıyor. Ama ben isterim ki sen gerçekten son Saabı ol. Bence çoluğa çocuğa bırakılacak en güzel hediye. Çok değil 20 yıl sonra bunlar klasik olacak. Belki milyon versek bulamayacağız. 

Piyasa tipi denen araçları satmak çok daha zor. Şurda şöylesi var burda böylesi var muhabbeti. Ama miktar az olunca temizi anında gidiyor. 

Örneğin şu an aldığım araba ilk sahibinden boya değilen hasar kaydı yok. 10 küsur yıldır aynı usta bakıyor. Sana seceresini sayıyor. Bir de satıcı evrak saklamayı seviyorsa gün gün be yapıldığını görüyorsun. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)
Murat Ersel Çevik yazdı:

Piyasa tipi denen araçları satmak çok daha zor. Şurda şöylesi var burda böylesi var muhabbeti. Ama miktar az olunca temizi anında gidiyor. 

Örneğin şu an aldığım araba ilk sahibinden boya değilen hasar kaydı yok. 10 küsur yıldır aynı usta bakıyor. Sana seceresini sayıyor. Bir de satıcı evrak saklamayı seviyorsa gün gün be yapıldığını görüyorsun. 

Aynen ben de katılıyorum. Piyasada hiç olmayan bir şeyi satmak çok daha kolay. Bende tertemiz fluence vardı bi Allah'ın kulu aramadıydı. Çünkü yüzlerce tertemiz fluence vardı. 

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bunlarda diğer Saab larım. 

A2B64700-CB03-4B72-8843-56232ABC1CD2.jpeg

4BEB2A97-D380-4394-870A-9D93D884C7F3.jpeg

8060B3FF-F186-4ACF-B48D-0CA302675FEA.jpeg

99FB9129-2CA8-4799-A729-D07E75D0A5EE.jpeg

• Beğen 8
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz

Hayırlı olsun abi, ben de bayılıyorum Saablara. Hatta geçenlerde Kocaeli'de bir tane 9-3 T.S vardı lacivert içi dışı mis gibi 3 günde satıldı. Metin abinin mondeoyu almamış olsam kaçırmazdım. 35bine otomatik araba mı kaldı. Hem de 18 yıllık garaj arabasiydi. Niyetlenirsem yardım isterim abi senden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Emrah Korkmazz yazdı:

Hayırlı olsun abi, ben de bayılıyorum Saablara. Hatta geçenlerde Kocaeli'de bir tane 9-3 T.S vardı lacivert içi dışı mis gibi 3 günde satıldı. Metin abinin mondeoyu almamış olsam kaçırmazdım. 35bine otomatik araba mı kaldı. Hem de 18 yıllık garaj arabasiydi. Niyetlenirsem yardım isterim abi senden.

Her zaman seve seve yardımcı olurum

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

İzmir de bakımımız yapıldı birazda temizlendik. Ortaya şimdilik bu çıktı. 

6B407398-B2F2-4ECB-8814-4BE23B4FC3F2.jpeg

24F20802-FCDF-4436-A449-817FCCF197C2.jpeg

F0AD9EDE-8255-46CF-813B-D7E46869A3AA.jpeg

40520420-D3A3-4939-8A20-7E3EEE2AF9AD.jpeg

A7BBE07B-2DA8-484F-8F94-AFE3DD95DC0B.jpeg

BD2719D2-C85E-43C5-B798-E3387F00BF20.jpeg

37A698D8-7AE4-4E5C-B2CB-0338CE22532F.jpeg

6D8C0423-EE38-4646-9F55-EECBDD8B8250.jpeg

15EFC1D9-1489-45E3-9F52-EF05CB8E1B9D.jpeg

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

farları stopları söküp içini yıkamak lazım bence.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi artık izmirde misin? Farlara da el atarsın gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Dogan Arsiray yazdı:

farları stopları söküp içini yıkamak lazım bence.

Köksal Yılmaz yazdı:

Abi artık izmirde misin? Farlara da el atarsın gibi görünüyor.

Balıkesir-Edremit teyim. Sırası ile olur inşallah. Bakarsın desteğe gelirsin Köksal. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Murat Ersel Çevik yazdı:

6D8C0423-EE38-4646-9F55-EECBDD8B8250.jpeg

Bana mı özendin plaka için :p

636f2b2b1f1ccfa352f2ac75d1d84d92.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mert Yeldan yazdı:

Adam BalıkesirliyiM demiş 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Servet Aydın yazdı:

Adam BalıkesirliyiM demiş 

Ben Mert diyordum :p

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Mert Yeldan yazdı:

Ben Mert diyordum :p

Aldın mı cevabını. 🤣🤣

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Mert Yeldan yazdı:

Ben Fero oluyor da Mert niye olmuyor

Sen kingin lafının üstün lafmı söylüyon. 

Mert Yeldan yazdı:

Bu arada sen bana özenmişsin çünkü benim arabanın plakası 13 senedir üstünde. 🤣

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

4 bobin ve buji siparişlerini verdim. Şanzıman yağı da değişecek. Zincirin durumuna bakıp gerekirse onu da değiştirip kafamı iyice rahatlatacağım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Ersel Çevik

200 bini devirdik. 

Ankara’ya gittiğimde tüm sıvı bakımları yapıldı. Bujiler değişti. Şanzıman selenoidleri değişti. Şimdi maşallah ok gibi oldu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Ersel Çevik yazdı:

200 bini devirdik. 

Ankara’ya gittiğimde tüm sıvı bakımları yapıldı. Bujiler değişti. Şanzıman selenoidleri değişti. Şimdi maşallah ok gibi oldu. 

ekteki dosya?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Çağlar Bayur yazdı:

ekteki dosya?

200 bine geri sayım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...