İçeriğe Yönlendir

5 nci Saab Dönemi 9.3 Aero 2.0 TS 210 PS

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Önder Özcan
Mahmut Yıldız yazdı:

Kimse yazmamış galiba, Allah saab'ına bağışlasın.

Ben cevap yazmadan önce tüm yazılanları okumuş ve " oh çok şükür kimse yapmamış "demiştim. Erken sevinmişim 😫😫

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

bunun belgeselini izlemiştim. topgear idi sanırım. adamlar GM bünyesindeyken oradan buradan eksikler bulup herşeyi kendi mükendislikleri ile tasarlayıp GM e saç baş yoldurmuşlar. insignia yerine bunu üretmişler. yada vectra C yerine bunu üretmişler öyle birşey di.

bence iyi arabadır da parça problemi olmayacakmı? zamanında cesaret edip bir adet viggen alamamıştım. mavi renk. 3 kapı.

zaten o tırt arabaları üretmeyip bildikleri doğru çizgiden sapmadıkları için batmışlardı...

Saab =

german-armay-armoured-corps-a-heavy-tank

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Son saab'ı olursun
Bu da iddialı imiş :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Mert Yeldan yazdı:

Bende de öyle :p

Nasıl bir şey o?

Akşam fırsat bulursam çeker anlatırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

abi hayırlı uğurlu olsun bulmuşsun gene kendi güzel bir oyuncak 

Servet Aydın yazdı:

Girmeyin la kanıma 

yeşil RS oktavya deyip kaçayım 

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Tahir Ak yazdı:
Köksal Yılmaz yazdı:

Bu mu_?

Son saab'ı olursun

Tahir Bey tam ben diyecektim budur diye siz yazmışsınız zaten. 

2009 model 9.3, 1.9 dizel çift turbo aracım vardı. Alırken bunu demişlerdi bana da. Yapma etme vs diye. Ben de aldım. Bir gün hobi amaçlı pazar günümü detailing yaptıktan sonra resimlerini Face koydum. Ankara'dan bir arkadaş bana ulaştı dedi ki aracınızı istiyorum. Satmıyorum dememe rağmen her şeyin bir bedeli vardır deyip pazartesi geldi hastaneye ve ne desem ikna olmadı. 9 ay önce aldığım fiyatın 15000 TL fazlasına pazarlıksız aldı gitti. Ardından bakakaldım. 

Bakın ciddi kar ettim. Hatta en karlı satışımdı ama şu an hala bakıyorum aynı temizlikte var mı diye ama yok ve inanın itiraf edeyim 20 000 karla da olsa satmasaymışım dediğim aklımda kalan nadir araçlarımdandır. 

Alan arkadaş AUDİ ve BMW çıkmacısı ve galericilik de yapıyor. 15 yıldır SAAB dışında hiç bir arabaya binmedim hocam demişti. A6 var ona şehir içi biniyorum ayak işlerine demişti :)

Murat Bey hayırlı olsun bu arada aracınız. Allah kaza bela vermesin. Zaten 5. Saab' ınızmış. Söyleyecek bir şey yok. 

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bunun aynısını arkadaşım kanada’da 1150 kanada dolarına aldı. Park halinde stop kırılmış. Kanada’da bile 10 gün stop siparişi beklemişler. 

araç kaliteli ama artık yavaş yavaş yedek parça sıkıntıları çıkmaya başlıyor. Silinip gidecek. Keşke saab üretime devam etseydi. 

hayırlı olsun bu arada. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun abi.

Keşke Saab satılırken ülkemiz bunu alabilseydi. Üzücü oldu.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Cihangiroğlu yazdı:

zaten o tırt arabaları üretmeyip bildikleri doğru çizgiden sapmadıkları için batmışlardı...

Saab =

german-armay-armoured-corps-a-heavy-tank

insanın asaab ı bozuluyor haeheh :D 😛

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Dogan Arsiray yazdı:

insanın asaab ı bozuluyor haeheh :D 😛

Atıyorum arkadaşı?

• Beğen 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Tahir Ak yazdı:
Köksal Yılmaz yazdı:

Bu mu_?

Son saab'ı olursun

Daha önceki 4 tanenin olmadım. 😂😂

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bunun aynısını arkadaşım kanada’da 1150 kanada dolarına aldı. Park halinde stop kırılmış. Kanada’da bile 10 gün stop siparişi beklemişler. 

araç kaliteli ama artık yavaş yavaş yedek parça sıkıntıları çıkmaya başlıyor. Silinip gidecek. Keşke saab üretime devam etseydi. 

hayırlı olsun bu arada. 

Rusya Bulgaristan İngiltere ce İsveç te bol miktarda parça var. Hatta orjinal koltuk derisi dahil. Teşekkür ederim 

Cem Dilmen yazdı:

2009 model 9.3, 1.9 dizel çift turbo aracım vardı. Alırken bunu demişlerdi bana da. Yapma etme vs diye. Ben de aldım. Bir gün hobi amaçlı pazar günümü detailing yaptıktan sonra resimlerini Face koydum. Ankara'dan bir arkadaş bana ulaştı dedi ki aracınızı istiyorum. Satmıyorum dememe rağmen her şeyin bir bedeli vardır deyip pazartesi geldi hastaneye ve ne desem ikna olmadı. 9 ay önce aldığım fiyatın 15000 TL fazlasına pazarlıksız aldı gitti. Ardından bakakaldım. 

Bakın ciddi kar ettim. Hatta en karlı satışımdı ama şu an hala bakıyorum aynı temizlikte var mı diye ama yok ve inanın itiraf edeyim 20 000 karla da olsa satmasaymışım dediğim aklımda kalan nadir araçlarımdandır. 

Alan arkadaş AUDİ ve BMW çıkmacısı ve galericilik de yapıyor. 15 yıldır SAAB dışında hiç bir arabaya binmedim hocam demişti. A6 var ona şehir içi biniyorum ayak işlerine demişti :)

Murat Bey hayırlı olsun bu arada aracınız. Allah kaza bela vermesin. Zaten 5. Saab' ınızmış. Söyleyecek bir şey yok. 

Daha önceki 4 tane de aynen dediğiniz gibi karla gitti. Ama inşallah buna binmek niyetim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Servet Aydın yazdı:

Girmeyin la kanıma 

Bir tane 9-5 aero 2.3 t var. 130 binde 260 ps. Cik. Ne dersin?

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Alan arkadaş AUDİ ve BMW çıkmacısı ve galericilik de yapıyor. 15 yıldır SAAB dışında hiç bir arabaya binmedim hocam demişti. A6 var ona şehir içi biniyorum ayak işlerine demişti [emoji4]
Ciddi büyük şanslısınız. bence en önemli gerekçe bu
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Tahir Ak yazdı:
Cem Dilmen yazdı:
Alan arkadaş AUDİ ve BMW çıkmacısı ve galericilik de yapıyor. 15 yıldır SAAB dışında hiç bir arabaya binmedim hocam demişti. A6 var ona şehir içi biniyorum ayak işlerine demişti emoji4.png

Ciddi büyük şanslısınız. bence en önemli gerekçe bu

Saab kullanıcısı çok. Arabanın durumu iyi oldu mu problem yok bence. Dediğim gibi bu 5 nci Saab’ım allaha şükür hiç sıkıntı yaşamadım satmak için. Hepsi se karlı satıldı. 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Murat Ersel Çevik yazdı:

İlgimi çekti burası benim :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Murat Ersel Çevik yazdı:

Önder Özcan yazdı:

Atıyorum arkadaşı?

Şu yukarıda mesajı olandan başla 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Tahir Ak yazdı:

Aracı galeriden mi aldınız Saabından mı?

:)

Saabından. Galeri de konsinye duruyordu. Sahibini de tanıyordum . Neden?

Servet Aydın yazdı:

Şu yukarıda mesajı olandan başla 

Başlıyayım. Araç 2008 model.  Koltukları ısıtmalı soğutmalı. Farlar bi-xenon. Sunroofu var. 10 küsür tane sapasağlam hava yastığı var. Arkada oturacak patronlar için yine koltuk ısıtma var. Ve 260 ps güç var. Hani boş passat lar gibi değil. 😂😂😂😂😂

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Başlıyayım. Araç 2008 model.  Koltukları ısıtmalı soğutmalı. Farlar bi-xenon. Sunroofu var. 10 küsür tane sapasağlam hava yastığı var. Arkada oturacak patronlar için yine koltuk ısıtma var. Ve 260 ps güç var. Hani boş passat lar gibi değil. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Geçen yıl arkaşada alacaktık da fiyatta anlaşamadık. Anlayacağınız evdeki hesaab çarşıya uymadı :)
Tamam gidiyorum artık ciddi kötü esprilerimi yaptım.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Servet Aydın yazdı:

Arka koltuk ısıtma landda da var cicim 

Ama 260 ps değil. 

Tahir Ak yazdı:

Geçen yıl arkaşada alacaktık da fiyatta anlaşamadık. Anlayacağınız evdeki hesaab çarşıya uymadı :)
Tamam gidiyorum artık ciddi kötü esprilerimi yaptım.

Gitme canım daha karpuz kesecedik. 😂😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...