İçeriğe Yönlendir

5 nci Saab Dönemi 9.3 Aero 2.0 TS 210 PS

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Selçuk Bakış

Geçmiş olsun komutanım, hani bişey kalmamış 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Abi geçmiş olsun en büyük kazası bu olsun 

Furkan Avcı yazdı:

Geçmiş oldu sanırım abim :)

Allah beterinden korusun.

Amin sağolun kardeşlerim benim. 

Selçuk Bakış yazdı:

Geçmiş olsun komutanım, hani bişey kalmamış 😊

Kalmadı sayılır. Sağol Selçuk. 

Köksal Yılmaz yazdı:

Geçmiş olsun abi, koyu renkte hafif göçük çok belli olmaz, hem sağda senin gözüne görünmez. 

Çok belli olmuyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Murat Ersel Çevik

İşlerimin yoğunluğundan epeydir sessiz kaldım. Korona virüse şükür yakalanmadım ama etkilerini ciğerlerime kadar hissettim. Neyse gelelim konuya. Saab’ı aldığım günden bu yana bir iki ufak tefek şey yapıldı. Örneğin direksiyon pompasını değiştirdim. Sonra ise amortisör üst kule bilyeleri değişti. Kutu içi filtre takıldı. Detaylı deri temizliği yapıldı. Bir de cilası yapıldı. Korınalı günlerde branda altında karantina da yatıyor garibim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Bizde yokki böyle eleman, git az cilala aracı diyeceğimiz. Benim kıızlar gider evcilik oynar heryeri dağıtır :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Hakan Tarım yazdı:

Bizde yokki böyle eleman, git az cilala aracı diyeceğimiz. Benim kıızlar gider evcilik oynar heryeri dağıtır :D 

Allah hepsine uzun ve sağlıklı ömürler versin. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Az biraz fatih de büyüse de cilaya yardim etse iyi olacak koca araba gözümde büyüyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Metin Akbal yazdı:

Masallah masalllah yalniz branda genel olarak onerilmez.

Maksimum iki gün üzerinde kalıyor. Mutlaka açıp havalandırıyorum ıslak tutmuyorım. Yıllardır bu şekilde kullanırım. Sıkıntı yaşamadım. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Ersel Çevik
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Az biraz fatih de büyüse de cilaya yardim etse iyi olacak koca araba gözümde büyüyor 

Yakındır başlar merak etme

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Murat Ersel Çevik

Ankara’dan Edremit’e dönüşte Saab’ı sıkıştırmadan sakin bir seyir izledim. (Zaten Eskişehir’de doğal afet vardı. Allah açıkta kalanlara yardım etsin. ) 214.8 km lik süreçte 5.7 yolbilgisayarı verisi. Pompa verisi ile uyuşuyor. 34 kuruşluk bir tüketim. 2.0 turbo motor için bence gayet iyi. 

82C46A0E-D8D2-415E-90B5-2DACBCF796E7.jpeg

CD073537-4618-4F98-8DAA-BBEC82D7743C.jpeg

25E7AC5E-0AF9-4DD9-92FC-88F8A163965F.jpeg

DE755C96-837C-4804-A7BA-2E4FABD691B5.jpeg

• Beğen 3
  • Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Murat Ersel Çevik yazdı:

Ooo collinite wax sanırım :good1:

füze gibi araba, yalnız brandaya dikkat, rüzgarlı havada üstünde bırakma çizilmesin, içindeki yumuşak doku işe yaramaz güvenme....

:nazar:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Doluya yakalanmamışsınızdır umarım, 2.0 motor sakin kullanımda küçük hacimlerden daha keyifli ve verimli. 

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Emre Demir yazdı:

abi ne yağmış öyle ya 

Doğal afet resmen

Mustafa Yanar yazdı:

Doluya yakalanmamışsınızdır umarım, 2.0 motor sakin kullanımda küçük hacimlerden daha keyifli ve verimli. 

Şükür yakalanmadık. Keyif konusuna diyecek yok. Bir de şehir  içi az yaksa. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Murat Ersel Çevik yazdı:

Balıkesir-Edremit teyim. Sırası ile olur inşallah. Bakarsın desteğe gelirsin Köksal. 

neeyy Edremittemisin, yerleştinmi yani oraya, o zaman geldiğimde görüşürüz kardeş:) 

yavaş yavaş buraya taşınacak herkesi emekliliği gelen özellikle, bende bekliyor olacağım :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ali Cihangiroğlu yazdı:

neeyy Edremittemisin, yerleştinmi yani oraya, o zaman geldiğimde görüşürüz kardeş:) 

yavaş yavaş buraya taşınacak herkesi emekliliği gelen özellikle, bende bekliyor olacağım :)

Edremit'te ama Ankara'ya tayini çıktı Ali abi. Elini çabuk tut görüşmek istiyorsan :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Cem Işık yazdı:

Edremit'te ama Ankara'ya tayini çıktı Ali abi. Elini çabuk tut görüşmek istiyorsan :)

Haydaaa, dur hemen iptal ettireyim :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...