İçeriğe Yönlendir

C180 Kompresor

Macit Aliyev

Recommended Posts

Macit Aliyev
Sani Gerşon yazdı:

En korktuğum cümlelerden biridir :) Başka şeyler de var ama çıkarsa ben bilmiyordum diyebilirim :)

Temiz sıyrılma yöntemi.

Mustafa Tüfekçi yazdı:

204 un amgsi çok dandun değildi. Cla kadar

O zaman güzel.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mais Jannataliyev yazdı:

Aynen resimler eklenecek. Bugun bu aracı görmeye gitcem eve yakın. Komforu nasıl merak ediyorum.AMG ile farkı çok mu ona bakıcam. Rengi siyah iki kere sol ön çamurluk değişmiş.(9.649 TL + 5519 TL) trameri var. Bana çok geldi bu fiyatlar çamurluk için. Adam biraz yaşlı bence pek bilmiyor. Başka bişey varmı diyorum bildiğim kadarıyla bunlar diyor.

Öyle 2-3 km kullanmayla süspansiyon farkını anlamayabilirsin. Lastik havaları bile yanlış fikir edinmene sebep olabilir.

Çamurluk konusu, çamurluğun değiştiği vakada far, tampon ve - veya jant lastik, alt takım parçaları değişmiş olabilir. Tek çamurluk olarak bakılmaz olaya. Neticede ekspere sokacaksın, kazasız hasarsız araba bulmak(elimizdeki paraya göre) zor. Çünkü paramızın alabileceği en yenisini, az kmlisini, hasarsızını arıyoruz hep. Ya paramıza göre 1-2 model düşüğünün kazasızını alıcaz ya da bazı şeylere eyvallah deyip (düzgün onarılmışını) alıcaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Önder Özcan yazdı:

Öyle 2-3 km kullanmayla süspansiyon farkını anlamayabilirsin. Lastik havaları bile yanlış fikir edinmene sebep olabilir.

Çamurluk konusu, çamurluğun değiştiği vakada far, tampon ve - veya jant lastik, alt takım parçaları değişmiş olabilir. Tek çamurluk olarak bakılmaz olaya. Neticede ekspere sokacaksın, kazasız hasarsız araba bulmak(elimizdeki paraya göre) zor. Çünkü paramızın alabileceği en yenisini, az kmlisini, hasarsızını arıyoruz hep. Ya paramıza göre 1-2 model düşüğünün kazasızını alıcaz ya da bazı şeylere eyvallah deyip (düzgün onarılmışını) alıcaz.

Abi zaten 130lara normal bulunur. Kazasızlar 140-150 diyorlar. Tabiki onlar satılıyormu Allah bilir. Bakıyorum o fiyata olan ilanlar halen duruyor. Boya da çok fazla takıntım yok kaput olmasın sadece. Satışa engel oluyor biraz. Hatta ben boyalı bile bakıyorum çünkü iç işleri bakanına da verecem araba sürsün alışsın artık. Toyotayı satma sebebimde buydu.

Dediğin gibi doğru toplanmış olması şasesinde oynama olmaması ve motor şanzumana bakarım ben. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Bizim araba ozel siparis amg olmayan elegance de olmayan bir model. Gayet konforlu 17 jantlar ile.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...