İçeriğe Yönlendir

Şehirler Arası Lastik Nakli

Barış Göktürk

Recommended Posts

Barış Göktürk

Merhabalar;

Gaziantep'te görev yapmakta olan kardeşimin aracında kullanmak üzere ihtiyaç duyduğumuz bir adet Bridgestone B250 175/60 R15 81H ölçülerindeki lastiği Beylikdüzü'nden Gaziantep'e en düşük maliyetle nakletmenin yolu ve nakliye maliyeti konusunda bilgisi/tecrübesi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

En uygun şekilde otobüse vermekle olur. Kargo astarı yüzünü geçer muhtemelen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

İstanbul'dan Antalya'ya ufacık dikiz aynası camı 40 liraya geldi, en uygunu bir bilet parası verip otobüsle göndermek.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)

malum siteden bir tane Get ilanı açılır.

Kargo anlaşmalı kargoyla nakledilir. Bahsettiğiniz ölçüdeki lastik ebatı yaklaşık 30 desi tutar. 

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Barış Göktürk yazdı:

Merhabalar;

Gaziantep'te görev yapmakta olan kardeşimin aracında kullanmak üzere ihtiyaç duyduğumuz bir adet Bridgestone B250 175/60 R15 81H ölçülerindeki lastiği Beylikdüzü'nden Gaziantep'e en düşük maliyetle nakletmenin yolu ve nakliye maliyeti konusunda bilgisi/tecrübesi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum.

İş gereği çalıştığımız lojistik firmaları ve nakliyeciler var. Dilersen numaralarını vereyim bir sorup öğren abi. Yardımcı olmaya çalışırlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Bugün antalyaya istanbuldan evrak gönderdim. 25 lira kargo ücreti aldılar. Şok oldum. Altı üstü 2 kağıt. Acayip pahalanmış bu kargo işleri. 

• Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

175/60/15 hangi araçta kullnılıyor acaba?

Nissan Micra 1.2 cvt

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Barış Göktürk yazdı:

Merhabalar;

Antepe ambara ver  gider istanbuldan kamyon kanyon mal gıdıyor veya antep den alıcı anlaşmalı bir kargo bul lastik bası cok düşük  hesap yapılıyor ozaman alıcı anlaşmalı kargoda gönderirken hesaplat ama alıcının anlasması olcak mutlaka 

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Şu durumda;
Lastiği bulunduğu Beylikdüzü'nde görüp; inceleyip; eğer alınabilir olduğuna kanaat getirirse otobüse verip Gaziantep'e naklini sağlamaya yardımcı olacak bir forum kullanıcısı hayırsever var mıdır?

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Kargonuz yaklaşık 30 desi gelir.

Eğer otobüs ile gönderemezseniz,  Aras kargo ile yaklaşık 26 liraya gönderirsiniz. Kargokar firması 8-10 lira daha uygun olur. 2 günde gider.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Ptt den gönder abi önemli gün ve haftalarda kampanya yapıyorlar

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Barış Göktürk yazdı:

Şu durumda;
Lastiği bulunduğu Beylikdüzü'nde görüp; inceleyip; eğer alınabilir olduğuna kanaat getirirse otobüse verip Gaziantep'e naklini sağlamaya yardımcı olacak bir forum kullanıcısı hayırsever var mıdır?

Tel kesigi vs varsa normal kulanıcı bunu bilemezki gözle 

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk
Ersev Kaya yazdı:

Kargonuz yaklaşık 30 desi gelir.

Eğer otobüs ile gönderemezseniz,  Aras kargo ile yaklaşık 26 liraya gönderirsiniz. Kargokar firması 8-10 lira daha uygun olur. 2 günde gider.

Hocam;

Bu konuyu Aras Kargo'yu arayıp teyit etmek gerek zira sayfadan 30 Desi ve "Standart Cargo" adrese teslim bir bir gönderi için KDV'si ile birlikte 310 TL gibi bir fatura çıkarıyor. Vodafone'lulara özel %30 indirimi kullansak dahi neredeyse lastik bedeli kadar da nakliye ücreti ödüyor gibisiniz. Dediğim gibi; yine de arayıp teyid edeceğim bunu.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Barış Göktürk yazdı:

Hocam;

Bu konuyu Aras Kargo'yu arayıp teyit etmek gerek zira sayfadan 30 Desi ve "Standart Cargo" adrese teslim bir bir gönderi için KDV'si ile birlikte 310 TL gibi bir fatura çıkarıyor. Vodafone'lulara özel %30 indirimi kullansak dahi neredeyse lastik bedeli kadar da nakliye ücreti ödüyor gibisiniz. Dediğim gibi; yine de arayıp teyid edeceğim bunu.

Ankara ekspres kargo var bizim anlaşmalı olduğumuz. Oraya sordum abi senin için en son 50tl+kdv ye götürüyor lastiğin tekini. 59 tlye denk geliyor 1 lastik

toplam 236 liraya geliyor toplam. istersen iletişim numarası vereyim

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk
Oğuzkan Erışık yazdı:

Ankara ekspres kargo var bizim anlaşmalı olduğumuz. Oraya sordum abi senin için en son 50tl+kdv ye götürüyor lastiğin tekini. 59 tlye denk geliyor 1 lastik

toplam 236 liraya geliyor toplam. istersen iletişim numarası vereyim

Teşekkür ederim ilginiz için.

Alayım ben iletişim numarasını sizden...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...