İçeriğe Yönlendir

Need For Speed (Ps4) New Game'e Nasıl Başlanır?

Önder Özcan

Recommended Posts

Eyüp Çetin
Ali Cihangiroğlu yazdı:

4 pro kırılmıyor değilmi, yoksa kırma olayı çıktımı?

yaş geçtimi, arada ben bile nfs fifa falan oynuyorum, en son oturup uncharted son seriyi ve Shadow of Colossusu bitirdim, şimdi aklımda red dead redemption 2 var :D

Bende arada oynuyorum. Yaş geçti derken sorumluluk arttıkça zaman ayırmak sorun oluyor. Yoksa kendimi bildim bileli bilgisayar oyunları tutkusu vardır. Şimdi bizim oğlanın büyümesini bekliyorum. Yavaştan ona da öğretiyorum. PES, NFS ve Gran Tourismo favori oyunlarım. 😊

Ali Cihangiroğlu yazdı:

para var huzur var crack de neyy, yılda 1-2 oyun alıyoruz yetiyor işte :) psp de var bende, crack yaptıydım, oyun stoğum hardisk doldurur valla ama ps de uğraşmadım....

PSP'yi bende kırdırdım. Çünkü onu online değilde öyle sağda, solda, yolculukta falan oynuyordum.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

şantiyede zaman geçmiyor, tek oyun oynuyorum oda.... hatta şuan bile :) dur bir çay alayım hele :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Kangal
şantiyede zaman geçmiyor, tek oyun oynuyorum oda.... hatta şuan bile [emoji4] dur bir çay alayım hele [emoji3]

vay ali oyunmu oynuyon bree.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

he valla :D birazdan filmde izlerim sonra hoppa uykuya:) ne izlesem acep dün 2019 Jokeri izledimdi...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Kangal
şantiyede zaman geçmiyor, tek oyun oynuyorum oda.... hatta şuan bile [emoji4] dur bir çay alayım hele [emoji3]

Ali abi õzel soru soruyom sana focus 2 dizel hararet 65 ila 70c oldumu aracı sert kullanabilirmiyiz yoksa 75c 80c demi kullanmalı sert derken 2500 devir ve üstü.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ibre biraz kalksın dipten, 2-3mm. yani, oda 65 derece falan demek, sonra bastır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Kangal
ibre biraz kalksın dipten, 2-3mm. yani, oda 65 derece falan demek, sonra bastır [emoji4]
tamam abi sagol 65 iyi yani.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Kangal yazdı:
Ali Cihangiroğlu yazdı:
ibre biraz kalksın dipten, 2-3mm. yani, oda 65 derece falan demek, sonra bastır emoji4.png

tamam abi sagol 65 iyi yani.

kısaca hararet ibresi biraz kalkmaya başlasın, azıcık çıktığını gör yani, sonra iş tamam, o zamana dek sıkıştırma motoru yeter....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Kangal
kısaca hararet ibresi biraz kalkmaya başlasın, azıcık çıktığını gör yani, sonra iş tamam, o zamana dek sıkıştırma motoru yeter....
Anladım abi tamam.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...