İçeriğe Yönlendir

Sekizinci Nesil VW Golf!..

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin

Sekizinci Nesil Volkswagen Golf'ten İlk Görseller Geldi

Sekizinci nesil Volkswagen Golf’ten gelen fotoğraflarla birlikte araca ilk bakışımızı atıyoruz. Popüler hatchback modelinin ön ızgara tasarımını önemli oranda değiştiren Volkswagen, yeni Golf’ü modern çağın gerekliliklerine uygun bir hale getirmiş.

78dMaq.jpeg

Volkswagen, yeni Golf’ün daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir performans göstermesini sağlayacak geniş ve verimli bir motor yelpazesi ile yeni bir süspansiyon teknolojisine sahip olacağını söylüyor. 

Kokpit tasarımında da önemli değişikliklere imza atan Alman marka, aracın dijital bir gösterge paneli ile geleceğini açıkladı. Çok daha gelişmiş bir bilgi eğlence sistemine sahip olması beklenen otomobil, sürücülerin işlerini kolaylaştıracak pek çok dokunmatik kontrol tuşuna sahip olacak.

iVruGQ.jpeg

Sekizinci nesil Volkswagen Golf, 24 Ekim'de şirketin Wolfsburg, Almanya'daki merkezinde tanıtılacak. Ayrıca mevcut modele ek olarak, Variant / SportWagen, Sportsvan, GTI ve R performans varyantlarını da görmeyi umuyoruz. Yeni VW Golf’ün aralık ayında Avrupa’da satışa çıkması bekleniyor.  

Kaynak: webtekno.com

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Herşeyi yaparlar iyi hoş, kesin bu jantlar tek kalıptır. Sağ sol ayrı değildir :D :D :D

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vw/şkoda/audi ayrışması başlıyor demek , model isimlerine kadar

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Her zaman olduğu gibi yine sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. Diğerleri onun çizgisini takip edecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bu çizime uyarlarsa güzel olur ama ben pek uyacaklarını zannetmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Aylardir kendimizi bu gorsellere, test suruslerine alistirmistik bile.. Cizimler daha yeni mi ortaya cikti?

y2qycC.jpg

nWBgmB.jpg

2wSBC6.jpg

En02F9.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

i30 eski kasası olmus sanki ama içinin oyuncakları audiden almışlar 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sevmedim, cam alanı çok büyük kaporta alanı çok az olmuş. Bayık duruyor.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Mert Gulkokan yazdı:

Cam alanının büyük olması içeride ferah bir ortam oluşturuyor
Son kasa c5 e bin ne demek istediğimi anlarsın

Dengesiz duruyor ama.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ön tarafını beğenmedim, basık duruyor ve Mert e katılıyorum, bayık+mındar ve zaten liste dışı, ufak araba anca hanıma göre zaten :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Fotoğraflarda önden güzel değil, hele beyaz olan acayip çirkin duruyor. Ancak gerçeğini de görmek lazım. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Her zaman olduğu gibi yine sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. Diğerleri onun çizgisini takip edecek.
Güldürdü :)
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Sani Gerşon yazdı:

Bu farlar ne yahu :D

s-221bba8388a0aba0f27d4438d52352eccc3df0

Aha aynen bu tarif etmek istediğim.

Bu arada araç tasarımları da gitgide Fiat Multiplaya benzemeye başladı :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

7.5 ve 7, bundan daha yakışıklı duruyor. Üstteki eleştirilere ben de katılıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Furkan Sumer yazdı:

Aylardir kendimizi bu gorsellere, test suruslerine alistirmistik bile.. Cizimler daha yeni mi ortaya cikti?

y2qycC.jpg

nWBgmB.jpg

A sütunu presten hatalı mı çıkmış fotoşop mu ? hat kesikliği çok belirgin

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Bilmiyorum ki Caglar abi cogunlukla oyle.. Sari aracin yururkenki videolari vardi ama bulamadim su an.. Gectigimiz nisan aydindan beri casus fotolari, videolari cekiliyor. Banttan cikmadan belli olmayacak gibi.

Tek korkum yeni Leon'un keskin cizgilerinin 2020 yilinda yerini buna birakmasi...

n4EBcO.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...