İçeriğe Yönlendir

Sekizinci Nesil VW Golf!..

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin

Çoğu arkadaş çirkin demiş ama bence çirkinlikten ziyade ruhunu kaybetmiş. Bilindik Golf hissiyatını veremiyor. Bunu estetik yaptıran bir kişiye benzetiyorum. Aslında estetik yapınca çirkinleşmemiş aksine daha güzel olmuştur, onu ilk görenler hoşlanacaktır ama bildiğimiz eski kişi değildir. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çirkin izafidir de,fotolardan bakınca orantısız birşeyler var, cetvel alıp ölçülse sebebi oratay çıkar, bence A sütununda birşeyler ters gitmiş ama sonra toparlayamadan üretime geçilmiş gibi

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Furkan Sumer yazdı:

Golf, Polo'ya; Polo Golf'e benzetiliyor bence..

wdk9VV.jpg

Volkswagen'in bütün arabaları birbirine benziyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mert Yeldan

Dinamik ledlerde çağ atlamışlar resmen. Kodlama ile her türlü şekil çıkarılabiliyormuş. Otobüs tabelası gibi :D

resized_8bafd-ae66cacavwevolutiondeslich

Bizim millet adını yazdırır kesin :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Eskiden Alman otomobili deyince bir ağırlığı vardı, kalmadı.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Selim Bilgin yazdı:

Eskiden Alman otomobili deyince bir ağırlığı vardı, kalmadı.

7 nesildir lansmanı gümüş gri ile yaparlardı bu sefer sarıya dönmüşler. Vites arkasındaki sürgülü çekmece kalkmış. Tüm alışkanlıkları yıkıyorlar anlaşılan.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mert Yeldan yazdı:

7 nesildir lansmanı gümüş gri ile yaparlardı bu sefer sarıya dönmüşler. Vites arkasındaki sürgülü çekmece kalkmış. Tüm alışkanlıkları yıkıyorlar anlaşılan.

Logoyu kapatsan fransız bu derdim, orta konsola

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Selim Bilgin yazdı:

Logoyu kapatsan fransız bu derdim, orta konsola

Pejo sanki

Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Beyaz renk iyi durmuyor. Ama diğer renklerde bence fena değil. İç tasarımı beğendim.

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Mert Gulkokan yazdı:

f551f28f293bc792ad116f7553b6bdcd.jpg

İçinde en çok beğendiğim bu, çok tarz olmuş. Sanırım tek beğendiğim de bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Bence Dışı estetik yapılmış gibi olmuş,keşke Skoda gibi biraz daha Audi leşseymiş tasarımı ütü çizgileri vs sert kaput çizgileri çok hoş dururdu...İç tasarım hoş duruyor sürücü iyice bütünleşiyor eski sıkıcı volkswagen konsolu gitmiş tek kötü yanı Toyotalarda nefret ettiğim orta ekranın kenarı sanki sanayide usta sonradan ekledi ne o öyle çakma Android gibi,Keşke bmw deki gibi yapsalarmış.
Biz çok pahallı olcak söylüyoruz fakat milletimiz yine de satış rekorları kırdırtır hiç şüphem yok :)

Allah herkesin gönlüne göre versin 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gulkokan yazdı:

Buna 500 bin küsür verecek kadar kafayı sıyırmış var mıdır ki vw grubunda en spor araç bence porsche üretiyor bunun yerine 308 gti almak daha iyi bence

308 gti 272 bin tl yarı yarıya ama tabi arada güç farkıda var

BiR Ralıcısı, gideR ve alıR... altın kuRal

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Golf'ü severim ancak her ne kadar tasarım noktasında emek katılsa bile benim çok hoşuma gitmedi. Göz bir süre sonra alışırmı bilemem. Tasarımda Opel ve Mazda beni cezbediyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hakan Gürsu

Lansmanına Türkiyeden bizim yutubırlar gitti. Dizel versiyonu yokmuş, birde PSA grubunda çok eleştirlien benimde çok  hoşuma gitmeyen klima kumandaları vs fiziksel düğme yok hepsi ekrandan dokunmatik. İç taraf yine güzel bence ama dış tasarım yine garantici cesaretsiz. PSA yı örnek alması lazım vag grubunun.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bir servet başganımın yaş kutlamaları faaliyetleri bir de golf yeni modelleri... :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Test videolarını izledim birkaç kişiden. İç tasarımı çok iyi beğendim. Klima far düğmeleri herşey dokunmatik olmuş. Zamanla bütün araçlar dokunmatik olacak gibi. 2020 ağustos gibi gelecekmiş Turkiye'ye

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...