İçeriğe Yönlendir

Pasta Cila Yapsam Geçer mi?

Azad Mirzade

Recommended Posts

Eyüp Çetin

X2VfW2.jpg

JF1n4j.jpg

Q2PxDc.jpg

Evin duvarları. Tabi ki araba her yerde olduğu gibi burada da birinci tercihimiz. 😊

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

bi z4,  bi renault traffic, bi new bettle, bi sf71 , F458, Bitanede f250..

garaj bayagi iyi 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Çocuğa izin veriyorum ben sürekli kendi odanda istediğin yeri istediğin şekilde boyayabilirsin diyorum ama kendi odan haricinde dışarıda hiçbir yere dokunma diyorum dokunmuyor. Rahat bırakmak lazım bence çocukluklarını yaşıyorlar sonuçta. Bizden daha büyükler daha iyi bilirler ama şu anda sokakta oynama şansları yok toprak yok çamur yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Maşallah, ben verilecek cezayı merak ettim 😃

Halı yıkama Makinesi kullanmakta fayda var.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Bir adet halı yıkama makinası temin ettim, bacanakta varmış şansıma. Sizlerin de önerdiği gibi önce lekeye kimyasal yıkıp ardından dağıtmadan direk makinaya çektireceğim, başarılı olacağını düşünüyorum.

Ceza mı, üstüne bir de çilekli kefir aldık :D

Ya çağırıp aaa aaa diye ellerini iki yana açarak ve gülerek yaptığı sanat eserini gösteriyor, sadece of yine temizlik işi diye düşünebiliyorsun :D

Bu görünen bir şey değil ki, perde arkaları, kapılar, masalar, en çok bir şey kırılınca kötü oluyor, iyi temizledim mi ayaklarına batar mı diye düşün dur.

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Merhaba,

Fotolarda görüldüğü üzere yine yaramazlıklar yapılmış, canım koltuklar henüz 6 aylık [emoji4]
Daha çok pastel ve keçeli boya tercih edilmiş, pasta cila ile geçer mi? [emoji39] Wd40 lı bir video gördüm onunla temizlemeyi deneyeceğim, forumun babalarından da tecrübelerini duymak isterim.

NLJGjX.jpg

anRg7Q.jpg

Bu da suçlu arkadaş, aşırı şirin olduğu için herhangi bir işlem yaptıramadık.

2O4PpA.jpg

Bimde satılan bulaşık makinesi parlatıcısı bir beze dökülüp leke ovalanır bir süre beklenip halı yıkama makinası ile çektirilir . Büyük ihtimalle leke kalmaz .
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Kesinlikle Bim de satılan bulaşık makinesi parlatıcısı şeffaf olduğu için sildikten sonra leke iz bırakmıyor. Bir çok lekeyi bu ürün ile çıkartabiliyoruz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
(düzenlendi)
Coşkun Basan yazdı:

Bimde satılan bulaşık makinesi parlatıcısı bir beze dökülüp leke ovalanır bir süre beklenip halı yıkama makinası ile çektirilir . Büyük ihtimalle leke kalmaz .

Mustafa YILDIRIM yazdı:

Kesinlikle Bim de satılan bulaşık makinesi parlatıcısı şeffaf olduğu için sildikten sonra leke iz bırakmıyor. Bir çok lekeyi bu ürün ile çıkartabiliyoruz. 

Geçen gün evdeki fazlalıkları atıyoruz, neyse bu parlatıcıdan evde var 10 şişe dedim kullanmıyoruz herhalde atayım hepsini. Sonra koltuğu ufak çaplı bir boyadılar bundan evvel yine, hanım yana döne parlatıcı arıyor :D  "arama sen onu hepsini attım" deyip kaçtım mutfaktan :D

tarihinde Azad Mirzade tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Geçen gün evdeki fazlalıkları atıyoruz, neyse bu parlatıcıdan evde var 10 şişe dedim kullanmıyoruz herhalde atayım hepsini. Sonra koltuğu ufak çaplı bir boyadılar bundan evvel yine, hanım yana döne parlatıcı arıyor [emoji3]  "arama sen onu hepsini attım" deyip kaçtım mutfaktan [emoji3]
[emoji1][emoji23] Hanımlar işini bilir Kaçmak kesin çözüm [emoji1]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...