İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Aracım İçin Özel Servis Yada Usta Tavsiyesi

Mustafa şahinn

Recommended Posts

Mustafa şahinn

Arkadaşlar merhaba,

Geçen ay 2007 Ford Mondeo 2.0 benzinli otomatik  bir araç aldım.  Aracın bir kaç sıkıntısı için özel ford servis olarak çalışan  İstanbul ve Kocaeli de bir kaç yere gittim veya aradım.

Hepsi sanki ağız birliği yapmış gibi abi ben bu araçtan anlamıyorum , yok 2.0 motordan hiç anlamıyorum,yok benzinli tüplü motordan anlamıyorum,yok bunun parçası pahalı,sanki babasının hayrına yapıyor.

En son lanet ettim yetkili servise götürdüm...

Herhangi bir sıkıntımızda bana yardımcı olabilecek  Gebze Çayırova Darıca Tuzla civarlarında bir usta veya özel servis bilen var mı?  Bu arada aradıklarımdan sadece kartaldaki barış oto abi getir bakarız dedi bana diğerleri iyi kazanıyor galiba umrunda değil çünkü .. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Herford bosch car Ataşehir
Noname ford özel. Maslak.

Peki sorunu ne ?

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

En azından anlamıyoruz demişler birde anlamadığı halde kurcalayıp daha çok madur edenler var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa şahinn
Mehmet Ozyurek yazdı:

Herford bosch car Ataşehir
Noname ford özel. Maslak.

Peki sorunu ne ?

Su eksiltiyordu arabadan duman çıktı atabayı durduk sonra bu motor soğutma bidonunundan su kalmamış yetkili servise götürdüm adam su koyuyordu musluk açılmış gibi su dökülüyordu. Kısacası radyatörü termostatı değiştiriyorlar şuanda

Vasfi Gişten yazdı:

En azından anlamıyoruz demişler birde anlamadığı halde kurcalayıp daha çok madur edenler var.

Abi benim ilk arabam emin ol benden iyi anlıyolardır. Daha getirmeden telefonda söyleyen var anlamadığını . O zaman ford focus servis yazsınlar niye genel ifade kullanmışlar . 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mustafa şahinn yazdı:

Su eksiltiyordu arabadan duman çıktı atabayı durduk sonra bu motor soğutma bidonunundan su kalmamış yetkili servise götürdüm adam su koyuyordu musluk açılmış gibi su dökülüyordu. Kısacası radyatörü termostatı değiştiriyorlar şuanda

Şu an servis ihtiyacınız kalmadı o zaman 

Peki radyatörü neden değiştiriyorlar. ?

Yorum bağlantısı
Mustafa şahinn
Mehmet Ozyurek yazdı:

Şu an servis ihtiyacınız kalmadı o zaman 

Peki radyatörü neden değiştiriyorlar. ?

Radyatörün delinmiş değişmesi gerek dedi tmm dedim. 

Mehmet bey ben bundan sonrası için soruyorum bir sıkıntı olduğunda araca bakıp ücreti mukabilinde bakacak bu araçtan anlayan bir servis..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...