İçeriğe Yönlendir

Golf mü Astra mı?

Münir Nurettin Taşova

Kafam Karışık :)  

73 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Emre Şimşek
Metin Akbal yazdı:

1.6 A16XER

Sanırım benim 1999 Astra’nın motoru da 1.6 A16XEL idi. Maşallah Opel bu konuda çok istikrarlıymış:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kıyamet alamaeti gibi, astra 29 golf 27, o fabrikayı kuracaktın eyyyy merkel :rofl:

• Beğen 6
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Çağlar Bayur yazdı:

kıyamet alamaeti gibi, astra 29 golf 27, o fabrikayı kuracaktın eyyyy merkel :rofl:

En büyük etken otomatik olması.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Astra j facebook sayfasına baktım biraz, lpg ile ilgili çokça dert yanan var. Otomatik hatrına ankete devam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Mahmut Yıldız yazdı:

En büyük etken otomatik olması.

DSG olsaydı görürdük Opeli 😀

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Koray Demir yazdı:

DSG olsaydı görürdük Opeli 😀

Ben de onu dedim işte, otomatik olan avantajlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ömer Kar

Sorunsuzluk açısından opel her zaman vw den daha iyidir fakat vw nin motorları güçlendirme konusunda daha başarılıdır. Ben olaya bu gözle bakıp yorum yaptım herkes kendine göre yorumluyor nede olsa.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ömer Kar yazdı:

Sorunsuzluk açısından opel her zaman vw den daha iyidir fakat vw nin motorları güçlendirme konusunda daha başarılıdır. Ben olaya bu gözle bakıp yorum yaptım herkes kendine göre yorumluyor nede olsa.

Bu konuda verileriniz var mı? opel motorları son dönemde ciddi sorun. eski alamancı opelleri değil artık onlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Kar

Opelde sorun var da vw de yok mu? Vw de daha çok ama şu da var artık eskisi gibi sorunsuz araç diye bir şey yok eski araçlardaki sorunsuzluk ve kalite artık mercedes s sınıfı ve emsallerinde mevcut.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Bu konuda verileriniz var mı? opel motorları son dönemde ciddi sorun. eski alamancı opelleri değil artık onlar. 

Opel ne zaman Alman oldu ki? Vectra desen onlar sa burada üretiliyordu. Astraların çoğu Belçika üretimi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mert Yeldan yazdı:

Opel ne zaman Alman oldu ki? Vectra desen onlar sa burada üretiliyordu. Astraların çoğu Belçika üretimi

"Opel is headquartered in Rüsselsheim am Main, Hesse, Germany. The company designs, engineers, manufactures and distributes Opel-branded passenger vehicles, light commercial vehicles, and vehicle parts and together with its British sister brand Vauxhall they are present in over 60 countries around the world."

Belçika ne ya? Ülke mi o?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mert Yeldan yazdı:

Astra J Russelsheim de uretiliyor default_smile.png  

Hansın imzasi var yani.

Edit: Vectra lar Turkiye de uretildi  dedin orası doğru :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...