İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Far yıkama

Emre GÜNEYİSİ

Recommended Posts

Emre GÜNEYİSİ

Herkese merhaba,

2001 Ghia Focus'umu sattıktan sonra geçen hafta 2003 Ghia Mondeo sahibi oldum. Yalnız bu yabancı olduğum bir araç.😊 Bazı mk3'lerde görüyorum far yıkama mevcut ama bende yok. Acaba far yıkama olmayan mk3 ghia'lar mevcut mu yoksa benimki tampon degisiminden kaynaklı bir olmayış mı?

Not: Aracımın farları orijinal ve kısalar xenon.

Yorum bağlantısı
Emre GÜNEYİSİ
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Hasar sonrası iptal edilmiştir

Yani normalde kesin olmalı?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Xenon tertibatı orijinalden varsa evet. Ghia ve Titanium da standart

Yorum bağlantısı
Emre GÜNEYİSİ
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Xenon tertibatı orijinalden varsa evet. Ghia ve Titanium da standart

Evet tertibat orijinalden var, anladım teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc

sayet sigorta kutusunda sigortasi duruyorsa yada olmasi gereken yerdeki sigorta sokulmus ve icinde metal pinler gozukuyorsa aracta fabrika cikisi yikama mevcuttur

Yorum bağlantısı
Emre GÜNEYİSİ
Halil ibrahim Oruc yazdı:

sayet sigorta kutusunda sigortasi duruyorsa yada olmasi gereken yerdeki sigorta sokulmus ve icinde metal pinler gozukuyorsa aracta fabrika cikisi yikama mevcuttur

Cevap için teşekkürler, an itibariyle aracımda far yıkamanın standart olup eski sahibinin tampon değişimiyle beraber bu sistemi iptal ettiğine eminim. Şimdi bu yıkama tertibatını nerden bulacağım onu araştırıyorum.🙂 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Robotlar hasarlıdır. 2 tane robot almanız lazım. tanesi 300-350 tl civarıdır muhtemelen bulabilirseniz o da. Tampona delik açılması lazım bi de. 2 tane de far yıkama kapağı lazım. Bence gereksiz uğraşmanıza değmez.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...