İçeriğe Yönlendir

Kuga-Hrv-Civic-Karoq

Gökhan Becerik

Recommended Posts

Hacı Şenyurt

Yazdığınızdan birşey anlamadım. 10 bin km de adblue uyarısı verdi demek bir olumsuzluk değil. Siz ne demek istediniz? Around 20 bin dedi ama 10 bin az mı demek istediniz? Paylaştığınız yazıda kabaca benim dediğimi tekrar etmiş. deposunun büyüklüğüne göre 10 bin olur 20 olur. olmayada bilir çünkü ne kadar kullanılacağı şartlara göre değişebilir. yakıt gibi.
Mehmet bey, yazdigimda anlaşılmayan yer neresi söyler misiniz? Ben adblue icin 10.000 km nin erken olduğunu düşünüyorum. Geri kalan yazdıklarım ise aracı kullanırken gördüklerim. Elbette ki yorumum objektif olamaz sonucta ben bir listeye veya otoriteye göre yorum yapmıyorum. Size göre adblue icin10 k km normal iken bana göre degil. Yine de dediğim gibi anlaşılmayan bir şey var ise yazarsanız kendi tecrübem ve subjektif görüşümle yanitlamaya çalışırım.

Arkadasimiz icin seçimi Hayirli olmasini ümit ediyorum.
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Civic in bu listede en büyük eksisi SUV araçlarla yarışıyor olması ki SUV araçların kullanım keyfini hepimiz biliyoruz. Bu listede CR-V olsaydı kesinlikle CR-V alın derdim. HR-V de çok keyifli bir araç ve ben civic den daha çok keyif vereceğini düşünüyorum. Karoq un 1.0 motorunun 2.el durumu biraz zayıf kalıyor. Bence burada en mantıklı tercih Kuga gibi. motor be şanzıman uyumu gayet başarılı. Kasa değiştirecek ancak fiyat uygun bulunursa farketmez..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Becerik
Tayfun Aydın yazdı:

Civic in bu listede en büyük eksisi SUV araçlarla yarışıyor olması ki SUV araçların kullanım keyfini hepimiz biliyoruz. Bu listede CR-V olsaydı kesinlikle CR-V alın derdim. HR-V de çok keyifli bir araç ve ben civic den daha çok keyif vereceğini düşünüyorum. Karoq un 1.0 motorunun 2.el durumu biraz zayıf kalıyor. Bence burada en mantıklı tercih Kuga gibi. motor be şanzıman uyumu gayet başarılı. Kasa değiştirecek ancak fiyat uygun bulunursa farketmez..

Crv nin malzeme kalitesini pek beğenmedim açıkçası zaten bütçemi aşıyor. Sanırım 1.5 dizel otomatik Kuga olacak gibi duruyor.

haftasonu bulabilirsem iki günlüğüne kiralamayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Gökhan Becerik yazdı:

Yok hocam reno düşünmüyorum açıkçası , sağolun

3008 e baktım bir ara vazgeçtim pejo algısından dolayı güvenemedim , zaten fiyatları da çok yüksek geldi bana , 

Arazi ile hiç işim yok 

citroen daha iyi artık, 3008 eskidi ve motor güçsüz, c5 3008 tabanında bir araç ama şuan sitroenin en iyi arabası bu galiba, suv alacaksan işler sınırlı, zaten bunlar asfalt arabası arazi değil bakma sen havalarına, bizim yollar tırt bunuda hesaba kat, oto şanzıman sağlamlığı motor donanım olarak baktığımda şahsen benim için 1. seçenek 2020 Kuga, tiguan dahil hepsi geride gibi geldi bana, sonra şuan için c5 aircross hoşuma gidiyor, daha sonra karoq  ve bitti gibi, 2. eldeyse seçenekler değişiyor tabii... başta LR2 var ama temizi ve sd olanını bulmak çok zor...

kısaca araba seçmek dert vallahi, helede benim gibi sıfır alıp en az 10 sene kullanan birisi için...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Becerik
Ali Cihangiroğlu yazdı:

citroen daha iyi artık, 3008 eskidi ve motor güçsüz, c5 3008 tabanında bir araç ama şuan sitroenin en iyi arabası bu galiba, suv alacaksan işler sınırlı, zaten bunlar asfalt arabası arazi değil bakma sen havalarına, bizim yollar tırt bunuda hesaba kat, oto şanzıman sağlamlığı motor donanım olarak baktığımda şahsen benim için 1. seçenek 2020 Kuga, tiguan dahil hepsi geride gibi geldi bana, sonra şuan için c5 aircross hoşuma gidiyor, daha sonra karoq  ve bitti gibi, 2. eldeyse seçenekler değişiyor tabii... başta LR2 var ama temizi ve sd olanını bulmak çok zor...

kısaca araba seçmek dert vallahi, helede benim gibi sıfır alıp en az 10 sene kullanan birisi için...

Aynen öyle , o kadar arabanın arasından seçemiyoruz .  bir de bütçe meselesi var tabi maalesef Citroen Air e bütçe yetmiyor 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selçuk Keleş
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Citroen neden c4-c5 gibi eski serileri bırakıp fantastik suv fantezilerine girdi ? 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Selçuk Keleş yazdı:

Citroen neden c4-c5 gibi eski serileri bırakıp fantastik suv fantezilerine girdi ? 

c4 c5 çirkin modası geçik o yüzdendir, devir suv devri :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Keleş yazdı:

Girmeyen yok ki

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ali Cihangiroğlu yazdı:

c4 c5 çirkin modası geçik o yüzdendir, devir suv devri :)

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Girmeyen yok ki

Orası öyle de, normal binek gamını bitirdiler o bana tuhaf geliyo. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Keleş yazdı:

Orası öyle de, normal binek gamını bitirdiler o bana tuhaf geliyo. 

Sadece bizde değil, avrupa’da da suv çok rağbet görüyor. Gerçekten c ve d segment’e vurulan en büyük balta

Yorum bağlantısı
Gökhan Becerik

Kuga da karar kıldım şimdi de ikinci el mi sıfır mı almak mantıklı peki . 2020 de tamamen yenileniyor bu arada 

Sıfır 200bin lira 

2018 yaklaşık 30bin km de 170bin lira 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...