İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Emniyet Kemeri

Ferhat Tiryakioğlu

Recommended Posts

Ferhat Tiryakioğlu

arkadaşlar merhaba yeniden.Merak ettiğim birşey vardı aracım çalışır vaziyetteyken kemeri takmadan hareket ettiğim zaman gösterge panelindeki kemer ikaz lambası yanmıyor.Yani benim bildiğim kemeri takmadan hareket ettiğimizde ses ile olmasa bile bi ikaz lmabası yanmalı değilmi?İlk kontağı çevirdiğimde bu bahsettiğim lamba yanıyor ama sonra hareket ettiğimde kemeri takmasam dahi lamba yanmıyor nedeni nedir acaba? Direnç olayı mı yoksa

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay
arkadaşlar merhaba yeniden.Merak ettiğim birşey vardı aracım çalışır vaziyetteyken kemeri takmadan hareket ettiğim zaman gösterge panelindeki kemer ikaz lambası yanmıyor.Yani benim bildiğim kemeri takmadan hareket ettiğimizde ses ile olmasa bile bi ikaz lmabası yanmalı değilmi?İlk kontağı çevirdiğimde bu bahsettiğim lamba yanıyor ama sonra hareket ettiğimde kemeri takmasam dahi lamba yanmıyor nedeni nedir acaba? Direnç olayı mı yoksa

Bizim arabalarda emniyet kemeri uyarısı yok. Muhtemelen gördüğünüz airbag ışığıdır.
Yorum bağlantısı
Ferhat Tiryakioğlu

Olabililr Gökhan hocam bende tam bilmiyorum.Peki bu kemerlerin patlak olma mevzusu nedir acaba bilginiz varmı? 

Yorum bağlantısı
Vedat Kildiric
Ferhat Tiryakioğlu yazdı:

Benim aracta iptal etmişler  belki seninde öyledir  kardesim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...