İçeriğe Yönlendir

Karşınızda Tata Manza

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Ahmet Çalışkan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Fotoğrafları düzenledim. Yeniden bakabilirsiniz. 

Çok güzel bir araçmış. Güle güle kullanın.. 

Emeğinize sağlık, ben tam becerememiştim, şimdi daha güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

hayırlı olsun. ALLAH ağız tadı ile kullanmayı nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen
Ahmet Caliskan yazdı:

2012 model, 2013 trafiğe çıkışlı, 25.000 TL'ye aldım. Herhalde bu fiyata daha dolusu alınamazdı diye düşünüyorum :)

değişen hata boya hasar kaydı varmı ? dermişim.. :)

maşallah kaza bela uzak olsun.

19.000 tl torosa para verenlerin oldugu ülkemde 25.000 bu donanım bedava

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Hayırlı olsun. Bu fiyata bu model ve donanım tam bir fiyat performans arabasıymış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Güle güle kullanın kazasız belasız. İlk araba unutulmaz hala Focus 1 hb  görsem otomatik mi diye kafa uzatıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

son 1 yıldır iş için tata indigo marina sw kullanıyorum. 1.4 dizel tata motoru var. şu ana kadar aldığım en ucuz en iyi araba. ancak kullananların yüzde 60-70 i bu arabalardan yaka silkmiş durumda. (2011 ve üzeri hariç)  ancak hemen hemen hepsi kullanıcı dikkatsizliği ve servis (usta) bilgisizliği. bu araçların kronik sorunu termostat. fan açmıyor ve boom. sonra motor yapılıyor. piyasada 100-150 bini geçemeden motor yapılmış o kadar çok tata var ki. diğer bi durum da şu; dizel araçlarda turbo oringleri yıpranıyor. turbo motora bir miktar yağ basıyor. sonra araba yağ yaktı motor gitmiş deniyor. bu da yanlış. 600-1000 liralık bir işlemle bu da çözülüyor. 

işin özü şu. arabanızı sevin, onu dinleyin, anlayın. o size her şeyi anlatıyor. malzeme ömrü muhakkak değişir. kullanım vb ile. önemli olan daha çok arıza çıkarmadan, olan arızayı gidermek. tatanızın keyfini sürün. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...