İçeriğe Yönlendir

TV BOX Tavsiye

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhabalar bu zamanlarda tv box ihtiyacı hasıl oldu , daha önce 2 gb lık bir tv box  almıştım çok yavaş olduğundan iade ettim hemen , Belkide markasından dır bilemiyorum.

İstediğim özellikler uygulama yükelenecek ip tv neflix puhu tv uygulamaları sıkıntısız sorunsuz donmadan çalıştıracak bir tv box arıyorum

bütce  380 TL 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Merhabalar bu zamanlarda tv box ihtiyacı hasıl oldu , daha önce 2 gb lık bir tv box  almıştım çok yavaş olduğundan iade ettim hemen , Belkide markasından dır bilemiyorum.
İstediğim özellikler uygulama yükelenecek ip tv neflix puhu tv uygulamaları sıkıntısız sorunsuz donmadan çalıştıracak bir tv box arıyorum
bütce  380 TL 

Takıp
Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Bende arıyorum ama bu cihazlardan hiç anlamıyorum takip 😊

Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım

Yaklasik 1 yildir xiomi 4k kullaniyorum memnunum wifi ile baglanti sagliyorum donma vs olmuyor hic tavsiye edilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
İhsan Yıldırım yazdı:

Yaklasik 1 yildir xiomi 4k kullaniyorum memnunum wifi ile baglanti sagliyorum donma vs olmuyor hic tavsiye edilir

fiyatı nasıldı bu cihazın , çok tavsiye etmişlerdi bana da

Yorum bağlantısı
Burak Tokcan

Yaklaşık bir aydır Xiaomi Mi Box S 4K Android TV kullanıyorum. Şimdilik bir sorun yaşamadım. Aktif netflix üyeliğim var. İnternet bağlantım 8 mbit. Android olduğu için Google Play'den uygulama yükleyebiliyorsunuz. Ara ara güncelleme de geliyor. Özetle güzel cihaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Xiaomi Mi Box +1 

Not : Elmaspor 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Koç

https://www.akakce.com/tv-box-medya-oynatici/en-ucuz-xiaomi-mi-tv-box-3-4k-android-tv-box-medya-oynatici-fiyati,251752006.html

Global olanını ilk çıktığı zamanlarda aliexpressten almıştım,2 yıl kadar sorunsuz kullandım,geçenlerde arkadaşıma sattım (250 TL)hala o kullanıyor. Bluetooth kumandası çok işlevsel ve sesle algılama arama özelliği çok iyi çalışıyor,görüntüde,aktarımda,oyunda donma takılma yok,2/8 gb olmasına rağmen arka usb girişine ilave hızlı usb takarak (uzatma kablosu şart yoksa ısıdan flash bellek bozuluyor) dahili hafıza artırılabiliyor. KODI dünyasında çok zamanımız geçti kendisi ile.TV ye çocuk su döküp bozunca smart aldık,telden görüntü aktarımı daha kolayıma geldiği için onuda elden çıkardım.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Tv Box'un şahı Apple tv ve Xiaomi Mi Box'dır. Fiyat olarak xiaomi daha uygundur.  Diğer android tabanlı tv boxları google uygulama mağazası cep telefonu olarak algılarken sadece xiaomi'yi tvbox olarak algılamakta ve buna göre program önerileri sunmakta. Dolayısıyla program uyum sıkıntısı çıkmıyor.

11.11 kampanyası için n11 kupon ve çek dağıtıyor. Bu çeklerden alıp bir de 11.11 kampanyası fiyat indrimi ile birleştirip üstüne bir de puan/çip denk getirip bir vole vurulabilir. Yani ben şahsen böyle yapmaya çalışacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Serin

TRY 164.60 46%OFF | H96 MAX Plus TV Box Android 9.0 Smart Set Top Box RK3328 4GB 32GB 64GB 5G Wifi 4K H.265 Media player H96 Pro H2 PK X96 MAX
https://s.click.aliexpress.com/e/XdNCFwoIX

Salı günü elime geçti. İsteyip de çalışmayan uygulama şimdilik olmadı.
Hatta şu anda netflixten dizi izliyoruz.

Modeme uzak ve arada 2 duvar olduğu ve ayrıca evde int kalitesi düşük olduğu için sorun çıkartacak diye çekiniyordum. Modemin yakınında ve kabloyla denedim mükemmel sonuç aldım. Hafta sonu başka bir yerde fiber int ve modeme yakın denedim hiç bir aksaklık olmadı.
Hatta ilgi alanım olmadığı halde ev sahibi istediği için ts maçını da donma vs sorunsuz izledik. Sadece 2dk gecikme var.
Tcell tv+ yüklenmemişti playden. Bugün apk indirip flashtan kurdum. Sorunsuz.
Ben 4gb+64gb olanını ses kontrollü uk ile almıştım. Meğer gyro özelliği de varmış.
41309f08de524e2eb112cbbba0c09ae4.jpg0594d909abb2e121d71c4c8e8263dc00.jpg427503a32cf27133b4e489aa27ff5164.jpg0abfb36940634d47bff31cd0dac71769.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Emrah Altun yazdı:

Tv Box'un şahı Apple tv ve Xiaomi Mi Box'dır. Fiyat olarak xiaomi daha uygundur.  Diğer android tabanlı tv boxları google uygulama mağazası cep telefonu olarak algılarken sadece xiaomi'yi tvbox olarak algılamakta ve buna göre program önerileri sunmakta. Dolayısıyla program uyum sıkıntısı çıkmıyor.

11.11 kampanyası için n11 kupon ve çek dağıtıyor. Bu çeklerden alıp bir de 11.11 kampanyası fiyat indrimi ile birleştirip üstüne bir de puan/çip denk getirip bir vole vurulabilir. Yani ben şahsen böyle yapmaya çalışacağım.

:)  mantıklı  siz Xiaomi mi alacaksınız ? 

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Ben de xiaomi  deyip gideyim, enişteme aldık 300 tl gibi bir fiyatı vardı, çok memnun.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Murat Öngür yazdı:

:)  mantıklı  siz Xiaomi mi alacaksınız ? 

Evet ben de xiaomi alacağım. Letgo'da ikinci elde de uygun fiyata bulunabiliyor. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Emrah Altun yazdı:

Evet ben de xiaomi alacağım. Letgo'da ikinci elde de uygun fiyata bulunabiliyor. 

Almışken 4k lı sını almak lazım

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Aydın Sert

Arkadaşlar Merhaba,

Şuan TV BOX alma aşamasındayım. Daha doğrusu araştırıyorum. 

Şuan en çok tavsiye edilen Xiaomi Mi Box S 4K. 440 TL civarında.

Kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyim?

Ya da başka tavsiye.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Arkadaşlar Merhaba,
Şuan TV BOX alma aşamasındayım. Daha doğrusu araştırıyorum. 
Şuan en çok tavsiye edilen Xiaomi Mi Box S 4K. 440 TL civarında.
Kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyim?
Ya da başka tavsiye.

Kullanıyorum. Çok stabil ve hızlı ancak kafana göre apk yükleme yok. Birkaç işlem gerekiyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Servet Aydın yazdı:

Kullanıyorum. Çok stabil ve hızlı ancak kafana göre apk yükleme yok. Birkaç işlem gerekiyor

Abim işlemleri sırası gelince hallederiz kanımca :)

Yani bu kutudan başka kutu bakma dersen tamamdır benim için.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

2 senedir kullanıyorum. Apk kurma sıkıntılı ama youtube da falan tarif ediliyor. Ben memnunum tavsiye ederim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...