İçeriğe Yönlendir

TV BOX Tavsiye

Murat Öngür

Recommended Posts

Mustafa Yanar

Başka kutuya gerek yok bence de 3 yıl oldu sanırım, gayet iyi bazen bekleme konumunda bırakınca saçmalıyor ama fişi çekip takınca düzeliyor. Hızlı açılıyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Youtube netflix vs dolu cihaz. Rakamı hak ediyor.. Hele sesli yönerge şahane

beleş netflix mi açıyor?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Komşunun şifresi komşuya helaldir

beleş sinema kanalları var mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Hangi tür sinema mesela?

tivibu daki sinema kanallarını açıyor mu?

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

İptv yüklersen hepsi beleş, kodi vardı ama paralı yapmışlar, 

İp tc de paralı ama pek araştırmadım açık kapı vardır mutlaka 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
tivibu daki sinema kanallarını açıyor mu?

Hesabın var ise neden olmasın? Bu cihaz tvyi Android yapıyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Hesabın var ise neden olmasın? Bu cihaz tvyi Android yapıyor

hesap mesap yok, beleşe sinemelar gelsin ? ee ne işe yarıyor bu cihaz?

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Case 4U Tanix TX6 diye bir cihaz önerdiler banada. 4 gb ram / 32 gb hafıza varmış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

47inch htc u12+

tv ye bağladım mı beleş açık kanal isterim. wellbox gibi

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Ahmet Çankaya yazdı:

Case 4U Tanix TX6 diye bir cihaz önerdiler banada. 4 gb ram / 32 gb hafıza varmış. 

İnceleyeyim Hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

wifi a bağla tüm dünya açık, andro oyuncakları yok ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Video daki arkadaş ağır Harley Davidson cu gibi görünüyor :) 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Cihan Beliceli
(düzenlendi)

Bende çok araştırdım bu işin en iyisi nvidia shield pro tv 200$ bir başka modelide 149$ yurt dışından getirme şansı olanlar kesinlikle bu cihazı alsınlar. Bir diğer önerim mi box s 4k bu cihazı aldığınızda bir tanede usb 3.0 çoklayıcı almalısınız vede 32 gb alacağınız flash bellek. Yükleyeceğiniz uygulamaların hepsini flash belleğe yükleyin ki cihazı sorunsuz çalıştırma fırsatınız olsun.

Bu arada cihazlarda ki ram olayı hikaye. Alacağınız cihazın işlemcisi çok önemli burda.

tarihinde Cihan Beliceli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Cihan Beliceli yazdı:

mi box s 4k bu cihazı aldığınızda bir tanede usb 3.0 çoklayıcı

Cihazda USB 3.0 yok maalesef, fazla sadece bu cihazda kullanılacaksa USB 2.0 yeterli. Dahili hafıza küçük gibi geliyor ama kullanımda harici bir hafıza arttırımı ihtiyacı duymadım hiç.

Netflix sıkıntısız

Orada olmayan içerikler için st*em*o uygulaması imdada koşuyor, çok kullanışlı. 

Yerli içerikler için seyir Türk uygulaması var.

Eskiden çakma Android li cihaz vardı, stabil değildi, bu çok kararlı, dün yeni güncelleme geldi, harici klavye takılınca sesli komut çalışmıyordu düzeltiler benim için eksiği kalmadı. 

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Cihazda USB 3.0 yok maalesef, fazla sadece bu cihazda kullanılacaksa USB 2.0 yeterli. Dahili hafıza küçük gibi geliyor ama kullanımda harici bir hafıza arttırımı ihtiyacı duymadım hiç.

Netflix sıkıntısız

Orada olmayan içerikler için st*em*o uygulaması imdada koşuyor, çok kullanışlı. 

Yerli içerikler için seyir Türk uygulaması var.

Eskiden çakma Android li cihaz vardı, stabil değildi, bu çok kararlı, dün yeni güncelleme geldi, harici klavye takılınca sesli komut çalışmıyordu düzeltiler benim için eksiği kalmadı. 

ben de 2 ay oldu alalı.

beklediğimden çok daha fazla verim aldım.

ram ve hafızasından şikayet ediliyor.

4K videolar dahil donma yaşamadım.

3-4 uygulama yüklü, hafıza sorunu da yaşamam.

Netflix 

Stremi*

Smartyo*t*be 

iptv için xciptv

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Mi box s iş yerimize aldık, sürekli kullanılıyor. Çok başarılı. Özellikle kumandasını sevdim. Çok sıkışırsa kumandadan kapatma tuşuna basılı tutun, “yeniden başlat” seçenegi geliyor. Basın gitsin. 30-40 saniye sonra tertemiz açılıyor rahatlıyor alet..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Alper Tuğlu

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinizin bayramı kutlu olsun.

Bugün aklıma düştü benimde tv box almak. Biraz araştırdım ve burada da söylendiği gibi xiomi çok öne çıkıyor. Şuan ki fiyatı 415 civarı. Ben bu cihazı öncelikle oyun oynamak için almak istiyorum. Aslında ben oyun konusunda oldukça başarısızım ama 7 yaşındaki ikizlerim üstesinden gelebilir. Bu cihaza ek olarak nasıl ürünler  almalıyım. Kumandalar görüyorum ama karar veremedim. Malum iki tane olmalı ve f/p ürünü olması tabiki  önemli. Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan  tavsiye almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Bir soru da ben sorayım. İçinde uydu alıcısı da olan tavsiye edebileceğiniz bir TV box var mıdır? Çok marifetli olması gerekmiyor. Amacım kumanda enflasyonunu minimuma indirgemek :) 

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Bahadır Taşpolat
Yurdaer Elay yazdı:

Bir soru da ben sorayım. İçinde uydu alıcısı da olan tavsiye edebileceğiniz bir TV box var mıdır? 

bende aynı soruyu sorsam?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bahadır Taşpolat yazdı:

bende aynı soruyu sorsam?

wellbox. türk malı, uydu anten girişi var, ayrıca kotasız internete bağlanınca da tüm dünya açılıyor. paralı platformların ingilizce versiyonu olarak filmler diziler bayağı dolu. yurt dışı maçlar vs.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...