İçeriğe Yönlendir

Audi A6 S-Tronic 2.0 TDI 190 PS

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Herkese iyi akşamlar. Demiştim ben Audiciyim diye. Beyaz martımı eski audi A6 mı, akşam otururken sıkıntıdan satılır mı diye meşhur sarı siteye öylesine ilan açtım. Bir günde 700 kişiye yakın bakma ve 14 favori ekleme ve 20 ye yakın telefon görüşmesi ile hiç aklımızda yokken bir günde satıldı. Satıldı da ben ne alacaktım. BMW baktım yok dedim. Mercedes baktım e250 cdi yok. Hiç biri bana hitap etmedi. Bundan 3 ay önce forumdan sefa çelik bey ile alırsam quattro alırım dedim bu aracımdan sonra diye hatta sefa beye bile aşıladım bu fikrimi. Bir çok quattro aracı inceledim. Düzgün olanlar benim bütçemi aşıyorsu. Bütçemi aşmayanlar ise çok içime sinmiyordu. Ve araç ararken birden bu aldığım araç ilana düştü. Araç Konya’da idi. Gezenadama hemen ekspertiz yaptırdım onların okey vermesi ile iyi bir pazarlıkla aracı bugün Konya’ya giderek aldım. Sağolsun satıcı arkadaş bizi üzmedi.

Veeee gelelim araca.

Araç 160.000 km de fulle yakın dolulukta. Navigasyon, geri görüş kamerası, vakumlu kapılar, otomatik bagaj, 18 inç özel jantlar. 3 kol f1 li direksiyon, bej deri döşeme(ilk bej deri döşemem bu arada) hafızalı koltuk, koltuk ısıtma ve daha birçok özellik. Birde kör nokta uyarısı olsa on numara olurdu.

Gelelim şimdilik temizlenmeden bakım yapılmadan olan fotolara.

e68751d2fa837713c742442489c5c67d.jpg12cd740a4b3b63c47a156fe0ef0bb216.jpg64565763f6f2417b6e3df8b505eaed34.jpg62cfcd7f4601ae7e62979959422494e1.jpg6a4f11bfdaaf03a6f6bed6cac117d31b.jpg94150b3608cc510dcc0d48feb3af5b4a.jpg

Ve asıl güzel olan eski plakam olan 33 bls 85 i bu araca alabilmem.

• Beğen 34
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ve son bomba
00738bc15ad76f63cccb39eea0a86b62.jpg yakıt çok ama çok iyi

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Diyecek hiç birşey yok arabayı bilen biliyor 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Araba işte budur. Maşallah. Bu jantlar da en çok hoşuma giden modellerden biri, superb'e alacaktım son anda vazgeçmiştim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

1400 devirde 120km hız yapıyor, ne motor var demek ki.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Hayırlı olsun kazasız sürüşler. Bagaj ayakla açılabiliyor sanırsam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten
(düzenlendi)

Güle güle kullanın harika gözüküyor. Bende ön yargı oluşmuş belki 160k km gözüme çok büyük görünüyor yakın zamanda bende bir araç aldım 93k km de onda bile baya ikilemde kaldım 😬

tarihinde Vasfi Gişten tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Güle güle kullanın inşallah.
Şimdi bu quattro mu değil mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kahverengi kertenkele de gormus olduk, yoksa yilan mi demeliyiz :)

Masallah kazasiz belasiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Maşallah, çok şık hatta enfes. Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Hayırlı olsun. Rengi de pek bir hoşuma gitti.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Hayırlı olsun. TDI yazısının altındaki yazı Quattro logosu değil miymiş? Hayal kırıklığına uğradım resmen :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayırlı olsun kardeşim.
Güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Maşallah kazasız cezasız hayırlı olsun inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Çok güzel araba. İyi günleriniz olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

120 km/h 1500 devir şaka gibi. Hayırlı olsun.:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Maşallah maşallah çok güzel. Ağız tadıyla binmek nasip olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Çelebi

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Baya dolu, rengiyle de çok güzel bir araç :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Hayırlı olsun. Eskiden Reno’nun reklamı vardı. “Yaşanacak Otomobiller” diye. Aklıma o geldi birden.

Bu arada 1 günde satılan ve 1 günde alınan A6 ‘da enteresan olmuş. Almanlar peynir ekmek gibi bu piyasada hakikaten. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Maşallah. Kazasız belasız mutlu mesut kullanasın abi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...