İçeriğe Yönlendir

Audi A6 S-Tronic 2.0 TDI 190 PS

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

kim ise o arkadaşlığını gözden geçir. Tdi ile benzin yakmışsa ki miktar önemsiz valla tanıştır bizi olmadı sen. 

Hiç güleceğim yoktu Mert üstad [emoji23][emoji23]

Mazot yakmış işte ya, alışkanlıktan benzin yazmışım. Adam bu : https://www.youtube.com/c/AudiA8L42TDI/videos

4,2 litre motormuş, 

Tek cümlede 2 yanlış mazot yerine benzin 4.4 motor değil 4.2 motor. Olmadı Ali hocam sen bilgilere fısıldayan adamsın tam emin olmadan araba ile ilgili iki yanlış yapmışsın.

Hocam arabanın hakkını ve hakkını. Bas biraz bass [emoji2510]
Ahirette bisiklet muamelesi gördüm diye senden şikayetci olur. 

yahu Sefa ben hakkını veririm aracın. Alıp Gelirken bilmediğim aracı çok zorlamam o dönemden kalan bir yakıt bilgisi senin söylediğin. 8 lt altına pek düşmem ben. Ama çokta hızlı kullanmam.
Arda, bizımle değılzin.

Yok yok sizinleyim. Aslan besleyen yemini düşünmezmiş. [emoji4]
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

365223da3f225e99f5cb8e0332e87e09.jpg
Kısmetse yarın 2500 km yolculuk var. Mersin’den İzmir’e, İzmir’den Bursa’ya ve Bursa’dan tekrar Mersin’e yolculuk yapacağız canavarımla. Yola çıkmadan hem temizlendi hem karnı doydu hemde rot balans ayarını yaptırdım. 3 günlük yolculuğa hazır. Yıkamadan çıktıktan sonra şöyle bir güzel fotosunu foruma koyayım dedim. İlkkez bir arabamla 2. Sene dolacak. Kısmetse 2-3 yıl daha beraberiz gibi.
Bu güzelliğin 190.000 km olduğunu gören kimse inanmıyor. Nice 190.000 km lere.

• Beğen 18
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Arda Bülent Güzel yazdı:

Kısmetse yarın 2500 km yolculuk var. Mersin’den İzmir’e, İzmir’den Bursa’ya ve Bursa’dan tekrar Mersin’e yolculuk yapacağız canavarımla. Yola çıkmadan hem temizlendi hem karnı doydu hemde rot balans ayarını yaptırdım. 3 günlük yolculuğa hazır. Yıkamadan çıktıktan sonra şöyle bir güzel fotosunu foruma koyayım dedim. İlkkez bir arabamla 2. Sene dolacak. Kısmetse 2-3 yıl daha beraberiz gibi.

:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Arda Bülent Güzel yazdı:

🧿

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

[emoji3478][emoji3478][emoji3478] kazasız belasız inşallah..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Audide nadir görülen ama en yakışan renkllerden biri. Benim son iki aracımda bu renk denk geldi. Belki ondan sempatik geliyor bana

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
O yolu kaç saate gideceksin. Acele edip riskleri artırma. 

Ali mersinden 8 -9 saatte İzmir’e atarım kendimi. Afyona ve Konya’ya uğrarsam 11 saat gibi. Ben çok hız yapmam normal yolda. Otobanda Allah ne verdi ise.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün 3 günlük yolculuğu bitirip evimize sağsalim ulaştık.
6db7e06f65239d97b691ef54d3c03dfb.jpg
Güzel bir iç fotosuyla bu geceyi bitireyim.

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1850devir ve 140km hız. Yakıt istasyonları taş mı yesin, bilemedim...

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Arda Bülent Güzel yazdı:

Boya Kodunuzu paylaşabilir misiniz ?

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
1850devir ve 140km hız. Yakıt istasyonları taş mı yesin, bilemedim...

Ali darbaz duymasın Sani üstad. 2300 km uzun yol ortalaması 100 km de 5.1 lt. Ortalama hız ise 117 km/saat.
Boya Kodunuzu paylaşabilir misiniz ?

Çağrı bey boya kodunu bilmiyorum araştırıp burdan paylaşırım sizlerle
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ankara’ya gittim hafta başı,hızı 100 km’ye sabitledim. Ulaştığımda tüketim 6.1 lt/100 km, ortalama hız 90 km idi. 2000 devirde 100 km süratle gidebiliyorum. 
Arda abi Allah kaza bela göstermesin, çok güzel araban maşallah . 🧿🧿🧿

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Cem Işık yazdı:

Ankara’ya gittim hafta başı

Abi yemek yerdik :( 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Oğuzkan Erışık yazdı:

Abi yemek yerdik :( 

Oğuzhanım aklımdaydın da uykusuzdum,gece 2 de yola çıktım, duruşma sabah 9:30 da.  kimseyle görüşemedim,hanımın anneanneye uğradım yarım saat, emanetleri vardı onları verip hemen dönüş yoluna geçtim kardeşim. Bir dahaya sözüm olsun mutlaka uğrarım sana:)

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Cem Işık yazdı:

mutlaka uğrarım

Hakkın baki abi. Anlaştık :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Ankara’ya gittim hafta başı,hızı 100 km’ye sabitledim. Ulaştığımda tüketim 6.1 lt/100 km, ortalama hız 90 km idi. 2000 devirde 100 km süratle gidebiliyorum. 
Arda abi Allah kaza bela göstermesin, çok güzel araban maşallah . [emoji3478][emoji3478][emoji3478]

Avukatım çok ama çok teşekkürler. İyi dileklerin için.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hocam aslan dediğin yemine saldırır, parçalar. 
Ne o öyle süt yalayan kedi gibi 5.1 [emoji12]

Maaşallah, nice car [emoji3478]

Araç yemiyor Sefa üstad. Olmazsa ben depodan mazotu çekip içeyim [emoji23]
Ortalama hızı 117 5.1 lt yaktı 90-100 ile gitsem 4.5 lt anca yakar.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Araç yemiyor Sefa üstad. Olmazsa ben depodan mazotu çekip içeyim [emoji23]
Ortalama hızı 117 5.1 lt yaktı 90-100 ile gitsem 4.5 lt anca yakar.
1.4 TSI DSG 140 'la gidince daha az yakıyor diyorlardı. Belki bu araçta öyledir.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
1.4 TSI DSG 140 'la gidince daha az yakıyor diyorlardı. Belki bu araçta öyledir.

Olabilir
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Arda Bülent Güzel

Arkadaşlar merhaba bugün araç beni kendine hayran bıraktı ve ne kadar doğru karar verdiğimi bir daha anladım. Bugün mersinden Sivas kangala gidiş dönüş yaptım. Toplam 1250 km yaptım. Gece yarısı 4 gibi yola çıktım. Gece 22.30 da evime girdim. Giderken Allah ne verdi ise basarak gittim. 5 saatte mersinden Sivas Kangal ilçesine girdim. Dönüşte ise hanım arabada olduğu için 120 bandında giderek 7 saatte Mersin’e vardım. En ufak bir yorulma belirtisi olmadı ki bu benim için çok önemliydi. Benim araç almamda ki en önemli etken bir güvenlik ikincisi konfor. Bu ikisini de karşıladı fazlası ile.
Yakıt olarakta toplam 500 TL lik mazot yaktı gidiş gelişte.
Birde iki senedir bindiğim bir araçta yeni bir özellik öğrendim. Dönüş yolunda şanzımanı ekonomi modda kullandım. Aracı kullanırken ayağımı gazdan çektiğim de tek kavrama aktif uyarısı çıktı. Böylelikle aracın salınımı dahada rahat ve kendi ağırlığı ile süzülmesi daha iyi hale geliyor. Yakıta çok etkisi olduğunu düşünüyorum.
Bir başka konuda konfor olarak Mercedes’i tek geçerim demiştim. Bu kadar uzun yol yaptıktan sonra a6 nın e 250 den konfor olarak bir farkının olmadığını gördüm.

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arda Bülent Güzel yazdı:

Birde iki senedir bindiğim bir araçta yeni bir özellik öğrendim. Dönüş yolunda şanzımanı ekonomi modda kullandım. Aracı kullanırken ayağımı gazdan çektiğim de tek kavrama aktif uyarısı çıktı. Böylelikle aracın salınımı dahada rahat ve kendi ağırlığı ile süzülmesi daha iyi hale geliyor. Yakıta çok etkisi olduğunu düşünüyorum.
Bir başka konuda konfor olarak Mercedes’i tek geçerim demiştim. Bu kadar uzun yol yaptıktan sonra a6 nın e 250 den konfor olarak bir farkının olmadığını gördüm.

Almanlara hayranım ben ya.. Mühendisler aklına gelen her şeyi uygulamış.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...