İçeriğe Yönlendir

Audi A6 S-Tronic 2.0 TDI 190 PS

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Doğan Arşiray
Yusuf Berke yazdı:

"Aracın ön-arka sis farlarına 30000K DELİ MAVİ XENON lamba takılmıştır, ölücüler aramasın..."

etiketçilere xenon şimşek led.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

2015 sonrası arka görünüm (egsoz uçları ve stoplar) 2015 öncesine uygulanabiliyor mu? 

Uygulanabiliyor
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

72b0dee75c24022dac329381808922de.jpg
Bu arada benim canavar tam vermiş beygirleri testte.
Gülermisin ağlarmısın.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Maşallah, tekerine taş değmesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
72b0dee75c24022dac329381808922de.jpg
Bu arada benim canavar tam vermiş beygirleri testte.
Gülermisin ağlarmısın.
Aaaa[emoji23] expertiz yalan mı söyler miş[emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Evettt biz yine başladık masraf yapmaya. [emoji23]Bugün yetkili servise şanzıman yağı değişimi için gittim. Bir saat sonra yetkili arkadaş aradı. Şanzıman contası yağ kaçırıyormuş. İyi ki gitmişim. Şanzıman yağı değişimi ve conta değişimi 1900 tl. Birde bugün kaza atlattım araçla. Araç 60-70 km hızda frenlemede kaydı. Büyük ihtimalle üzerindeki marshall lastiklerden dolayı. 2018 üretimi ama çok kötü bana göre. Bir arkadaş Dunlop önerdi onlardan takmayı düşünüyorum. Sizce arkadaşlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

abi geçmiş olsun Allah beterinden korusun, Dunlop hangi seri düşünüyosunuz? ölçüler neydi birde?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
abi geçmiş olsun Allah beterinden korusun, Dunlop hangi seri düşünüyosunuz? ölçüler neydi birde?

Teşekkürler Bahadır kardeşim.
Dunlop SP sport 100w xl diye bir lastik. Önerirmisin
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

lastik ölçüsü 245 45 18 mi 245 40 18 mi ağabey?

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Pilot sport takardım ben olsam o güçteki araca.

Mert üstad Michelin lastik sevmiyorum nedeni yandan balon yapması. Birde aşırı pahalı gerek yok bence.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Continental SportContact 5 tavsiye ederim abi, ben A6'ya alacaktım bütçe uymadı, Kumho aldım 2 sene önce memnunum fiyatına göre gayet iyi lastik.

Dunlop verdiğin model FM800 ile bitiyorsa sonu yerli üretim olması lazım, bütçe uygunsa Conti derim abi

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
(düzenlendi)

Conti PremiumContact 6 olabilir diyecektim ama erken bittiği ve diş derinliğinin hızlı azaldığı yazılmış. Hissiyatı çok iyi deniyor, 25 bin km civarları bitiyor diyorlar.

SportContact 5'lerin yapısı alınarak yapılmış, hem konforlu hem de sportifliğe uygun üretilmiş diye okudum.

tarihinde Yusuf Berke tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Continental SportContact 5 tavsiye ederim abi, ben A6'ya alacaktım bütçe uymadı, Kumho aldım 2 sene önce memnunum fiyatına göre gayet iyi lastik.
Dunlop verdiğin model FM800 ile bitiyorsa sonu yerli üretim olması lazım, bütçe uygunsa Conti derim abi

Fm800 evet. Sıkıntılımı lastik mi. Ama değerleri fena değil
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Arda Bülent Güzel yazdı:

Fm800 evet. Sıkıntılımı lastik mi. Ama değerleri fena değil

Caddy'nin üstünde var. Sıkıntı yaşamadım, sert kalkışta fazla bir patinaja düşmedi.

Uç noktalarını denemediğim için yorum yapamıyorum ama frenlemesi de iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

abi kullanmadım ama forumlarda fiyat/performans lastiği olarak fiyatına göre bi lastik diyorlardı.

Ben focusta 205 55 16 ölçüde Conti Premiumcontact5 kullanıyorum çok memnunum önceden aynı arabada michelin ve goodyear'da kullanmıştım hepsine fark atan bi lastik, konfor olsun tutuş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Aracınıza layıkıyla yakışan Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 olacaktır. Muazzam bir lastik asla pişman etmez.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

225/40/18 Conti Premiumcontact5 kullanıyorum megane 4 dizel aracımda. Aracı sıfır aldığımda üstünde idi.110 beygirlik aracı biraz zorladığımda ne virajda, ne frende nede kalkışlarda  asfalta tutunamıyor. 25,000 km oldu bu kadar kalitesiz bir lastik daha önce kullanmamıştım. Ben hiç memnun kalmadım.

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Nokian diyecem ama bende balon yaptirdim [emoji16] Balon haricinde beni uzmedi yumusak bir lastik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Yazlık lastiklerde C320 de 3 takım ContiSportContact5 kullandım 40.000 de bitiyor ama 1000 km de ne ise 40.000 km de aynı lastik. Önceki prelli ve michelinler gibi 15.000 güzel sonra patatese bağlamıyor.

Şu sıra aynı dert benimde başımda var, gitmişler milestone lastik takmışlar bende arayış içindeyim, 18 jantlara kışlık alacağım, yalnız benim ölçüler 255/45/18 kışlıkta continental bulamıyorum. 245/45/18 de takmak istemiyorum yük endeksi, teker çapı ve yanak kalınlığı düşüyor. Yerine mantıklı olan NOKIAN görünüyor ama bilemedim.

Yazlıklar için 19 jant alıp yine ön arka farklı ebata geçeceğim, %95 continental CSC5 alırım.

Not: Dunlop sanırım ilk havalı lastiği üreten markaydı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Birde dün yetkili servise gittiğimde araç için iki adet güncelleme olduğunu söylediler. Birinci güncelleme yakıt sistemindeki boruların değişeceği ikinci güncelleme motorla ilgili bir parçanın değişeceği yönünde. Yakıt sistemindeki borunun değişmesinin nedeni belli bir zaman sonra kırılma meydana gelmesi denildi. Artık sıfır yakıt sistemim olacak. Araç iki gün yetkili serviste yatacak.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Emiroğlu
Birde dün yetkili servise gittiğimde araç için iki adet güncelleme olduğunu söylediler. Birinci güncelleme yakıt sistemindeki boruların değişeceği ikinci güncelleme motorla ilgili bir parçanın değişeceği yönünde. Yakıt sistemindeki borunun değişmesinin nedeni belli bir zaman sonra kırılma meydana gelmesi denildi. Artık sıfır yakıt sistemim olacak. Araç iki gün yetkili serviste yatacak.
Hayırlı olsun yeni aracınız
320d de bridgestone vardı sertlik ve tutuştan çok şikayetçiydim.
Runflatten kurtulup normal lastik aramaya başladım ve fiyatlar uçmuş
Michelin ps4 baktim tanesi 1200 bandında
Continental oyle
Bende adac testi ve tyrerewiev sitesi yurtdisi forumlari araştırdım
Sonunda sava uhp2 aldım.
225 45 18.
Daha yeni lastik ama hem islakta hem kuruda aşırı memnunum
Yaklasik 3000km oldu kullanıyorum
Etiket degerleri super a sınıfı islak frenleme
C sinifi kuru frenleme desibel 67
Arastirin isterseniz sessizlikte yumusaklikta cok farketti
Tabi birde fiyatta [emoji41] 2000tl 4 lastik 1 yıl yol yardim vs vs

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Hayırlı olsun yeni aracınız
320d de bridgestone vardı sertlik ve tutuştan çok şikayetçiydim.
Runflatten kurtulup normal lastik aramaya başladım ve fiyatlar uçmuş
Michelin ps4 baktim tanesi 1200 bandında
Continental oyle
Bende adac testi ve tyrerewiev sitesi yurtdisi forumlari araştırdım
Sonunda sava uhp2 aldım.
225 45 18.
Daha yeni lastik ama hem islakta hem kuruda aşırı memnunum
Yaklasik 3000km oldu kullanıyorum
Etiket degerleri super a sınıfı islak frenleme
C sinifi kuru frenleme desibel 67
Arastirin isterseniz sessizlikte yumusaklikta cok farketti
Tabi birde fiyatta [emoji41] 2000tl 4 lastik 1 yıl yol yardim vs vs

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hemen bakıyorum
barum un lasitkleri iyi kalitede.

Onada bakıyorum hemen
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...