İçeriğe Yönlendir

Zeblaze Hybrid Smart Watch

Cihat Küçükay

Recommended Posts

Cihat Küçükay

Efendim, saat delisi ben hem adımlarımı sayayım, hem klasik saatim olsun dedim ve bu gördüğünüz makinayı aldım.

Zeblaze hybrid smart watch, içinde akıllı bilekliği olan klasik bir saat aslında, saatin tasarımı biraz Skagen modellerini andırıyor. Adım sayıyor, %3-5 arasında hata yapıyor. Kendi GPS'i yok. Comfit yazılımı ile telefona bluetooth üzerinden bağlanıyor.

Saat üzerinde adım sayar, nabız ölçer, tansiyon ölçer, telefon bulucu gibi özellikleri var.

Telefonla konuşamıyorsunuz, telefondan gelen mesajları okuyamıyorsunuz. Ama vergiler dahil 230 TL olan bir saatten daha fazlasını beklemeyin yani [emoji16]

Diğer seleflerinin yanında (garmin fenix, skagen, xiaomi fit vb) en ucuz ve kullanılası versiyonu olduğu için seçtim. Amacına hizmet ediyor, ve kolda şık duruyor. 20 mm kayışların hepsi takılabilir. Akıllı bileklik kısmının şarjı 2 hafta kadar gidiyor. 50 metreye kadar su geçirmiyor. Bir de xiaomi amazfit bip kadar spor kısmı detaylı olsaydı süper olurdu.

Uzun lafın kısası ucuz ve saat gibi görünen bir akıllı bileklik arıyorsanız bu alet işinizi görür. 4d319b017b73d4a4271b4437d3c7bc0e.jpgc297463c811be7151fbe7d17eb71c7a9.jpg771140f0cc4876916e8daecf34a01bd2.jpg98349856f49cd2b4b6b0e669e8aae462.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Nasılsa sıkılacaksın. Sonra yine ben alacağım bunu senden 
[emoji23] [emoji23] [emoji23]
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Hayirli olsun. Farklı renkleri var mi acaba özellikle metalik olanı görmek isterdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Hayirli olsun. Farklı renkleri var mi acaba özellikle metalik olanı görmek isterdim.
Siyah ve beyaz kadranlı olanı var. Aşağıda aldığım linki veriyorum.
[TRY195.49 53% OFF]Zeblaze HYBRID Kalp Hızı Kan Basıncı Monitör Gerçek Zamanlı Hava Sıcaklığı Hedef Hatırlatmalar Çift Modları Mekanik Eller Akıllı Izle Akıllı Saat & Kayışlar from Mobil Telefon ve Aksesuarları on banggood.com
https://banggood.app.link/6VN28M3uT0
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

güzelmiş, bende xaomi mi band3 kullanıyorum, 1 ay pil ömrüyle güzel, hep kolumda ve şantiyde kullandığım halde ekranı falan çizilmedi, bu zımbırtılar güzel hakikaten...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cihat Küçükay yazdı:

Siyah ve beyaz kadranlı olanı var. Aşağıda aldığım linki veriyorum.
[TRY195.49 53% OFF]Zeblaze HYBRID Kalp Hızı Kan Basıncı Monitör Gerçek Zamanlı Hava Sıcaklığı Hedef Hatırlatmalar Çift Modları Mekanik Eller Akıllı Izle Akıllı Saat & Kayışlar from Mobil Telefon ve Aksesuarları on banggood.com
https://banggood.app.link/6VN28M3uT0

bu siteden gelince ptt vergi olayı nasıl acaba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
bu siteden gelince ptt vergi olayı nasıl acaba
Sitede Türkiye sevkiyatı için özel seçenek var. Onu seçince vergi dahil ücreti ödüyoruz, direkt olarak bize geliyor ürün. Ekstra bir ödeme yok.
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Çok güzel saatmiş :) Bende almak istiyorum böyle bir akıllı saat, fakat hanım '' zaten her yerimiz radyasyon saatin eksik kalsın '' diyor :D 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Fatih Evcin yazdı:

Çok güzel saatmiş :) Bende almak istiyorum böyle bir akıllı saat, fakat hanım '' zaten her yerimiz radyasyon saatin eksik kalsın '' diyor :D 

Haksız da değiller aslında ama bende bu aralar “mi band” heves ediyorum. Renkli ekran,şık tasarım,su geçirmezdik,msj okuma ve bir çok özellik var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mehmet Ozyurek

Güzel saatmiş. 
Ekranda ışık var mı.  
Işık da varsa efsanedir.  

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Mehmet Ozyurek yazdı:

Güzel saatmiş. 
Ekranda ışık var mı.  
Işık da varsa efsanedir.  

Dijital olan kısım ışıklı zaten? Ekranın dijital kısmı aynı zamanda dokunmatik.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...