İçeriğe Yönlendir

Multivan Subwoofer Tavsiye

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

Aradım subwooferin adını verdim kabin ölçüsü verebilirmisiniz dedim. Bizdenmi aldınız dedi bende hayır ama siz distribütörü olduğunuz için kabin ölçüsünü sizden almamı söylediler internette herhangi bir bilgi bulamadığım için sizi aradım dedim. Yetkili yok ölçü veremeyiz dedi. Bende dedim ki siz cadence için kabin satmıyormusunuz ?. Tabiki satıyoruz dedi. Bende tamam sattıklarınızın ölçüsünü verin zaten bende onu arıyorum dedim. Depoya çıkamam şimdi depoda değilim dedi ölçü vermedi. Biliyordum böyle olacağını. Ben ölçü istiyorum bana diyor ki trabzondaki toptancımızın numarasını vereyim onlardan kabin alın diyor. Sanayiye gidiyorum şimdi kendi kafama göre bi kabin yapacağım mdf den. 

satın al kapıda ölç iade et....

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Furkan Bakırel yazdı:
Ebrar Tüfek yazdı:

Aradım subwooferin adını verdim kabin ölçüsü verebilirmisiniz dedim. Bizdenmi aldınız dedi bende hayır ama siz distribütörü olduğunuz için kabin ölçüsünü sizden almamı söylediler internette herhangi bir bilgi bulamadığım için sizi aradım dedim. Yetkili yok ölçü veremeyiz dedi. Bende dedim ki siz cadence için kabin satmıyormusunuz ?. Tabiki satıyoruz dedi. Bende tamam sattıklarınızın ölçüsünü verin zaten bende onu arıyorum dedim. Depoya çıkamam şimdi depoda değilim dedi ölçü vermedi. Biliyordum böyle olacağını. Ben ölçü istiyorum bana diyor ki trabzondaki toptancımızın numarasını vereyim onlardan kabin alın diyor. Sanayiye gidiyorum şimdi kendi kafama göre bi kabin yapacağım mdf den. 

Bu tarz noname ürünlerin bu sıkıntıları var maalesef , ufak bir araştırma yapayım belki bulurum.

Ben kabin siparişi verdim 1.8 cm ham mdf den spl kabin yaptırıyorum dikdörtgen, bagaj iptal. Haftasonuna kadar bitirecek. Çok teşekkür ederim 

Çağlar Bayur yazdı:

satın al kapıda ölç iade et....

Güzel fikir, hakettikleri şey bu aslında. Kabini yaptırdım, bagaj komple iptal, ön kapıya midrange de koydum şuan canavar gibi, gelsinde fotoğraf atarım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Ohh taş gibi, içinde esnememesi için sertleştirme, direk, tirsek gibi birşeyler yapmıştır herhalde dimi ? 

Yapmadıysa sub deliğinden gir içine köşe ve birleşim yerlerine fiber doldur yapıştır birşeyler yap. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ohh taş gibi, içinde esnememesi için sertleştirme, direk, tirsek gibi birşeyler yapmıştır herhalde dimi ? 
Yapmadıysa sub deliğinden gir içine köşe ve birleşim yerlerine fiber doldur yapıştır birşeyler yap. 
Direk var abi içi sağlam, seçim otobüslerinin ses tesisatını yapan adama yaptırdım. İşi biliyor çok kaliteli oldu ve aşırı ağır. Bugün takacağız nasip olursa
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Takıyoruz şuancd01e73e570b66b4775c526b54465c26.jpg32c5530486218ff1f87be62191f7ae5a.jpgbfdff3873fbf7d015f44de9763821f32.jpg

İyi iyi. Sen yine de köşelere fiber yap derim
Şuan takılıyor, bi bakalım da olmadı fiberi yaparız, içinin iskeleti çok sağlam.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Onur Çelebi yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın😊

Allah razı olsun :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Furkan Bakırel yazdı:

Bayağı iyi olmuş.

Bitik akü ile ekolayzer %40 da sanayideki cadde esnafını dükkanın kapısına çıkardım. Aküyü yenileyip 1600.1 amfiyi alayım o zaman tam gücü verecek.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Ses seviyesi %40, bass teypten -1, amfinin bass controlü %30 açık halde iken rodaj videosu aşşağıdadır. :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Bagajdaki şahısı kaskoya eklettim. Çalınma vs durumunda kaskodan parasını alacağım komple. Göz önünde olan bir araba, bide instagramda hesap da var. Namert çok, kendimce önlemimi aldım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...