İçeriğe Yönlendir

Şampuan Önerisi

Kerem Vahdet

Recommended Posts

Kerem Vahdet

Benim gibi saç dökülmelerinden muzdarip olan varsa kullandığınız şampuanın içeriğine dikkkat ediniz lütfen :)  Haftanın en az 3-4 günü kullandığımız bir üründen bahsediyoruz sonuçta. Sülfatsız ve sodyumsuz şampuanım native base e ait. Böylelikle saçlarıma ekstaradan kimyasalllarla zarar vermemiş oluyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Saçlarım çok yağlı olduğu için dökülmeye de karşı olan Bioplus kullanıyorum. Memnunum.

https://www.hepsiburada.com/bioblas-sac-dokulmesine-karsi-sampuan-yagli-saclar-icin-400-ml-pm-sgks30403

Bu arada dip not: Dermotoloğumun ilettiği, erkek tipi saç dökülmesinin tedavisi yok. Geciktirme var. Sonunda ekim kesin çare diyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Şampuan içerisine çam terabentin yağı eklenerek saç dökülmesi ve kepeklenmeye karşı fayda sağladığı ayrıca şampuan içerisindeki kimyasalların zararını hafiflettiği okumuştum. Kendim denemek için şampuan içerisine ekleme yaptım. Ama yeni başladım olumlu sonuç olursa paylaşırım. 

Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Dalan zeytinyağlı sabun

Bende sedef hastalığı var şu ana kadar cildime iyi gelen dalan zeytinyağlı sabun diyebilirim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Beni saçımın sayısı değil de rengi daha çok üzüyor. Saç beyazlamasını engelleyen şampuan var mıdır acep. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Mahmut Yıldız yazdı:

Beni saçımın sayısı değil de rengi daha çok üzüyor. Saç beyazlamasını engelleyen şampuan var mıdır acep. 

Abi değişen olmasın kafada yeter, boya sıkıntı olmaz :D

• Beğen 4
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM
Mahmut Yıldız yazdı:

Çörek otu yağının saç beyazlamasına faydası vardır. Araştırmanızı tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Öncelikle olarak D vitamininize baktırın.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Doğa kanunu maalesef.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Yıkandığımız suyun hiç mi suçu yok? Suyu kireçli bir bölgede oturuyorum. Evime kireç yumuşatma sistemi kurdum. Normal zeytinyağlı sabun bile yetiyor. Ama bundan öncesinde hc hair care ve new well bioenergy şanpuanlarını kullandım güzellerdi.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

İşim gereği çok seyahat ediyorum. Bazı şehirler suları saçta acaip kepek yapıyor. Bir süredir head and soulders kullanıyorum. Sık kullanımda bir sıkıntı yaratmadı. Daha öncesinde clear kullanıyordum, uzun süreli kullanımda rahatsız etmişti. Şampuan sonrası saç kremi kullanmanızı öneririm👍.

Yorum bağlantısı
Kerem Kurluva

Otomobil forumunda bu başlığı görüp, cilalı ve ph nötr malzeme önerisi almaya gelen olmamış şu ana kadar..
Demek ki, bende bir anormallik var :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Başka bir sorun için gittiğim doktor tavsiyesi ile kullandım, cidden başarılı.

0ae8ada683b3d17c7e1ca28579f4386a.jpg

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Benim saç derimde bazen yara oluyor sivilce oluyor önce sonrasında yara ve kepek gibi dökülüyor. Bu problem daha çok sanırım iş yerinde sürekli baret takmamdan kaynaklı. Bidonlar saç dökülmesine ve kepeklenme önleyici şampuanı kullanıyorum çok faydasını gördüm.

https://www.hepsiburada.com/bioblas-sacdokulmesi-ne-ve-kepe-karsi-p-HBV00000KHB15?magaza=kokukrem

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Sani Gerşon yazdı:

Saçlarım çok yağlı olduğu için dökülmeye de karşı olan Bioplus kullanıyorum. Memnunum.

https://www.hepsiburada.com/bioblas-sac-dokulmesine-karsi-sampuan-yagli-saclar-icin-400-ml-pm-sgks30403

Bu arada dip not: Dermotoloğumun ilettiği, erkek tipi saç dökülmesinin tedavisi yok. Geciktirme var. Sonunda ekim kesin çare diyor.

Dermatolog doğru söylemiş bence. Hangi şampuan iyi kötü hiç ilgilenmiyorum. Genellikle Head&Shoulders'in naneli olanını kullanıyorum. Duştan sonra kafamda bir rahatlama hissi veriyor. Hormonlarımız o saçlar illa ki dökülecek diyor. Dökülme ciddi bir orana ulaşınca ektirmeyi düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Bizim evde yaklaşık 2 yıldır doğal ürünler kullanılıyor (zoraki)insan biryerden sonra bıkıyor.Amma ev halkının baskısı herzaman hakim geliyor.Şampuan olarak evde kimyasal olmayan bitkisel şampuan kullanılıyor.Şişenin altında yeşil bir ibare oluyormuş,bu doğan ürünlerde.Ben birkere denedim,saçım kazık gibi oldu,dedim oğlum bildiğinden şaşma sen.Doğallık iyidirde bir yaştan sonra zor geliyor insana.Sağlıklı yaşam için gazlı sadece maden suyu içebiliyorum.Kolayı çok özledim ama yasak.Çamaşır deterjanı,bulaşık deterjanı,el sabunu bilimum ev gereçlerinin hepsi doğal.Canan hanımı hiç sevmiyorum,milletin aklını çelip duruyor.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Başka bir sorun için gittiğim doktor tavsiyesi ile kullandım, cidden başarılı.

0ae8ada683b3d17c7e1ca28579f4386a.jpg

For Women diyor?
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

For Women diyor?
Netten ismi gözüksün diye attım, evdeki manlara göre [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Arkadaş milletin saçı var şampuan önerisi alıp  veriyor. Biz ne yapalım saç yok şampuan kayıp gidiyor kafadan 😂

Az ötede  konuşun kafanızdaki kılları...

• Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Yok bu konu oto sampuani konusu 😂

İnan Çınar yazdı:

Arkadaş milletin saçı var şampuan önerisi alıp  veriyor. Biz ne yapalım saç yok şampuan kayıp gidiyor kafadan 😂

Az ötede  konuşun kafanızdaki kılları...

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Haftada bir viledayla tozunu alıyorum sadece.

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
İnan Çınar yazdı:

Haftada bir viledayla tozunu alıyorum sadece.

Abi muhteşemsin. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...